Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA V-Care Comfort Akıllı Asma Klozet

V-Care

Kişisel temizliğinizi ve konforunuzu önemsiyoruz.

Kişisel temizliğinizi ve konforunuzu önemsiyoruz.

V-Care Akıllı Klozet Prime
Ünlü tasarımcı Arik Levy, Design Studio VitrA ve İnovasyon Merkezi tarafından tasarlanan V-Care Akıllı Klozet Prime, üstün teknolojisi ve benzersiz tasarımıyla benzersiz bir kişisel temizlik ve konfor deneyimi sunuyor.

V-Care Akıllı Klozet

Ünlü tasarım stüdyosu NOA, Design Studio VitrA ve İnovasyon Merkezi tarafından tasarlanan V-Care Akıllı Klozet, ayarlanabilir özellikleriyle kullanıcı dostu bir kişisel temizlik deneyimi sunuyor.

V-Care Akıllı Panel

V-Care Akıllı Panel’in ergonomik ve şık cam yüzeyinin ardındaki gelişmiş klozet yıkama mekanizması, konut ve işletmeler için çevreye saygılı ve verimli kullanım özellikleri sunuyor.
 

V-Care Koleksiyonu

Kişisel temizliğin sağlandığı banyolara hijyen kazandırmak adına tasarlanan V-Care koleksiyonu, kullanıcıların banyo konforunu en üst seviyeye çıkarır. Şık tasarım ve kolay kullanımı ile öne çıkan koleksiyon, her detayı ayarlanabilen, eşsiz bir kişisel temizlik imkânı sunar. Alman endüstriyel tasarım stüdyosu NOA ve Design Studio VitrA’nın birlikte tasarladığı ürünler ile tuvalet deneyimi hijyenik ve konforlu hâle gelir.

V-Care Akıllı Klozet Modelleri

Kullanıcı dostu özelliklerle donatılan VitrA V-Care ürünleri, dokunmadan kullanılabilen yapıya sahiptir. El değmeden yapılan kişisel temizlik için her fonksiyon, uzaktan kumanda aracılığıyla ayarlanabilir. Ayrıca ürünlere eklenen ağ bağlantısı yazılımın her zaman güncel kalmasına yardımcı olur. Bu sayede daha hijyenik bir ortam elde edilir.

VitrA V-Care akıllı klozet modelleri Basic, Comfort ve Prime Rim-Ex olarak üç farklı seçeneğe sahiptir. Üç modelde de yer alan paslanmaz çelik taharet musluğu ucu, her kullanımda kendini otomatik olarak temizler. Böylece son derece hijyenik bir deneyim sağlanırken sağlık korunmuş olur. Bununla birlikte koleksiyonda bulunan akıllı panel de akıllı klozetlerle birlikte kullanılarak hijyenik deneyim desteklenebilir.

V-Care Basic modelinin tasarımında kullanıcıların konforu her an hissedebilmeleri için çeşitli detaylar bulunur. Uzaktan kumanda ile ön ve arka yıkama, su sıcaklığı, su basıncı, taharet musluğu konumu ve oturma yeri sıcaklığı rahatlıkla kontrol edilebilir.

VitrA V-Care Comfort akıllı klozet modeli Basic modelinden farklı olarak arkadan öne yıkama, masajlı yıkama ve otomatik açma kapama özellikleri bulunur. Bunlara ek olarak VitrA V-Care Comfort 1.1 modelinde kurutucu yer alır. Hem kurutucu hem kurutucu sıcaklığı, uzaktan kumanda yardımıyla pratik şekilde ayarlanabilir. İşlevselliğin zarif çizgiler ve üstün performansla bir araya geldiği VitrA V-Care Comfort fiyat, özellik ve konfor açısından üst düzey bir deneyim sunar.

VitrA V-Care akıllı klozet Prime modeli ise ünlü tasarımcı Arik Levy ve Design Studio VitrA’nın ortak çalışmalarıtla dizayn edilir. Üstün teknolojisi sayesinde eşsiz bir kişisel temizlik imkânı sunan ürün, modern tasarımıyla banyoya şıklık kazandırır. Bu modelde Rim-ex adı verilen yenilikçi bir özellik bulunur.

Rim-ex tasarımında zararlı bakteriler veya mikroorganizmaların oluşmasının önüne geçmek için kanal ve deliğe yer verilmez. Bu sayede klozet %95 daha hijyenik kalır. Kanalsız iç hazne aynı zamanda daha az kir tutar ve daha kolay temizlenir.

V-Care Akıllı Klozet Fiyatları

Daha kolay temizlik için özenle tasarlanan V-Care koleksiyonu, VitrA’nın şık tasarımı ihtiyaçlara cevap veren fonksiyonel çözümlerle birleştirdiği ürünlerden oluşur. VitrA V-Care akıllı klozet fiyatı modellerin bu özellikleri dikkate alınarak belirlenir. VitrA V-Care fiyat ve özellikleri ile kullanıcı dostu bir deneyim sağlar. Minimalist çizgiler ve işlevsel kullanımın bir araya geldiği koleksiyon, maksimum hijyen sağlaması ile sağlığı korumaya destek olur.

V-Care Koleksiyonu Özellikleri

V-Care koleksiyonunda bulunan akıllı klozetler, aynı anda hem hijyenik hem kolay kullanım sağlamayı amaçlar. Bu amaçla kadınlara özel yıkama fonksiyonu bu ürünlere eklenir. Kadınların ihtiyaçları doğrultusunda bide ucu titizlikle tasarlanır. Bu sayede ön yıkama ayarında daha düşük su tazyiki ile yapılarak temizlik sağlanır.

Akıllı klozet modellerinin diğer avantajlı özelliği ise kapak sıcaklığının ayarlanabilmesidir. Bu özellik sayesinde tuvalet deneyimi son derece konforlu hale getirilir. Ürünlerin koku emme özelliği de bulunur. Kötü kokuların kısa sürede giderilmesini sağlayan bu özellik ile banyonun ferah havası her zaman kolaylıkla korunur. Ek olarak akıllı klozetlerde kurutma için hava üfleme fonksiyonu mevcuttur. Bu iki özellik, klozete oturulmasıyla birlikte otomatik olarak başlar.

Klozetlerde zamanla kireç ve su lekeleri oluşabilir. V-Care akıllı klozetler ise VitrA Clean Teknolojisi ile üretilir. Bu teknoloji sayesinde kireç ve su lekelerinin giderilmesi için sert kimyasallara ihtiyaç duymadan yıllarca parlak, temiz ve lekesiz bir görünüm sağlanır.

V-Care koleksiyonundaki akıllı klozetler ve akıllı panelin en önemli özelliği ise temassız olmasıdır. Entegre sensör ile çalışan VitrA Temassız Teknolojisi, ürünleri el değmeden ve uzaktan kontrol edilmesine olanak tanır. Böylece mikropların çapraz bulaşma riski oldukça düşürülür.