Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0

Mutfak Eviye Bataryaları

20 sonuç listeleniyor
Filtrele Sırala
Sırala
Filtreler1
Tümünü Temizle
Fiyat
Marka
Avrupa Su Etiketi Sınıfı
Seri
Daha Fazla Göster
Ürün Özellikleri
Daha Fazla Göster
Renk
Daha Fazla Göster
Stoğu biten ürünleri göster
Filtrele
Sadece VitrA Online'da
Ürün Kodu: A41192
5,0(2 değerlendirme)
%39
3.096,00 TL
1.898,00 TL

Mutfak Bataryaları

Evin en çok zaman geçirilen bölümlerinden birisi olan mutfaklar görsel anlamda zengin, işlevsel anlamda pratik olmalıdır. Mutfak bataryası bu nedenle mutfak tasarımı dendiğinde akla gelen en önemli unsurlardan birisi olur. Mutfak bataryalarının kullanışlı, şık yüksek kaliteli ve dayanıklı olması idealdir. Mutfak armatürleri üretimi konusundaki başarısını uzun yılların deneyimiyle sürdüren VitrA, zengin mutfak armatürü çeşitlerini kullanıcılara uygun fiyatlarla sunar.

Mutfak Bataryası Fiyatları

Bir mutfak lavabo bataryasının kalitesi, görünen yüzeylerin tasarım ve estetiğinde olduğu kadar, gözle görülmeyen aksamın sürekli üstün performans ile çalışması ile de kendini göstermelidir. Dolayısıyla mutfak batarya fiyatları, kaliteden bağımsız düşünülmemelidir. VitrA, modern çizgilerle tasarladığı her ihtiyaca uygun mutfak musluğu modellerini nihai tüketiciye makul fiyatlarla sunar.

Mutfak bataryası fiyatlarında etkili olan en önemli faktör, üretim materyali ve ürünün ilk günkü performansında kullanım süresidir. Mutfakların genel tasarım çizgileriyle uyumlu, sağlam, dayanıklı ve işlevsel olan bir mutfak su bataryası, uzun süreli kullanım için yatırım yapılması gereken demirbaş ev eşyalarından biridir.

VitrA’nın çevre dostu anlayışla su tasarrufu sağlayan teknolojilere sahip mutfak armatür modelleri, sağlamlık ve kalitenin özgün tasarımlarla birleştirilmesiyle üretilir. Mutfak musluk modelleri ve fiyatları bakımından VitrA’nın sunduğu seçenekler materyal kalitesi, tasarım ve fiyat konusunda markanın genel çizgisini yansıtır.

Evye Bataryası Modelleri

VitrA, eviye batarya modelleri bakımından zarafet ve kaliteyi bir arada barındıran seçenekler sunar. Her mekâna ve her ihtiyaca uygun, aynı zamanda üst düzey estetik anlayışla şekillendirilen VitrA koleksiyonlarına ait mutfak musluk modellerinin her biri ileri teknoloji ile geliştirilmiştir ve fiyat/performans bakımından oldukça avantajlıdır. Krom veya muhtelif renkli kaplama unsurlarıyla detaylandırılan tüm ürünler uluslararası kalite sertifikalarını taşır ve su tasarrufu konusunda çevreci bir anlayışla üretilir.

VitrA eviye bataryası modelleri, çeşitli mekânların ölçü ve konseptiyle uyum sağlayabilecek bir estetik anlayışı ile üretilir. Yeni nesil açma kapama kolu tasarımları kullanım kolaylığı bakımından pek çok avantaj sağlarken, görünüm açısından kullanıcının sofistike estetik anlayışını yansıtır.

Çok sayıdaki ürün arasından eviye bataryası modeli seçerken, ihtiyaç duyulan çıkış ucu yüksekliği ve uzunluğu göz önüne alınmalıdır. VitrA mutfak batarya çeşitleri ısı ve debi limitörü, sağa veya sola dönük açma kolu seçimi imkânı ve montaj kolaylığı gibi teknolojik tasarım unsurlarını da modern evlere taşır.

Mutfak armatür çeşitleri arasındaki bazı modeller ise pull out, pull down olarak nitelenen ayrılabilir başlıklara sahiptir. Pull out modellerde, ayrılabilir başlık çekip uzatılarak suyun tam olarak istenen noktaya akması sağlanır. Kolay çalışan bu mekanizma, mutfakta çok zaman geçiren ve bu zamanı pratik ve konforlu bir hale dönüştürmek isteyenler için son derece idealdir. Pull out mutfak muslukları, eviye temizliğinde ve büyük hacimli bulaşıkların yıkanmasında kullanıcının işini kolaylaştırarak zamandan ve efordan tasarruf edilmesini sağlar.

En Uygun ve Kullanışlı Mutfak Bataryaları

VitrA’nın kalite ve estetik anlayışının zirvesindeki tasarımları, yüksek teknoloji ile eviye batarya fiyatları arasındaki dengeyi koruyabilen fiyatlandırma anlayışı, VitrA’yı alanında lider yapan önemli unsurlardandır. Mafsallı modellerin ortam adaptasyonu ve pull out modellerle birlikte gelen geniş alan hakimiyeti, VitrA mutfak bataryaları işlevselliğinin örnekleri arasında yer alır.

Her türlü kişisel zevk anlayışını tatmin edecek, her tarzın beğeni skalasında kendisine yer bulabilecek modeller, VitrA ürün gamı içerisinde sunulur. Zevk sahibi ve kaliteden ödün vermeyen kişilerin tercihi olan bu ürünlere mutfaklarda yer vermek, evde geçirilen zamanın ve ev işlerinin konforunu artırır.

Karşılaştırma Listesi
Güvenli ödeme

Ödeme işlemlerinizi iyzico altyapısı ve 3D Secure ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme
Ücretsiz ve hızlı teslimat

Siparişleriniz en kısa sürede özenle paketlenir ve ücretsiz olarak tarafınıza ulaştırılır.

Teslimat
VitrA Online Destek

Destek talepleriniz ve sıkça sorulan sorular için Destek sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Destek