Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0

Tamamlayıcı Aksesuarlar

43 sonuç listeleniyor
Filtrele Sırala
Sırala
Filtreler0
Tümünü Temizle
Fiyat
Seri
Daha Fazla Göster
Ürün Özellikleri
Montaj Detayı
Gövde Malzemesi
Daha Fazla Göster
Renk
Daha Fazla Göster
Stoğu biten ürünleri göster
Filtrele

Tamamlayıcı aksesuarlar, banyo ve tuvaletlerin gerek konfor seviyelerinin gerekse de atmosferlerinin en üst seviyeye çıkarılabilmesini sağlayan ürünlerdir. Dolayısıyla bu kategori dâhilindeki ürünler arasından seçim yaparken, bilhassa tasarım özelliklerine dikkat edilmesi gerekir. VitrA, birbirinden kaliteli havlupan, lavabo sifonu ve tutunma barı modellerinden oluşan tamamlayıcı aksesuarlar koleksiyonu aracılığıyla kullanıcılara modern bir tarza sahip banyolar yaratabilme imkanı sunar.

Havlupan Çeşitleri & Havlupan Fiyatları

Havlupanlar, havanın soğuk olduğu günlerde banyodaki sıcaklığın istenilen seviyede olmasını sağlayan tamamlayıcı aksesuarlardır. Bu ürünler aynı zamanda nemli durumdaki havluların ve bezlerin kurutulmasını kolaylaştırır. VitrA, kullanıcılara sunduğu krom havlupan modelleri vasıtasıyla yılın en soğuk günlerinde banyoları konforlu alanlar haline getirmeyi sağlarken, aynı zamanda bu ürünlerin ortamın atmosferini zenginleştiren parçalar olmasını hedefler. Bu doğrultuda VitrA banyo havlupan çeşitleri, farklı tasarım özelliklerini bünyesinde barındırır. Banyolarındaki konfor seviyesini yükseltmek isteyenler, standart tipteki modellere ek olarak Voyage serisi dâhilindeki elektrikli havlupan seçenekleri arasından da tercihte bulunabilir.

Lavabo Sifonu & Lavabo Sifon Fiyatları

Lavabo sifonları, VitrA tamamlayıcı aksesuarlar kategorisinde yer alan ve kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretimi gerçekleştirilen bir diğer ürün grubudur. İşlevleri gereği bu ürünlerin aşınmaya karşı dayanıklı olması en önemli noktalardan biridir. VitrA’nın yüksek kalite anlayışı doğrultusunda, tüm T ve P tipi lavabo sifon setleri dayanıklı metal malzemeden üretilir. Bu ürünler böylece mutfaklarda, banyolarda ve tuvaletlerde uzun yıllar boyunca yüksek performansla görevlerini yerine getirmeye devam edebilir. Evlerindeki ve iş yerlerindeki ıslak alanlar için P tipi lavabo sifonu arayışındakiler, VitrA tarafından sunulan plastik lavabo sifonu setlerine de yönelebilir.

Tutunma Barları

VitrA, banyolardaki konfor seviyesini artırmaya yönelik tamamlayıcı ürünler tasarlarken ileri yaş grubundakilere ve bedensel engelli kişilere yönelik çözümlere de odaklanır. Bu doğrultuda üretimi gerçekleştirilen tutunma barları, eşsiz tasarım özellikleri sayesinde engelsiz banyolar oluşturmayı mümkün kılar. VitrA’nın deneyimli tasarım ekibinin titiz çalışmalar sonucunda kullanıma sunduğu banyo tutunma barı çeşitleri, yalnızca standart modeller ile sınırlı kalmaz. Duvara monte edilebilen farklı ölçülerdeki tutunma barlarına ek olarak 90°’lik açıya sahip, katlanabilir ve ayaklı modellere de bu kategoride yer verilir. Böylece kullanıcılar, ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak seçeneklere zahmetsizce ulaşabilir.

Modern Tamamlayıcı Aksesuarlar VitrA’da!

VitrA, tamamlayıcı aksesuarlar kategorisinde kullanıma sunduğu ürünlerin işlevsellik kadar estetik açıdan da üst düzeyde olmasına önem verir. Dolayısıyla tüm havlupan, lavabo sifonu, tutunma barı modelleri; tasarımlarına özgünlük katacak detayları bünyesinde barındırır. Örneğin; Voyage havlupan serisinde, standart görünüm yerine daha çarpıcı ve alana derinlik katan stil tercih edilir. Benzer durum lavabo sifonları ve tutunma barları içinde geçerlidir. Her iki ürün grubu da krom, siyah, altın ve bakır gibi banyolardaki modern atmosferi pekiştirecek renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur.

Karşılaştırma Listesi
Güvenli ödeme

Ödeme işlemlerinizi iyzico altyapısı ve 3D Secure ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme
Ücretsiz ve hızlı teslimat

Siparişleriniz en kısa sürede özenle paketlenir ve ücretsiz olarak tarafınıza ulaştırılır.

Teslimat
VitrA Online Destek

Destek talepleriniz ve sıkça sorulan sorular için Destek sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Destek