Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Nest Trendy Banyo Seti Hareli Doğal Ahşap

Nest Trendy

Her nesli bir araya getiren tasarım

Her nesli bir araya getiren tasarım

Herkes için tasarım anlayışı kapsamında farklı yaşam evreleri ve farklı yaşam gerçeklerine odaklanıyor. Ergonomik tasarımıyla Nest Trendy Koleksiyonu, otel ve toplu kullanım alanlarında hayatı kolaylaştırıyor.

Nest Trendy Ürünleri
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Banyo Mobilyası Fiyatları Diş Fırçalık Fiyatları Duş Seti Fiyatları Asma Klozet Fiyatları Ayaklı Lavabo Fiyatları Batarya Fiyatları Gömme Rezervuar Fiyatları Ankastre Batarya Fiyatları Klozet İç Takımı Fiyatları Ahşap Banyo Dolabı Fiyatları Tezgah Üstü Lavabo Fiyatları Batarya Fiyatları Tezgah Üstü Lavabo Fiyatları Lavabo Dolabı Fiyatları Duvar Tipi Klozet Fiyatları Klozet İç Takımı Fiyatları Klasik Banyo Dolabı Fiyatları Banyo Çöp Kovası Fiyatları Takım Klozet Fiyatları Boy Dolabı Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Lavabo Dolabı Fiyatları Çanak Lavabo Fiyatları Çanak Lavabo Fiyatları Banyo Sıvı Sabunluk Fiyatları Klozet Kapağı Fiyatları Lavabo Fiyatları Modern Banyo Dolabı Fiyatları Rezervuar Fiyatları Banyo Aynası Fiyatları Batarya Fiyatları Mutfak Bataryası Fiyatları Klozet Fiyatları Gömme Rezervuar Fiyatları Klozet Fiyatları Akıllı Klozet Fiyatları Klozet İç Takımı Fiyatları Tezgah Altı Lavabo Fiyatları Banyo Dolabı Takımı Fiyatları Batarya Fiyatları Tezgah Üstü Lavabo Fiyatları Lavabo Bataryası Fiyatları Lavabo Bataryası Fiyatları Banyo Aksesuar Fiyatları Akıllı Klozet Fiyatları Banyo Dolabı Takımı Fiyatları Klozet Kapağı Fiyatları Beyaz Banyo Dolabı Fiyatları Banyo Havluluk Fiyatları Çanak Lavabo Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Takım Klozet Fiyatları Klozet Seti Fiyatları Lavabo Dolabı Fiyatları Siyah Banyo Dolabı Fiyatları Tepe Duş Başlığı Fiyatları Banyo Aynası Fiyatları Tezgah Altı Lavabo Fiyatları Ayaklı Lavabo Fiyatları Pisuvar Fiyatları

Nest Trendy Koleksiyonu

VitrA’nın ergonomiyi önceliklendirdiği koleksiyonlarından biri olan Nest Trendy ile ahşabın doğallığı ve beyazın sadeliği banyolara taşınır. Yalnızca ev, ofis gibi sınırlı sayıda kişi tarafından kullanılacak yerlerde değil, otel gibi çok sayıda kişinin kullanımına açık mekanlar için seçilebilecek pratik, uzun ömürlü ve estetik banyo ürünleri olarak öne çıkar. Nest Trendy koleksiyonu abartıdan uzak, herkesin gözüne hitap edebilecek nitelikte ve adeta yılı, yaşı olmayan tasarımları bir araya getirir.

VitrA’nın zamansız koleksiyonu Nest Trendy’de ahşap ve beyaz dengeli bir şekilde kullanılır. Bu denge ise koleksiyonun tasarımcılarının kültüründen köken alır. Finlandiya’da kurulmuş olan Pentagon Design tarafından tasarlanan Nest Trendy, İskandinav tasarımlarında yaygın olarak yaratılan ahşap ve beyaz dengesinin çok iyi bir örneğidir.

Her yaştan kişinin VitrA Nest Trendy ile dekore edilmiş banyoya adım attığı anda etkilenmesi ve kullanımının herkes için rahat, pratik, ergonomik olması hedeflendiği için dengeli bir tasarım çizgisi takip edilmiştir. İskandinav tasarımlarında sıkça görülen ahşap ve beyaz uyumuna ek olarak yuvarlaklaştırılmış köşeler de keskinlikten uzak bir görünüm ile her kullanıcının gözüne hitap etmeyi mümkün hale getirir.

Nest Trendy Ürün Modelleri

VitrA Nest Trendy koleksiyonunda geniş bir ürün yelpazesi ve iki renk seçeneği bulunur. Koleksiyonda yer alan banyo ürünler arasında aydınlatmalı dolaplı ayna, Rim-ex asma klozet, lavabo dolabı, boy dolabı ve klozet kapağı yer alır. Farklı boyutlarda satışa sunulan VitrA Nest Trendy koleksiyonu parçaları banyo tasarımında büyük kolaylık sağlar, hem küçük hem de büyük alanların şıklığa kavuşmasını mümkün kılar.

VitrA tarafından geliştirilmiş olan Nest Trendy koleksiyonunda estetik ve fonksiyonel tasarımı bir arada görmek isteyen kullanıcılara sunulmuş olan bir diğer banyo ürünü de aydınlatmalı dolaplı aynadır. Koleksiyonun bu parçası termoform kaplamaya ve LED aydınlatmaya sahiptir yani uzun ömürlü ve kullanışlıdır.

VitrA Nest Trendy koleksiyonunda kendine yer bulan ürünlerden bir diğeri de boy dolaplarıdır. Farklı kapak açılma yönlerine sahip seçenekleri vardır. İçlerinde yer alan 4 adet raftan 3 tanesi hareket ettirilebilir özelliktedir, yalnızca 1 tanesi sabittir. Bütün bu özellikleriyle Nest Trendy boy dolabı modelleri, banyoların özgürce dekore edilebilmesine olanak tanır.

Nest Trendy Ürün Fiyatları

VitrA Nest Trendy fiyatları, ürünlerin boyutlarına ve sahip oldukları özelliklere göre değişiklik gösterir. Örneğin; VitrA Nest Trendy 80 cm lavabo dolabı, Nest Trendy 100 cm olarak da anılan lavabo dolabına kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Benzer bir fiyat farkı da VitrA Nest Trendy Rim-ex asma klozet modelleri arasında görülür. En uygun fiyat ile satışa sunulan VitrA Nest Trendy Rim-ex asma klozet seçeneğinde deterjan haznesi ve sıcak ile soğuk suyu karıştırabilme özelliği bulunmaz. Bir üst modelde yalnızca deterjan haznesi eklenir, en üst ve yüksek fiyatlı modelde ise sıralanan özelliklerin tamamı bulunur.

Nest Trendy Koleksiyon Özellikleri

VitrA Nest Trendy banyo ürünleri uzun yıllar kullanıma elverişli olacak şekilde kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Malzemelerin kalitesine ek olarak estetik görünüm ve fonksiyonellik de Nest Trendy koleksiyonunun önde gelen özellikleri arasında yer alır.

Örneğin, VitrA Nest Trendy lavabo dolaplarının hem 100 cm hem de 80 cm genişliğinde olan modelleri çok sayıda özelliği bir araya getirir. Bu dolaplar tek armatür deliğine, çift çekmeceye ve lavabo altında otomatik sensörlü LED ışıklandırmaya sahip oluşlarıyla oldukça özel ve iddialı parçalardır. Bu özelliklerine ek olarak termoform kaplamaya sahip olmaları da önemli özellikleri arasında yer alır.

VitrA Nest Trendy koleksiyonunda yer alan bir diğer parça olan klozet kapaklarıdır. Nest Trendy klozet kapakları yavaş kapanma ve kolay takılıp çıkarılma gibi hayatı kolaylaştıran özelliklere sahiptir. Ayrıca, duroplast malzemeden üretilmiş ve metal menteşe ile kullanıma sunulmuş olmaları da uzun ömürlü ve dayanıklı olmalarını sağlayan özellikleri arasında bulunur.