Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0

Yıkanma Alanları

98 sonuç listeleniyor
Filtrele Sırala
Sırala
Filtreler0
Tümünü Temizle
Fiyat
Marka
Seri
Daha Fazla Göster
Ürün Özellikleri
Daha Fazla Göster
Kireç tutmama özelliği
Renk
Daha Fazla Göster
Stoğu biten ürünleri göster
Filtrele
Sepette %20 indirim
Ürün Kodu: A45650
(0 değerlendirme)
+1 Renk
967,00 TL

Banyo Yıkanma Alanları

Stresli bir günün ardından rahatlatıcı bir duş deneyimi yaşamak neredeyse herkesin hayalidir. VitrA, bu hayali kusursuzlaştırabilmek için banyo yıkanma alanı tasarımlarında kullanıcıların beklentisini daima ön planda tutar. Bu doğrultuda işlevsel detaylarla donatılan ürünler, ev halkının yaşamına konfor, banyoların görünümüne ise zenginlik katan parçalara dönüşür.

Banyo Yıkanma Alanı Modelleri

VitrA banyo yıkanma alanları kategorisinin oluşturulması esnasında benimsenen en önemli konulardan biri, her kullanıcının ihtiyaç ve beğenisine hitap edecek ürün çeşitliliğini sağlamaktır. VitrA kataloğunda, standart ölçülerdeki kare yıkanma alanlarından farklı boyutlardaki dikdörtgen ve köşeli şekle sahip ürünlere kadar birçok seçenek yer alır. Dolayısıyla banyolarını yenilemeyi düşünenler, VitrA mağazaları veya çevrim içi katalog aracılığıyla ihtiyaçlarına en çok hangi ürünlerin uyduğunu kolayca belirleyebilir. VitrA tarafından üretimi gerçekleştirilen banyo yıkanma alanları, farklı beklentiler içerisindeki kişilerin rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanır. Örneğin, banyolarında hem estetik görünüm hem de kullanım kolaylığı yaratmayı hedefleyen kişilere yönelik olarak yıkanma alanları kategorisi bünyesinde flat ve sıfır zemin ürünlere yer verilir. 

Banyo Yıkanma Alanı Fiyatları

VitrA banyo yıkanma alanları kategorisinin çeşitliliği yalnızca fonksiyonel özellikler ile sınırlı değildir. Yüksek kalite standartlarına sahip oldukları TSE tarafından verilen sertifikalar aracılığıyla kanıtlanan ürünler, renk ve desen bakımından da birbirinden oldukça farklı zevklere hitap edebilir. Haliyle banyolar, görünüm açısından eskisi gibi tek düze yerler olmaktan çıkartılıp rahatlıkla evin en gösterişli bölümleri haline getirilebilir. Ayrıca, seramik yüzey kaplaması gibi detaylardan yararlanılarak, özellikle çocuklu aileler için önemli bir konu olan hijyen seviyesi kolaylıkla yükseltilebilir. Hatta VitrA’nın farklı zemin uygulamalarının gerçekleştirilebilmesini mümkün kılan duş kanalları vasıtasıyla yıkanma alanlarında rahatsız edici kokuların oluşması ihtimali ortadan kalkar.

Karşılaştırma Listesi
Güvenli ödeme

Ödeme işlemlerinizi iyzico altyapısı ve 3D Secure ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme
Ücretsiz ve hızlı teslimat

Siparişleriniz en kısa sürede özenle paketlenir ve ücretsiz olarak tarafınıza ulaştırılır.

Teslimat
VitrA Online Destek

Destek talepleriniz ve sıkça sorulan sorular için Destek sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Destek