Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0

Vitrifiyeler

4 sonuç listeleniyor
Filtrele Sırala
Sırala
Filtreler0
Tümünü Temizle
Seri
Ürün Özellikleri
Filtrele

Banyo dekorasyonu yapılırken dikkatle seçilmesi gereken ürünlerin başında vitrifiyeler gelir. Farklı tasarımlara sahip vitrifiyeler sayesinde banyolar oldukça farklı stillerde dekore edilebilir. VitrA çok sayıda vitrifiyeyi kullanıcıların beğenisine sunar ve yaşam alanlarına değer katmayı amaçlar. VitrA koleksiyonlarındaki vitrifiye çeşitleri sayesinde farklı tasarım zevklerine ve ihtiyaçlara yönelik modeller kolaylıkla bulunabilir.

Vitrifiye nedir?

Kelime anlamı itibarıyla “camlaşmış” olarak bilinen vitrifiye; lavabo, klozet, tuvalet taşı gibi banyo ürünlerinin asıl malzemesini oluşturur. Çeşitli malzemelerin yüksek sıcaklıklarda şekillendirilmesi sonucu oluşturulan vitrifiye, özel teknikler kullanılarak üretilir ve banyo ürünlerinde sıklıkla tercih edilir. Vitrifiye pürüzsüz yapıda olduğu için kolaylıkla temizlenebilir; yoğun olarak asit içeren kimyasallardan kolay etkilenmez ve böylece aşınmalara karşı direnç gösterir. Suyu hapsetmez ve kötü koku oluşumuna sebep olmaz. Uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilen vitrifiye, yalnızca bir hammadde olarak tanımlanmaz; lavabo, klozet, bide, pisuvar, klozet vb. banyo ürünlerine de genel olarak vitrifiye adı verilir.

Vitrifiye modelleri

VitrA koleksiyonlarında çok farklı tasarımlara sahip vitrifiye çeşitleri yer alır. Temel banyo ürünlerinden bir tanesi olan klozetlerin tasarım süreçlerinde VitrA için özgünlük ve işlevsellik birinci plandadır. Örneğin, klozet tasarımlarında klasik beyaz modellere ek olarak farklı renklerde de üretim yapılır. Ayrıca, parlak ve mat seçenekler de VitrA’nın ürün katoloğunda yer alır. Böylelikle farklı tasarım zevklerine sahip kullanıcılar rahatlıkla VitrA’nın vitrifiye seçenekleri arasından seçim yapabilir.

Klozet kapaklarındaki farklı tasarımlar da dikkat çeker. Özellikle çocuk klozetleri için tasarlanan klozet kapaklarında canlı ve çocukların ilgisini kolaylıkla çekebilecek renklere yer verilir. Akıllı klozetler de tercih edilebilecek ürünler arasındadır. Vitrifiye ürün grubunda yer alan pisuvar, bide ve hela taşları da farklı tasarım ve teknik özelliklere sahip olacak şekilde üretilir. Lavabolar ise en çok seçeneğe sahip ve en sık kullanılan vitrifiye çeşitlerinin arasında yer alır. VitrA koleksiyonlarında mutfak, tuvalet ve banyoların dekorasyon stiline ve boyutlarına uyum sağlayabilecek şekilde farklı ebat, renk ve tasarımlarda lavabo modelleri yer alır.

Vitrifiye fiyatları

Vitrifiye fiyatları konusunda belirleyici olan birçok faktörden bahsedilebilir. Bu faktörlerin başında ise kalite gelir çünkü kullanılan malzemelerin kalitesi değiştikçe fiyat da farklılık gösterir. Vitrifiye boyutları da fiyatlar üzerinde oldukça etkilidir. Ayrıca, vitrifiyenin sahip olduğu tasarım unsurları da fiyat aralığını genişletir. VitrA, farklı ihtiyaç ve tasarım zevklerine karşılık verebilecek ve birçok bütçe için uygun olabilecek ürünler üretir.

VitrA vitrifiye ürünleri

VitrA, vitrifiye ürünleri konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir, böylelikle kullanıcılar için seçim kolaylığı oluşturur. VitrA güvencesi taşıyan vitrifiyeler hem kullanıcılarda yüksek memnuniyet yaratır hem de her tür zevke hitap edecek seçeneklere sahiptir. Kullanıcıların dikkatini çekmeyi başaracak ve hayatını kolaylaştıracak ürünler olarak piyasaya sunulur. VitrA tasarım fikirleri tüm vitrifiye ürünlerinde fark yaratmayı başarır. VitrA tarafından kullanıcılara sunulan vitrifiyeler, uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahiptir. Mevzuata göre gerekli kalite kriterleri göz önünde bulundurularak ve sürdürülebilirlik hedefi ile üretim yapılır.

Karşılaştırma Listesi
Güvenli ödeme

Ödeme işlemlerinizi iyzico altyapısı ve 3D Secure ile güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme
Ücretsiz ve hızlı teslimat

Siparişleriniz en kısa sürede özenle paketlenir ve ücretsiz olarak tarafınıza ulaştırılır.

Teslimat
VitrA Online Destek

Destek talepleriniz ve sıkça sorulan sorular için Destek sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Destek