Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Urbancrete Karo Koleksiyonu

Urbancrete

Brüt betonun güçlü ve zamana karşı duran karakterini çağdaş mimariyle buluşuyor

Brüt betonun güçlü ve zamana karşı duran karakterini çağdaş mimariyle buluşuyor

Urbancrete, dayanıklı colobody bünyesi, güçlü kaydırmazlık özelliği ve temizlenme kolaylığı ile yüksek trafikli genel kullanım alanlarında uzun yıllar kullanım sağlıyor.

Urbancrete Karo Koleksiyonu

İlk günden beri üstün kalite anlayışı ile hizmet vermeyi amaçlayan VitrA’nın beğeni toplayan koleksiyonu Urbancrete, sade ve şık tasarımları ile göze çarpar. Özenle geliştirilen materyalleri ve işlevsel özellikleri ile uzun vadeli bir kullanım imkânı sunan karo modelleri, çeşitli alanlarda pratik bir şekilde kullanılabilir.
İç ve dış mekânlarda kullanılabilen karo modelleri, dekorasyonlarda sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Birçok renk, doku, model ve boyut seçeneğine sahip olan karolar, atmosferin değişmesine büyük bir katkıda bulunur.
Modern kent yaşamında önemli bir yere sahip olan Urbancrete karo modelleri, banyo ve mutfak gibi yoğun ısı ve nem olan alanlarda kullanılabilir. Nem ve ısı değişimlerine karşı dayanıklı olan karolar dona karşı da dayanımlıdır.
Sade tasarımlardan oluşan Urbancrete Karo Koleksiyonu, zamansız tasarımlardan oluşan modelleri ile beğeni kazanır. Tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken karo modelleri, yüksek dayanıklılığı ile beğeni kazanır.

Urbancrete Koleksiyonu Özellikleri

Urbancrete Koleksiyonu, üretiminde tercih edilen özel teknik ve materyalleri sayesinde fonksiyonlu bir kullanım olanağı sağlar. Porselen materyalin kullanıldığı seramik karolar, sık ve gözeneksiz içeriği ile sert bir yapıya sahiptir.
Yüksek dayanıklılık sağlayan sert yapılı karo modelleri, pek çok farklı alana uygulanabilir. Bakteri oluşumunu önleyen ve leke tutmayan Urbancrete Koleksiyonu, hızlı ve ağır kimyasallar kullanmadan kolaylıkla temizlenebilir.
Uzun yıllar ilk günkü yeni görünümünü koruyan karo modelleri, colorbody tekniği ile üretilir. Kullanılan materyal ile aynı renkteki sır ve baskının uygulandığı bu teknik sayesinde karo modelleri aşınmaya karşı yüksek dayanımlıdır. Sık kullanılan alanlarda gönül rahatlığıyla tercih edilebilir, çatlama, kırılma, eğilme ve aşınma gibi durumlara karşı yüksek dayanıma sahiptir.
R10A kaydırmazlık seviyesi ile birleşen Vitra V-Safe teknolojisi, karo koleksiyonunun uygulandığı alanın güvenle kullanılmasına olanak tanır. ReaLook özelliği ile desenlendirilen yüzeyler, her karonun özgün bir tasarıma sahip olmasını sağlar.
Özgün görünümleri ile sade bir tasarım örneği ortaya çıkaran karolar, bir arada kullanıldığında birbirleriyle son derece doğal şekilde bütünleşerek tercih edilen alanda ferah bir atmosfer oluşmasına yardım eder.
Rektifiyeli ürün kenarları, parçaların kusursuz bir şekilde uyum sağlamasına imkân tanır. 
Derz genişliği 3 mm, kalınlığı 9 mm olan ürünler, yalıtım özelliğine sahiptir. Isı yalıtımı sağlayarak mekândaki sıcaklığı koruyan karo modelleri, ses yalıtımı sayesinde huzurlu bir atmosfer yaratır.

Urbancrete Koleksiyonu Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Yüksek müşteri memnuniyeti bulunan ve banyo koleksiyonları arasında dikkat çekici bir yere sahip olan Urbancrete Koleksiyonu, banyoların yanı sıra farklı alanda da kullanılabilir.
Özel olarak geliştirilen materyallerden üretilen banyo karo seramikleri arasında yer alan seri, iç ve dış mekânlara uygulanabilir. Yüksek ısı ve nem değişimlerine karşı direnç gösteren ürünler, kırılma ve aşınma gibi problemlere karşı dayanıklı olup uzun vadeli bir kullanım süreci sunar.
Dona dayanımlı koleksiyon, banyo ve mutfak gibi iç mekanların yanı sıra teras, balkon, bahçe gibi dış mekanlara da güvenle uygulanabilir, sade tasarımları ile sofistike bir görünüme sahiptir.
Urbancrete banyo karo seramikleri, duvar ve yer kullanımına uygun şekilde tasarlanır. Yüksek dayanıklılığı ve zamansız tasarımı ile beğeni toplayan karo koleksiyonu, istenen her alanda güvenle kullanılabilir. Kolay montaj özelliği sayesinde pratik bir şekilde monte edilir.

Urbancrete Ürünleri Nasıl Temizlenir?

Urbancrete Karo Koleksiyonu’nda yer alan ürünler, farklı alanlarda kullanıma uygun olan dayanıklı yapıları sayesinde sıklıkla tercih edilir. 
Urbancrete karo modelleri, üretiminde kullanılan materyaller sayesinde leke tutmayan yapıya sahiptir. Ürünler, düzenli bir şekilde hafifçe temizlenerek hijyen sağlanabilir.
Temizlik aşamasında amonyak veya asit gibi ağır kimyasallar içeren deterjanlardan kaçınılması tavsiye edilir. Sert temizlik materyalleri, fırçalama gibi uygulamalar karo yüzeylerinin aşınarak tahriş olmasına sebep olabilir. Bu nedenle temizlik sürecinde aşırı güç uygulanması veya sert materyaller kullanılması önerilmez.
Ilık su, sabun veya temizleyici sprey gibi hafif içerikli ürünler kullanılarak pratik bir temizlik süreci gerçekleştirilebilir. Fazla kuvvet uygulanmadan silinerek temizlenen karolar, temizlik sonrası kurulanmalıdır. Kısa süre içerisinde temizlenebilen Urbancrete Koleksiyonu, saniyeler içerisinde parlak ve yeni görünüme kavuşur.

Urbancrete Koleksiyonu Modelleri ve Fiyatları

Urbancrete Koleksiyonu’nda yer alan karo modelleri, altı farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulur. Beyaz, koyu gri, gri, koyu grej, antrasit ve vizon renklerinden oluşan renk yelpazesi uygulama yapılan alanda sade ve modern bir atmosfer yaratmaya yardımcı olur.
Eskitme desenli yüzeyler, ReaLook teknolojisi ve colorbody uygulaması her bir karonun eşsiz bir görünüm kazanmasını sağlar ve modern görünümün yanı sıra doğal bir yüzey oluşmasına yardımcı olur. Tek renk olarak monte edilmeye uygun yapıdaki karo modelleri ile özgün tasarımlar meydana getirilebilir.
VitrA Urbancrete Karo Koleksiyonu banyo, mutfak, bahçe, balkon gibi pek çok farklı alanın yer veya duvar zemininde kullanılabilir. Modern tasarımları ile göz dolduran ürünler ev, ofis, restoran gibi bireysel ve kamuya açık alanlarda da tercih edilebilir.