Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0

Klozetler ve Rezervuarlar

128 sonuç listeleniyor
Filtrele Sırala
Sırala
Filtreler0
Tümünü Temizle
Fiyat
Tasarım Şekli
Taharet Musluğu Detayı
Yavaş Kapanır
Seri
Daha Fazla Göster
Ürün Özellikleri
Daha Fazla Göster
Renk
Daha Fazla Göster
Rim (Kanal) Özelliği
Daha Fazla Göster
Pis Su Çıkış Tipi
Montaj Detayı
Daha Fazla Göster
Stoğu biten ürünleri göster
Filtrele
Ürün Kodu: 740-0680
5,0(4 değerlendirme)
%14
809,00 TL
694,00 TL

1942’den bu yana kalite odaklı tasarıma öncelik veren VitrA, banyo ve tuvaletleri konforlu yaşam alanları haline dönüştürmeyi hedefler. Bu doğrultuda üretilen klozet ve rezervuar modelleri, modern tasarım detayları kadar işlevsellikleriyle de farklarını ortaya koyar. Ayrıca kullanım kolaylıkları ve dayanıklı yapıları sayesinde evler dışında iş yerlerinde, açık alanlarda kendilerine sıkça yer bulabilirler.

Klozet Fiyatları ve Çeşitleri

VitrA klozet modelleri, gelenekselliği şık dokunuşlar ile zenginleştirmeyi amaçlayan tasarım anlayışının ürünüdür. Bu düşünceden yola çıkılarak oluşturulan klozet koleksiyonu, her tarza ve bütçeye uygun seçenekleri bünyesinde barındırır. Dolayısıyla yüksek kalite standartları nedeniyle VitrA’yı tercih eden kullanıcılar, banyo ve tuvaletlerinin dekorasyonun tamamlayacak ideal modelleri kolayca bulabilir.

VitrA’nın deneyimli ekibi tarafından tasarlanan klozetler, üretim aşamalarındaki malzeme seçiminden dolayı uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. VitrA imzasını taşıyan ürünler, bu özelliklerine ek olarak çevre dostu kimliklerini sahip oldukları EPD sertifikası ile kanıtlar.

Rezervuar Fiyatları ve Çeşitleri

VitrA rezervuar fiyatları, sahip oldukları özelliklere göre değişkenlik gösterir. Üstten basmalı modeller, en yaygın kullanılan rezervuar çeşitleri olarak nitelendirilir. Bu modeller, tek ve çift hazneli olmak üzere iki farklı seçenek halinde VitrA müşterilerinin tercihine sunulur. Tek hazneliler, kullanım sıklığı düşük tuvaletler için idealdir. Çift hazneli rezervuarlar ise su tasarrufunu mümkün kıldıkları için evlerde ve iş yerlerinde giderek daha fazla kullanılmaktadır.

VitrA’nın pazar lideri olduğu gömme rezervuar setleri de çift hazneli olarak üretilir. Bu modellerde suyun tutulduğu kısım duvarın içerisine monte edilir. Dolayısıyla su tasarrufuna ek olarak alanı verimli kullanma avantajı ortaya çıkar. Gömme rezervuarlar ayrıca montajlarındaki farklılık nedeniyle banyolarda ve tuvaletlerde daha yalın görünümün ortaya çıkmasını kolaylaştırır.

VitrA gömme rezervuar seti, aynı zamanda kullanım esnekliği ile öne çıkar. Yani banyo ve tuvaletlerde hem standart tipteki klozetler hem de akıllı ürünler ile bir arada kullanılabilirler. Gömme rezervuar modelleri, bu özelliklerinden dolayı yaşam alanlarında değişiklik yapmak isteyen kullanıcılara maliyet avantajı sağlar.

Klozet Ölçüleri

Klozet ölçüleri, konfor ve alanın verimli kullanılabilmesi adına önemlidir. VitrA klozetler, şık ve hijyenik tasarımları kadar ölçüleriyle de bu beklentileri tam olarak karşılar. Klozet koleksiyonundaki çeşitlilik, kullanıcılara banyoları ve tuvaletleri için en uygun ürünü çok fazla zaman harcamadan bulabilme imkânı tanır. VitrA, standart ölçülere sahip klozet setleri dışında farklı yaş gruplarına ve ihtiyaçlara sahip kullanıcılara özel ürünler de geliştirir. Bu durum, özellikle çocuklu ailelere ve engelli bireylere yönelik farklı uygulamaların rahatlıkla gerçekleştirilebilmesini mümkün hale getirir.

Klozet Boyutları ve Ölçüleri

Kullanıcı yönelimlerine ve teknolojik gelişimlere bağlı olarak sürekli güncellenen VitrA klozet koleksiyonu, farklı boyutlarda üretilmiş ürünlerden oluşur. Koleksiyonun önemli bir bölümünü oluşturan alafranga tuvalet modelleri, kendi içlerinde asma ve ayaklı olmak üzere ikiye ayrılır. Asma klozetler, arkalarında rezervuar bulunmaması sebebiyle daha az yer kaplar. Yer ile temas etmeyen asma modeller, temizlik aşamasında daha az enerji harcanmasına olanak verir.

Bir zamanlar tuvalet ve banyoların vazgeçilmez öğelerinden olan ayaklı tuvaletler de VitrA’nın sürekli gelişimi ön planda tutan anlayışından paylarına düşeni fazlasıyla alır. Bu doğrultuda ayaklı klozet setleri, çok daha yumuşak hatlara sahip tasarımları ile VitrA müşterilerinin tercihine sunulur. Hatta duvara bitişik modeller, tıpkı asma klozetler gibi yerden kazanma olanağı yaratır.

Modern Klozet Modelleri VitrA’da!

VitrA klozetler, sadece tasarım açısından sürekli gelişime tabi olmazlar. Uzun yıllara yayılmış gelişim sürecinin sonucu olarak kullanıcı deneyimini artırmaya yönelik akıllı araçlar haline gelirler. VitrA tarafından bu anlayışla geliştirilen V-Care klozet serisi, teknolojik yeniliklerden hayatlarının her alanında yararlanmaktan hoşlanan bireyler için üretilir.

V-Care akıllı klozetler, kişiselleştirilebilme özellikleri sayesinde kullanıcılara kendi ihtiyaçları doğrultusunda ayar yapma özgürlüğü tanır. Basic ve Comfort isimli iki farklı versiyonu bulunan VitrA V-Care tuvaletler, masajlı yıkama ve taharet çıkış ucu pozisyon ayarı başta olmak üzere birçok fonksiyonu içerir. Üstelik tüm fonksiyonlar, uzaktan kumanda vasıtasıyla kolayca kontrol edilir.

Banyo Dekorasyonunda En Çok Kullanılan Klozet Çeşitleri

Yerden tek klozetler, tesisat sistemlerinin ve gider borularının yerde bulunduğu banyolarda zemine monte edilerek kullanılır. Bu modeller, duvara dayalı kullanılabileceği gibi bağımsız da monte edilebilir. Yerden tek klozet fiyatları da tasarıma ve renk seçeneklerine göre değişiklik gösterebilir.

Duvara tam dayalı modeller, sıhhi tesisatın duvara gömülü olduğu ve dışarıdan görünmediği tasarımlara sahiptir. Çoğu model klasik ve geleneksel görünümüne rağmen VitrA’nın yenilikçi teknolojileriyle zenginleştirilir. Duvara dayalı olduğu için orta boyutlarda banyoların yanı sıra küçük banyolarda da kullanıma uygundur.

Asma klozet çeşitleri ise modern bir banyoya minimal bir dokunuşta bulunabilir. Özel klozet iç takımları ve haznelere sahip olduğu için kullanıcıların su tasarrufu yapmasına yardımcı olur.

Altı açık olan modeller hem temizliği kolaylaştırır hem de küçük banyolarda alandan kazanılmasını sağlar. Takım klozetler ise gövde ve hazne olmak üzere iki parçadan oluşur. Sıva altı uygulaması ile monte edilen klozet seti, dayanıklı yapısıyla yıllarca kullanıma izin verir.

Gömme rezervuarlı klozet sistemleri, yalnızca asma modellerde değil, zemine monte modellerde de bulunabilir. Bu sistemlerde rezervuar modelleri tamamen duvarın içinde bulunurken dışarıdan yalnızca kontrol panelleri görülebilir. Akıcılığı bozmaması ile öne çıkar ve şık bir görünüm sergiler. Bütçelere uygun klozet rezervuar fiyatları ile bu modellere sahip olan kullanıcılar, dekorasyona katkı sağlarken işlevsel özelliklerden yararlanabilir.

Ergonomik Klozet Sistemleri

Kolay kullanım için akıllı özelliklerle donatılan klozet tuvalet modelleri, otomatik açılıp kapanan kapakları sayesinde konfor sağlar. Kişiselleştirilebilen ayarları ile kullanıcıların ihtiyaç ve isteklerine uygun bir deneyim yaşamasına yardımcı olur.

Klozete çok yakın bir konuma monte edilen ve ergonomik tasarıma sahip uzaktan kumandalar, sezgisel tasarımları ile basit bir şekilde kullanılabilir. Parmak ucu ile kolaylıkla kontrol edilebildiği için banyo deneyimini iyileştirir.

Üst düzey hijyen için mikrop ve bakterilere dayanıklı sırla kaplanan VitrA modelleri, yüzeyin her zaman parlak ve temiz kalmasına yardımcı olur. Kirecin de yapışmasını önleyerek klozetin her noktasını temizler. Güçlü ve etkili yıkama sistemlerinin düşük su tüketimi ile kullanıcılar sudan tasarruf edebilir. Akıllı klozetler ise kullanım kolaylığını ve şık tasarımı teknolojik özelliklerle birleştirir. Özel yıkama sistemleri sayesinde kullanıcılar, kişiselleştirilmiş özelliklerden yararlanabilir.

Kullanışlı olmasının yanı sıra şık tasarımlarıyla dikkat çeken kumanda panelleri, klozet sistemlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Özellikle hijyenik bir ortamı hayatının merkezine yerleştirenler için parmak izi bırakmayan kaplamalar mevcuttur. Mekanik bir şekilde kontrol edilebilen paneller üzerinden yıkama suyu miktarının seçilmesi de mümkündür. Temassız seçenekler ise dokunmayı tamamen sıfırlayarak hijyenik çözümler sunar. Bazı modeller ise sessiz çalışması sayesinde gürültü kirliliği oluşmasının önüne geçer.

Duvara kolay bir şekilde monte edilebilen entegre paneller, işlevselliğin yanı sıra dekoratif bir görünüm sunar. Özellikle küçük ve dar banyolarda mekânın olduğundan çok daha geniş görünmesine yardımcı olur. Mat siyah, parlak siyah, mat krom gibi farklı renk alternatifleri sayesinde kullanıcılar tarzlarına ve banyonun genel dekorasyonuna uygun modeli kullanabilir.

VitrA, ergonomik tasarımı bir adım ileri taşıyarak akıllı panel seçenekleri de sunar. Temperli cam ön panele sahip olan klozet rezervuar modelleri, dayanıklı yapısı ile uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılabilir. Dokunmatik butonlar ve yakınlık sensörü sayesinde komutları anında algılayarak konforlu bir deneyim yaşatır. Hijyenik kullanım için bu modellerde suya ve toza karşı dayanıklı bir gövdeye yer verilir.

Farklı Renk ve Tarzda Alafranga Tuvalet Seçenekleri

Dekorasyona ve uyumlu bir görünüme önem verenler için klozetlerin renkleri büyük önem taşır. Zarafeti minimalizmle birleştiren modeller, dekorasyonun kişiselleştirilmesine yardımcı olur. VitrA, klasik beyazın yanı sıra modern bir görünüm yaratan siyah ve bej klozetleriyle koleksiyonunu zenginleştirir. Mat ya da parlak yüzey alternatifleri sunarak kullanıcıların tarzlarına uygun modelleri seçmesini kolaylaştırır. Banyolarının dekorasyonuna özgün bir dokunuşta bulunmak isteyenler, farklı renk seçenekleriyle sunulan minimal modelleri tercih edebilir.

Sıra dışı ve yenilikçi bir tasarım için köşe formda modeller tercih edilebilir. Dikkat çekici bir görünüme sahip olan bu modellerin keskin hatları, banyoların modern bir görünüm kazanmasına yardımcı olabilir. Farklı tasarımlara sahip olan modeller, VitrA’nın uygun alafranga tuvalet taşı fiyatları sayesinde kolaylıkla satın alınabilir.

Klozet Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İki parçalı, tek parçalı, haznesiz ve duvara monteli gibi klozet tasarımlarına dikkat edilmesi gerekir. Geleneksel hazneli ve iki parçalı klozetler, genellikle zemine monte edilerek kullanılır. Modern bir banyoda ise tek parça, asma klozet çeşitleri kullanılabilir. Şık ve temiz bir görünüm yaratan bu ürünlerin temizliği ve kurulumu kolaydır. Tekerlekli sandalye ve yürüteçlerden transferleri kolaylaştıran modeller, hareket kabiliyeti kısıtlı kişiler için de uygundur. Küçük bir banyoda ise haznesi olmayan modeller tercih edilebilir. Bunlar, minimal bir görünüm yaratırken yerden tasarruf etmeyi sağlar.

Bazı klozet kapakları kendiliğinden kapanmasını sağlayan bir mekanizmaya sahiptir. İstenmeyen kazaların yaşanmasını önlemek için özellikle çocukların kullandığı klozetlerde bu özelliğe dikkat edilebilir. Klozet yüksekliği de özellikle çocuklar için önemli konulardan biridir. VitrA’nın ideal yüksekliğe sahip modelleri sayesinde hem yetişkinler hem de çocuklar rahat bir deneyim yaşayabilir.

Klozetler, kir ve bakteri üremesine uygun yerler olduğu için temizliğin nasıl yapıldığı da önemlidir. VitrA’nın bakteri üremesini minimuma indiren ve antibakteriyel özel bir sırla kaplanan klozetleri, hijyenik bir ortam sağlar. Klozet kapaklarının temizliği için kolay çıkarılabilmesi de önemli bir noktadır.

Bakterilerin ürememesi için yenilikçi teknolojiler geliştiren VitrA’nın Rim-ex klozetleri, kanalsız bir tasarıma sahiptir. Bakteriler ve diğer organizmalar, özellikle klozetlerin zor ulaşılan noktalarında üreyerek birikir. İç haznesinde herhangi bir kanal ya da delik bulunmayan asma klozetler %95 oranında daha az kir tutar.

VitrA Clean özelliğine sahip olan modellerde ise su itme özelliği de bulunur. VitrA’nın özel teknolojilerle geliştirdiği bu özellik sayesinde seramik yüzeyde kir birikmez ve güçlü kimyasallara ihtiyaç duyulmadan temizlik kolaylıkla yapılabilir.

Çoğu kullanıcı için klozet fiyatları da dikkat edilmesi gereken kriterler arasında bulunur. VitrA’nın pek çok farklı alternatif sunan klozetleri, tasarım özelliklerine ve kullanılan teknolojilere göre geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Böylece kullanıcılar bütçelerine uygun modeli satın alabilir.

Şık ve Kullanışlı Klozet Modelleri Vitra Online’da!

VitrA, klozet ve rezervuar modelleri ile kullanıcıların stillerini yansıtan işlevsel bir banyoya sahip olmasına yardımcı olur. Geleneksel yuvarlak ve oval tasarımların yanı sıra köşeli tasarımlarıyla fark yaratır. Modern bir görünüme sahip olan köşeli modeller, çağdaş görünümü korurken ortamda güçlü bir izlenim yaratır. Dekorasyona önem veren kullanıcılar için şık tasarımlar koleksiyonlarda yer alır.

VitrA’nın akıllı klozet modelleri, temizliği de kullanıcılar için oldukça kolaylaştırır. Özel bir kireç giderme özelliği bulunduğu için kirecin yüzeye zarar vermesinin önüne geçerken klozetin ilk günkü görünümünü korumasına yardımcı olur.

Bazı modeller, VitrA Fresh özelliği sayesinde ek bir deterjan haznesine sahiptir. Rezervuar tuşuna her basıldığında hazne içinde bulunan sıvı deterjan yıkama suyu ile birleşir ve klozet içine girer. Böylece kireç ve kir oluşumu engellenirken banyo ve tuvaletlerin hoş ve ferah bir şekilde kokması sağlanır. Ortalama 800 yıkamaya kadar kullanılabilen deterjan sayesinde her kullanımda yeniden hijyenik bir ortam elde edilebilir.

Tüm fonksiyonların duvara monte edilen bir uzaktan kumanda ile kontrol edilmesi de kullanıcılar için avantaj yaratan özelliklerden biridir. Kullanıcılar, tek tuşla kendilerine göre taharet musluğu ve su sıcaklığı ayarını yapabileceği gibi klozet kapağını otomatik olarak açabilir. Böylece klozete herhangi bir şekilde temas etmeden tüm özellikleri istedikleri gibi ayarlayabilir.

Taharet muslukları ise çoğu modelde standart olsa da bazı VitrA modellerinde akıllı, entegre termostatik ya da entegre ve temassız şekilde bulunabilir. İsteyen kullanıcılar, taharet musluğu bulunmayan modelleri de tercih edebilir. Farklı bütçelere uygun klozet fiyatları sayesinde kullanıcılar bu şık ve kullanışlı ürünleri kolaylıkla satın alabilir.

Karşılaştırma Listesi
Güvenli ödeme

Ödeme işlemlerinizi iyzico altyapısı ve 3D Secure ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme
Ücretsiz ve hızlı teslimat

Siparişleriniz en kısa sürede özenle paketlenir ve ücretsiz olarak tarafınıza ulaştırılır.

Teslimat
VitrA Online Destek

Destek talepleriniz ve sıkça sorulan sorular için Destek sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Destek