Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0

Duş Sistemleri

88 sonuç listeleniyor
Filtrele Sırala
Sırala
Filtreler1
Tümünü Temizle
Fiyat
Marka
Seri
Daha Fazla Göster
Ürün Özellikleri
Daha Fazla Göster
Kireç tutmama özelliği
Renk
Daha Fazla Göster
Stoğu biten ürünleri göster
Filtrele
Ürün Kodu: A45719
5,0(2 değerlendirme)
277,00 TL

Kusursuz bir duş deneyimi yaşamanın yolu, suyun akışını doğru şekilde kontrol etmekten geçer. VitrA, gerek işlevsellik gerek de tasarım açısından yenilikçi detaylara sahip duş sistemi modelleri vasıtasıyla kullanıcılara rahatlamak için ihtiyaç duydukları kontrol imkânını fazlasıyla tanır. VitrA duş sistemleri, başta su akış hızı ve sıcaklık başta olmak üzere birçok ayar seçeneğini bünyelerinde barındırır. Haliyle VitrA’yı tercih eden bireylere, yalnızca banyolarının dekorasyonuna uygun modelleri seçip duş almanın arındırıcı etkisinin keyfine sürmek kalır.

Banyo Duş Sistemleri

Banyo duş sistemi seçiminde, ilk olarak ürünün yapısal özelliklerine odaklanmak gerekir. Şebeke suyunun bileşimindeki aşındırıcı maddelere dayanıklı olacak şekilde üretilen modeller, uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılabilir. Dolayısıyla ansızın ortaya çıkan arızaları gidermek için zaman ve para harcanması ihtimali düşük seviyelerde kalır. 1942 yılından bu yana kalite seviyesi yüksek ürünleri kullanıcılara sunma amacıyla üretim süreçlerini sürdüren VitrA, banyo duş sistemleri modellerinin üretiminde kireç aşındırmasına ve paslanmaya karşı dayanıklı çeliği tercih eder. Ayrıca su lekelerinin oluşturacağı kötü görünümü engellemek adına ürünlerini krom kaplama ile güçlendirir.

Aile üyelerinin sağlığını korumak için yıkanma alanlarının hijyen seviyesi her zaman mümkün olan en üst düzeyde tutulmalıdır. VitrA duş sistemleri, hijyenik oldukları kadar kolay temizlenebilme özelliğine de sahiptir. Başta başlık olmak üzere duş sisteminin sıva üstünde kalan tüm parçaları, fazla çabaya gerek duyulmadan kirden ve diğer artıklardan rahatlıkla arındırılabilir. Bu işlem sonucunda, krom kaplama sayesinde ürünler göz alıcı görünümlerini uzun süre boyunca korumaya devam eder ve görüntülerinde herhangi bir bozulma söz konusu olmaz.

Tasarladığı ürünler ile banyoları evlerin en şık ve zaman geçirmesi keyifli bölümleri haline getirmeyi amaçlayan VitrA’nın duş sistemi koleksiyonu, her tarza hitap eden ürünlerden oluşur. Doğadan ilham alınarak üretilen sistemler aracılığıyla farklı kullanıcı tercihlerine uygun atmosferler kolaylıkla yaratılabilir. Ayrıca, yıkanma alanlarında sadelik yerine çarpıcı bir görünüm elde etmek isteyenlerin hoşuna gidecek seçenekler de bulunur; VitrA müşterileri, altının ışıltısını ya da siyah rengin cazibesini banyolarına taşıyabilir.

Duş Sistemi Fiyatları ve Modelleri

VitrA duş sistemleri, fiyat ve model açısından kullanıcı beklentilerini tam olarak karşılayacak çeşitliliğe sahiptir. Mimari tasarım alanında dünyanın önde gelen isimleri ile iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdüren VitrA’nın deneyimli tasarım ekibi, bu çeşitliliği sağlamak için ürünleri devamlı günceller. Tasarım sürecinde benimsenen anlayış doğrultusunda ortaya çıkan masajlı duş sistemleri, fiziksel ve mental açıdan yoğun geçen bir günün ardından keyifli bir duş deneyimi ile rahatlama olanağı sağlar.

Yağmurun dinlendirici ve yenileyici etkisini banyolarına taşımak isteyenler için de Vitra’nın koleksiyonunda farklı seçenekler bulunur. Doğadan ilham alınarak tasarlanan yağmurlama duş sistemleri, suyun tepe kısımda yer alan başlıktan doğal akışına mümkün olan en yakın şekilde çıkmasını mümkün kılar. Yağmur etkisine sahip duş çeşitleri, sıva üstü ve sıva altı olmak üzere iki farklı uygulama şekliyle VitrA müşterilerinin beğenisine sunulur.

VitrA’nın geliştirdiği sıva üstü duş sistemleri, aynı zamanda klasik kullanım tarzını benimseyenler için idealdir. Ankastre sistemlerden farklı olarak bu sistemlerde, duvara sabitlenmiş kolona bağlı iki duş başlığı bulunur. Tasarım aşamasına hâkim olan inovatif düşünce yapısı gereği başlıklarda, alışılagelmiş tasarım özellikleri haricinde duş deneyimini üst noktalara taşıyacak yeniliklere yer verilir. Üstelik bu yeniliklerden yararlanabilmek için illa yıkanma alanlarında köklü değişiklikler yapılması gerekmez. VitrA mağazalarında görevli uzman personelden yardım alınarak koleksiyon dâhilinde sunulan el duş takımı, duvar dirseği, duş başlığı modelleri arasından yıkanma alanlarıyla uyumlu seçenekler belirlenebilir.

Karşılaştırma Listesi
Güvenli ödeme

Ödeme işlemlerinizi iyzico altyapısı ve 3D Secure ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme
Ücretsiz ve hızlı teslimat

Siparişleriniz en kısa sürede özenle paketlenir ve ücretsiz olarak tarafınıza ulaştırılır.

Teslimat
VitrA Online Destek

Destek talepleriniz ve sıkça sorulan sorular için Destek sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Destek