Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0

Gömme Rezervuarlar

27 sonuç listeleniyor
Filtrele Sırala
Sırala
Filtreler0
Tümünü Temizle
Fiyat
Seri
Daha Fazla Göster
Ürün Özellikleri
Renk
Daha Fazla Göster
Montaj Detayı
Daha Fazla Göster
Stoğu biten ürünleri göster
Filtrele
Ürün Kodu: 740-0786
(0 değerlendirme)
+1 Renk
2.600,00 TL

VitrA İnovasyon Merkezi tarafından zorlu dayanıklılık testlerine tabi tutulan ve her birini büyük başarıyla tamamlayarak tescillenen VitrA gömme rezervuar modelleri uzun yıllar boyunca ilk günkü zindeliğinde hizmet vermek üzere tasarlanmıştır. Duvar içinde gizlenen gövdesinin yanı sıra dışarıya yansıyan bölüm olan mükemmel görsel ve işlevsel tasarıma sahip kumanda paneli bulunduğu ortama değer katar. Alan kazandıran ve kullanıldığı mekâna genişlik hissi katan gömme rezervuar modelleri modern çizgilere sahip olan tasarımı ile ortamın ambiyansına pozitif etki yapar. VitrA gömme rezervuar seti modelleri ve gömme rezervuar iç takımı ürünleri aynı kalite anlayışı ile üretilir ve her biri ayrı ayrı olarak satın alınabilir. Gömme rezervuar seti modelleri tüm dayanıklılık unsurlarına ilave olarak ekstra koruma özelliklerine sahiptir. Düşmeye, darbelere, kuruyan harcın genleşmesine, nem ve terleme kaynaklı problemlere karşı izolasyon sağlayan özel strafor koruma kalkanı aynı zamanda daha sessiz çalışmayı da beraberinde getirir.

Gömme Rezervuar Modelleri

VitrA gömme rezervuar set modelleri 3 ve 6 litre kullanım ayarı ile çift kademeli kullanım imkânı sunar. VitrA deneyimi ve teknolojik birikimi ile etkin su tasarrufu imkânı sağlayan gömme rezervuar modelleri Avrupa Birliği normlarına uygun değerlere sahiptir. Söz konusu normları karşılayabilmesi için geliştirilen özel hazne yapısı ve iç takımları kişisel su tüketimi sınırlamasının yanı sıra çevreye saygılı olması bakımından da son derece başarılıdır. V8 asma klozetler için gömme rezervuar modeli önden kumanda edilen mekanik kontrollü yapısı ile son derece başarılı bir üründür. Pnömatik panellerle kullanıma uygun çift kademeli yıkama sistemi 3 ve 6 litre kullanım ayarlarına sahiptir. Minimum 130 mm kalınlığında duvar ihtiyacı bulunan ürünün yaylı ayakları sayesinde montaj ve yükseklik ayarı kolaylığı sağlaması önemlidir. V8 modelinde minimum 80 mm duvar kalınlığına uygun olan modeller de mevcuttur.

Önden mekanik kontrollü olarak kumanda edilen, 3 ve 6 litrelik çift kademeli kullanım ayarlarına sahip VPro gömme rezervuar modeli sıklıkla kullanılan bir başka üründür. 100 mm minimum duvar kalınlığına ihtiyaç duyan sistem pnömatik panellerle kullanıma da uygundur. VPro asma klozetler için gömme rezervuar seti içerdiği elemanların bütüncül tasarımı ile dikkat çeker. Parlak krom paneli, stop valfi ve rezervuarı ile ihtiyacı tam olarak karşılamak üzere planlanmıştır. Montaj kolaylığı sağlayan ara musluk ve kelepçe, strafor malzemeden ekstra koruma, 100 mm minimum duvar kalınlığı ihtiyacı gibi tüm detaylar mükemmeliyetçi VitrA tasarım anlayışını yansıtan önemli unsurlardır. Ürünün dış aksesuarlarının mat tasarımla sunulduğu bir diğer versiyonu da VitrA ürün yelpazesi içerisinde yer alır.

Tek parça gövde tasarımı, 3 ve 6 litrelik çift kademeli yıkama sistemi ve alçıpan uygulamalarına uyumlu VUni asma klozetler için gömme rezervuar modeli bir başka önemli seçenektir. Önden veya üstten mekanik olarak kumanda edilebilen ürün uzun süre sessiz ve sorunsuz olarak çalışabilir. V8 asma klozetler için sırt sırta gömme rezervuar modeli alçıpan ile ayrılmış alanlarda başarıyla kullanılabilecek bir ürün olarak öne çıkar. 200 mm duvar montaj kalınlığına ihtiyaç duyan ürün 3 ve 6 litrelik çift kademeli kullanım imkânı sunar. Ayarlanabilir kelepçe ile her türlü gider yapısına uyum sağlarken yaylı ayaklar ise yükseklik ayarlamasında önemli avantajlar sağlar. Sırt sırta iki ayrı rezervuar içeren ürün pnömatik panellerle kullanıma uygundur.

Gömme Rezervuar Fiyatları

VitrA gömme rezervuar fiyatları, markanın yüksek standartlara sahip tasarım ve üretim anlayışı ile bir bütün olarak değerlendirildiğinde oldukça makul seviyededir. Kullanıldığı mekanlara değer katan, uzun kullanım ömrüne sahip, fonksiyonellik ve dayanıklılık bakımından en üst noktada bulunan VitrA ürünleri için ödenen fiyatı toplam kalite parametrelerinden bağımsız düşünmek mümkün olmaz. Gömme rezervuar fiyatları diğer VitrA markalı ürünlerde olduğu gibi kaliteyi daha geniş kitlelere ulaştırabilmek bakımından uygun seviyededir. VitrA gömme rezervuar modelleri uzun ve sorunsuz kullanım ömrü sayesinde ödenen fiyatı uzun vadede kolaylıkla amorti eder.

Gömme Rezervuar Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gömme rezervuar alırken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında ürünün kaliteli bir yapıya sahip olması başta gelen unsurdur. Bunun yanı sıra gömme rezervuar ölçüleri de doğru ürünü tercih etmek bakımından önemlidir. Kullanılacağı yer açısından farklılıklar içeren ürünlere ayrıca dikkat edilmelidir. Bu çerçevede montaj yapılacak yerin alçıpan veya duvar olması gibi bazı detaylar ürün seçiminde önemli olabilir. Rezervuarın ihtiyaç duyduğu montaj kalınlığına dikkat edilmelidir. Ayrıca rezervuar seti ya da tekil ürün olarak rezervuar ünitesi ihtiyacı doğru belirlenmeli ve ürün seçimi buna göre yapılmalıdır. VitrA tasarım anlayışı ile üretilen ürünlerde kullanılan malzeme kalitesi ve mükemmeliyetçi üretim detayları, tüketicinin sorunsuz alışveriş yapması ve aldığı ürünü uzun yıllar boyunca ilk günkü kondisyonunda kullanması bakımından önemlidir. Kalite standartları yüksek olan ürünleri tercih etmek sonradan ortaya çıkacak servis ve tamirat hizmetlerinden tasarruf etmek anlamına geleceğinden daha ekonomik ve yerinde bir seçim olacaktır.

Karşılaştırma Listesi
Güvenli ödeme

Ödeme işlemlerinizi iyzico altyapısı ve 3D Secure ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme
Ücretsiz ve hızlı teslimat

Siparişleriniz en kısa sürede özenle paketlenir ve ücretsiz olarak tarafınıza ulaştırılır.

Teslimat
VitrA Online Destek

Destek talepleriniz ve sıkça sorulan sorular için Destek sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Destek