Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0

Asma Klozetler

40 sonuç listeleniyor
Filtrele Sırala
Sırala
Filtreler0
Tümünü Temizle
Tasarım Şekli
Taharet Musluğu Detayı
Yavaş Kapanır
Seri
Daha Fazla Göster
Ürün Özellikleri
Daha Fazla Göster
Renk
Rim (Kanal) Özelliği
Stoğu biten ürünleri göster
Filtrele

VitrA asma klozetler, gerek fonksiyonel tasarımları gerekse de şık görünümleri ile banyo ve tuvaletlerin görünümlerinin zenginleşmesine katkıda bulunur. Bu tarz klozetler, özellikle bağlantı noktalarındaki farklılık sayesinde geleneksel tarzdaki ürünlere nazaran temizlik açısından da kolaylık sağlar. Ayrıca genelde gömme rezervuar modelleri ile birlikte kullanıldıklarından yalnızca estetik görünüm ortaya koymazlar. VitrA tarafından tasarlanan asma klozetler, aynı zamanda alandan tasarruf edilmesini de mümkün kılar.

Asma Klozet Fiyatları

VitrA asma klozet modelleri, yaşam alanlarına konfor katacak tasarım detayları ile üretilir. Asma klozetlerde, kullanıcı gereksinimlerindeki değişimlere bağlı olarak kendini sürekli yenileyen üretim anlayışının bir sonucu olarak VitrA Clean ve Rim-ex gibi özelliklere yer verilir. VitrA Clean özellikli ürünler, yüzeylerini kaplayan su itici yapı sayesinde kir tutmaz ve kolayca temizlenebilir. Rim-ex özellikli asma klozetlerde ise kanalsız tasarım sayesinde rezervuardan boşalan suyun haznedeki her noktaya ulaşması mümkün kılınır. Böylece tüm bireyler için hijyenik kullanım imkânı ortaya çıkar.

Asma Klozet Modelleri

VitrA, asma klozet modellerinin üretiminde, tasarım detayları ve hijyenik kullanım olanağı sağlayan özekliklere ek olarak fonksiyonelliğe de önem verir. Bu doğrultuda, duvara monte klozet çeşitleri farklı ebatlarda tasarlanır. Ürün koleksiyonu, standart modellerin yanı sıra köşeli şekle sahip seçenekleri bünyelerinde barındırır. VitrA müşterileri,seçim aşamasında sağlanan çeşitlilik sayesinde banyo ve tuvaletleri için en doğru ürünleri kolayca bulabilir. 

Modern & Şık Asma Klozetler

VitrA asma klozet koleksiyonunda, evin en önemli bölümleri konumundaki banyolara ve tuvaletlere estetik görünüm kazandırmak adına farklı tasarımcıların çalışmalarına yer verilir. Claudio Bellini gibi mimari tasarım konusunda dünyanın önde gelen isimlerinin imzasını taşıyan asma klozetler, hem renkleri hem de çizgileri ile yaşam alanlarına farklılık katmak isteyen kullanıcılara hitap eder.

Karşılaştırma Listesi
Güvenli ödeme

Ödeme işlemlerinizi iyzico altyapısı ve 3D Secure ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme
Ücretsiz ve hızlı teslimat

Siparişleriniz en kısa sürede özenle paketlenir ve ücretsiz olarak tarafınıza ulaştırılır.

Teslimat
VitrA Online Destek

Destek talepleriniz ve sıkça sorulan sorular için Destek sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Destek