Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Sento Çekmeceli Lavabo Dolabı Beyaz

Sento

Sıradan ihtiyaçlara sıra dışı çözümler

Sıradan ihtiyaçlara sıra dışı çözümler

Sento Koleksiyonu her banyonun ve ailenin ihtiyacına özel pratik çözümler sunuyor. Yuvarlak köşeleri ve yalın tasarımıyla banyolarda ferahlık ve kolay temizlik sağlarken, çeşitli modülleriyle banyoyu daha düzenli kılıyor. 

{0} Ürünleri
  VitrA Design Studio Erdem Akan Tasarım
TASARIMCIYI KEŞFEDİN
Design Studio VitrA

Erdem Akan’ın liderliğinde kurum bünyesinde çalışan tasarımcı ekip, VitrA’nın tasarım felsefesi ve kültürünün bel kemiğini oluşturuyor. Design Studio VitrA’nın, İnovasyon Merkezi’ndeki çok disiplinli ekiplerin desteğiyle hayata geçirdiği koleksiyonlar, sürdürülebilir ve akıllı teknolojilere dayanan ve “herkes için tasarım” ilkelerine uygun yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çekiyor.


Bunlar da İlginizi Çekebilir
Banyo Mobilyası Fiyatları Diş Fırçalık Fiyatları Gömme Rezervuar Fiyatları Termostatik Batarya Fiyatları Ledli Banyo Aynası Fiyatları Duş Seti Fiyatları Rezervuar Fiyatları Musluk Fiyatları Temassız Banyo Ürünleri Ayaklı Lavabo Fiyatları Batarya Fiyatları Banyo Aksesuar Seti Fiyatları Vitrifiye Fiyatları Boy Dolabı Fiyatları Gömme Rezervuar Fiyatları Gömme Rezervuar Fiyatları Klozet İç Takımı Fiyatları Ahşap Banyo Dolabı Fiyatları Duş Kanalı Fiyatları Ahşap Banyo Aynası Fiyatları Tezgah Üstü Lavabo Fiyatları Pisuvar Fiyatları Rezervuar Fiyatları Klozet Kapağı Fiyatları Hijyenik Akıllı Klozet Fiyatları Banyo Bataryası Fiyatları Banyo Çöp Kovası Fiyatları Duvar Tipi Klozet Fiyatları Klozet İç Takımı Fiyatları Klasik Banyo Dolabı Fiyatları Banyo Çöp Kovası Fiyatları Fotoselli Batarya Fiyatları Siyah Banyo Dolabı Fiyatları Diş Fırçalık Fiyatları Boy Dolabı Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Çanak Lavabo Fiyatları Çanak Lavabo Fiyatları Banyo Mobilyası Fiyatları Banyo Sıvı Sabunluk Fiyatları Klozet Kapağı Fiyatları Lavabo Fiyatları Banyo Aynası Fiyatları Modern Banyo Dolabı Fiyatları Rezervuar Fiyatları Klozet Fiyatları Banyo Aynası Fiyatları Lavabo Dolabı Fiyatları Duvar Tipi Klozet Fiyatları Banyo Dolabı Takımı Fiyatları Banyo Dolabı Fiyatları Ayaklı Lavabo Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Mutfak Bataryası Fiyatları Beyaz Banyo Dolabı Fiyatları Lavabo Dolabı Modelleri Duş Seti Fiyatları Ledli Banyo Aynası Fiyatları Akıllı Klozet Fiyatları Banyo Mobilyası Modelleri Asma Klozet Fiyatları Asma Klozet Fiyatları Ara Musluk Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Banyo Aksesuar Fiyatları Banyo Dolabı Takımı Fiyatları Batarya Fiyatları Lavabo Bataryası Fiyatları Klozet Kapağı Fiyatları Banyo Havluluk Fiyatları Banyo Aksesuar Fiyatları Akıllı Klozet Fiyatları Banyo Dolabı Takımı Fiyatları Beyaz Banyo Dolabı Fiyatları Banyo Havluluk Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Takım Klozet Fiyatları Lavabo Fiyatları Banyo Sıvı Sabunluk Fiyatları Modern Banyo Dolabı Fiyatları Klozet Seti Fiyatları Banyo Boy Dolabı Modelleri Lavabo Dolabı Fiyatları Siyah Banyo Dolabı Fiyatları Tepe Duş Başlığı Fiyatları Banyo Aynası Fiyatları Lavabo Fiyatları Klozet Kapağı Fiyatları Pisuvar Fiyatları

Sento: Sıradan İhtiyaçlara Sıra Dışı Çözümler

Sıradan ihtiyaçlara sıra dışı çözümler üretmek amacıyla tasarlanan Sento serisi, şıklığın ve işlevselliğin sadelik üzerinden yansıması olarak nitelenebilir. VitrA tasarım felsefesi ve kültürünü başarılı bir şekilde yansıtan koleksiyon, her detayda mükemmeliyetçi yaklaşımın izlerini taşır. Bulunduğu ortama değer katmak üzere şekillendirilen tüm VitrA ürünleri gibi Sento koleksiyonu üyeleri de seçkin bir anlayışın başarılı temsilcileridir. Yuvarlak köşeleri ve yalın tasarım anlayışı ile ferah ortamlar sağlamayı hedefleyen Sento için fonksiyonel olmak ve pratik çözümler üretmek temel yaklaşım sayılabilir. Her büyüklükteki banyo için uygun modeller içermesi sayesinde banyoları düzenli kılar.

Sento VitrA ürünleri içerisindeki tüm ürünler gibi mükemmele odaklanmış bir ürün grubudur. Temel bileşenlerin yanı sıra çeşitli modüllerle çok daha işlevsel banyolar için sıra dışı çözümler üreten bir anlayışa sahip olması önemli farklarından biridir. Vitra’nın başarı odaklı ve disiplinli çalışmasının ürünü olan Sento koleksiyonu kalitesi ve çizgisi ile zarafetin önde gelen temsilcisidir. Sento eviye bataryası, Sento lavabo bataryası, Sento banyo bataryası, Sento asma klozet, Sento lavabo dolabı, Sento banyo dolabı, Sento lavabo ve diğer tüm koleksiyon üyeleri stil sahibi banyoların mükemmel bileşeni olmak üzere tasarlanmıştır. Her ürün VitrA imzasının sorumluluğunu en iyi şekilde taşır.

Sento Ürün Modelleri

Sento ürün modelleri modern banyoların sadelik ile kurgulanmış yüksek zevk düzeyindeki şıklığını sağlar. Koleksiyona dahil her bir üye kendi görev alanında tasarım ve işlevsellik bakımından ihtiyaçları karşılar. Yuvarlak köşeli tasarım çizgileri banyo bileşenleri arasında yumuşak bir geçiş sağlar. Yalın tasarımı sayesinde zarafet ve şıklığı kolaylıkla ve başarıyla bir araya getirir. Bu anlayışla şekillendirilen VitrA Sento Rim Ex asma klozet gibi ürünler ile onların tamamlayıcı parçaları, bütünlük içerisinde modern banyolara hayat verir.

Sento Rim Ex asma klozet kanalsız iç hazne tasarımı ile kolay temizlenir ve maksimum hijyen sağlamak üzere geliştirilmiştir. Akdeniz Üniversitesi’nin yaptığı testlere göre standart klozet modellerine göre %95 daha fazla hijyen sağlayabilme kabiliyetine sahiptir. Yenilikçi uygulamalar çerçevesinde üretilmesi kolay ve pratik montaj imkânı sağlar. Banyolara zarafet ile birlikte konfor katan asma klozet modelleri temizliği kolaylaştırırken aynı zamanda görsel bakımdan sade bir mekân tasarımı elde etmeye yardımcı olur. Termostatik musluklu asma klozet kullanılacak su sıcaklığının istenen seviyede ayarlanabilmesi bakımından önemli bir konfor bileşenidir. Rahatlamak ve stresten uzak bir zaman dilimi yaşamak için son derece başarılı bir üründür.

VitrA Sento banyo dolabı modelleri işlevsel anlamda ihtiyaçları en iyi şekilde karşılar. Bununla birlikte tasarım bakımından sadelik ile şıklığı buluşturan yapısı ürünü benzersiz kılan önemli bir özelliktir. VitrA Sento dolap modellerinde çekmece ve kapaklar yavaşlama özelliğine sahiptir ve böylelikle çocuk ve yaşlıların daha kolay bir şekilde kullanması mümkün olur. Sento banyo dolabı ve lavabo dolabı modelleri termoform kaplamadır ve 2 yıl garanti kapsamındadır. Sento boy dolapları priz sistemlerine sahip olması bakımından banyo içerisinde kullanıcıya büyük kolaylıklar sağlar. Sento dolap modelleri ayaksız olarak tasarlanmıştır. Ayaklı kullanılması düşünüldüğünde Sento ayak seti ile birlikte sipariş edilmelidir.

Sento Ürün Fiyatları

VitrA Sento ürün fiyatları seçilen ürüne göre değişiklik gösterir. Hem tasarım hem de malzeme ve imalat kalitesi bakımından en üst standartlarda ürünler içeren Sento koleksiyonu için uygulanan fiyatlandırma politikası, yüksek kaliteyi daha geniş kitlelere ulaştırabilmeyi hedefler. VitrA tasarım felsefesi ve kültürünü yansıtan mükemmeliyetçi tasarım anlayışını başarıyla temsil eden ürünler farklı bütçelere uygun ödeme seçenekleri ile satışa sunulur. Şıklık, zarafet, işlevsellik, kalite ve bulunduğu ortama değer katma bakımından mükemmel seçenekler sunan VitrA ürünleri fiyatları internet sitesi ve mağazalardan incelenebilir.

Sento Koleksiyon Özellikleri

VitrA Sento klozet modelleri için hem ince hem de standart kalınlıkta kapak modelleri vardır. VitrA Sento klozet kapağı modelleri siyah, bej ve beyaz renk seçeneğine sahiptir. Kolay sökülüp takılma özelliğinde, yavaş ve sessiz kapanan Sento klozet kapakları tasarım bakımından başarılı olduğu kadar hijyen ve fonksiyonellik açısından da son derece başarılıdır. VitrA Sento takım klozet modelleri arasında duvara tam dayalı olan veya temassız hijyen sağlamak üzere geliştirilmiş farklı modeller mevcuttur. Sento koleksiyonu üyesi klozet modelleri Rim Ex olarak adlandırılan ve kanalsız iç hazne tasarımı ile normal klozetler kıyasla kolay temizleme sağlayan özel bir teknolojiyle üretilir. 10 yıl süre ile garanti kapsamında olan klozet modelleri kullanım ömrü boyunca ilk günkü kondisyonunu korur. Su lekeleri ve kireç artıklarının sorun oluşturmaması ve kolayca temizlenebilmesi bakımından VitrA Clean özelliği pek çok kullanıcının ürünü tercih etme sebepleri arasında yer alır. Pürüzsüzlükte en üst seviyeye karşılık gelen söz konusu teknoloji VitrA için uzmanlık alanı olarak kabul edilir.

Sento lavabo dolabı modelleri 80 veya 100 cm genişliğinde siyah veya beyaz temelli renk tasarımına sahip olarak sunulur. Harekete duyarlı ambiyans aydınlatma ile desteklenen lavabo dolaplarında çekmece ve kapaklar yavaş kapanma özelliğine sahiptir. Ayrıca tam açılan çekmeceleri ile tüm alanlar en verimli şekilde kullanılabilir. Sento aydınlatmalı dolaplı ayna modelleri de 80 cm ve 100 cm seçenekleri ile sunulur. Cam rafları ile şıklık ve zarafet konusunda iddialı olan ürün, kumlanmış ayna altına gizlenmiş aydınlatma elemanları ile doğrudan kullanıcının yüzünü aydınlatır ve önemli ölçüde kullanım kolaylığı sağlar. 105 cm genişliğindeki Sento üst dolap, 2 yıl garanti süresi, termoform yüzey kaplaması ve yavaş kapanan katlanabilir kapak sistemleri ile koleksiyonun şıklık ve işlevsellik bakımından önemli bir parçasıdır.