Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Retromix Karo Ürünleri

retromix

Özgün yaratıcılık

Özgün yaratıcılık

VitrA, retromix ile modern mekanların tasarlanması için geleneksel karo desenlerini yeniden yorumluyor. 10x10 ve 15x15 ebatlı kare sistem yapısı, dört farklı etnik renkteki duvar karoları, çimento grisiyle zenginleşip yerde grafik bir etki yaratan siyah-beyaz kontrastı, farklı desen alternatifleri ve sayısız döşeme şekli ile iç mekan tasarımlarınızı özgürleştiriyor.

retromix Ürünleri
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Klozet Fiyatları Ticari Alanlar için Seramik Fiyatları Yer Seramik Fiyatları Modern Banyo Aksesuarları Fiyatları Yer Karo Seramik Fiyatları Boy Dolabı Fiyatları Tezgah Altı Lavabo Fiyatları Balkon & Teras Seramik Fiyatları Aydınlatmalı Banyo Aynası Fiyatları Banyo Bataryası Fiyatları Mutfak Tezgah Arası Seramik Fiyatları Karo Koleksiyon Ürünleri Ticari Alanlar için Seramik Fiyatları Karo Seramik Fiyatları Banyo Seramik Fiyatları Mutfak Eviye Bataryası Fiyatları Yer Karo Seramik Fiyatları Banyo Dolabı Fiyatları Banyo Seramik Fiyatları Boy Dolabı Fiyatları Duş Kanalı Fiyatları Balkon & Teras Seramik Fiyatları Klasik Banyo Ürünleri Duş Sistemleri Fiyatları Balkon & Teras Seramik Fiyatları Ticari Alanlar için Seramik Fiyatları Duş Kanalı Fiyatları Karo Seramik Fiyatları Duş Sistemleri Fiyatları Koyu Renkli Banyo Ürünleri Mutfak Tezgah Arası Seramik Fiyatları Banyo Mobilyası Fiyatları Duş Seti Fiyatları Karo Koleksiyon Ürünleri Banyo Aksesuarları Fiyatları Banyo Karo Seramik Fiyatları Duş Seti Fiyatları Balkon & Teras Seramik Fiyatları Banyo Karo Seramik Fiyatları Tezgah Üstü Lavabo Fiyatları Mutfak Tezgah Arası Seramik Fiyatları Siyah Beyaz Banyo Ürünleri Mutfak Tezgah Arası Seramik Fiyatları Minimalist Banyo Ürünleri Karo Seramik Fiyatları Balkon & Teras Seramik Fiyatları Banyo Tamamlayıcı Aksesuar Fiyatları Ticari Alanlar için Seramik Fiyatları Karo Koleksiyon Ürünleri Yer Seramik Fiyatları

retromix Karo Koleksiyonu

Dekorasyonda farklılık arayanların tercihi olan renkli ve desenli karo tasarımları, kontrast oluşturmak, belirli bir alanı ayırmak ve ortama hareket katmak için kullanılabilir. VitrA’nın geometrik desenleri yeniden yorumlayarak dizayn ettiği retromix Karo Koleksiyonu, modern dekorasyonlar için kullanıcılara birbirinden renkli alternatifler sunar. Desenli modellerin yanı sıra göz alıcı etnik renklerde tasarlanan desensiz seçeneklere de koleksiyonda yer verilir.
retromix Koleksiyonu’nun her zaman yeni kalacak dekorasyonlar için oluşturulan geometrik desenleri sayesinde zamansız bir şıklık yakalamak mümkün olur. Geçmişten bugüne evrenselleşen geleneksel desenlerinde bulunan geometrik formlara odaklanan koleksiyon, yaşam alanlarına modern bir soluk getirir. Duvara ve zemine uygulanabilmesinin yanı sıra iç ve dış mekâna uygun birbirinden şık karo modelleri sayesinde her alanda zamana meydan okuyan iddialı bir dekorasyon yapılabilir.

retromix Koleksiyonu Ebatları ve Renkleri

Retro izler taşıyan desenli karolar, farklı tarzlara hitap edebilen ürünlerdir. Klasik ve şık bu modeller, tekdüze bir dekorasyonun daha renkli hâle gelmesine katkıda bulunur. Yalnızca bir rengin kullanıldığı ortamlarda ambiyansı değiştirmek için retromix Koleksiyonu’nun etnik renkli veya desenli karo tasarımları tercih edilebilir. Bu sayede soğuk ve sıkıcı görünüm kolayca giderilerek dikkat çekici hâle getirilir.
retromix Koleksiyonu’nda bulunan karoların tamamı farklı renklerde dizayn edilir. Etnik renklerde tasarlanan ürünler arasında amber sarı, lava kırmızı, safir mavi ve zümrüt yeşil olmak üzere dört farklı seçenek bulunur. 10x10 ölçülerindeki bu karolar parlak bir görünüme sahiptir. İç mekân duvar ve zemininde kullanıma uygun olan etnik renkli karolarla sıra dışı bir ev dekorasyonu yapılabilir.
Klasik tarzdan vazgeçemeyenler için ise retromix Koleksiyonu’nda siyah beyaz desenli tasarımlar bulunur. 15x15 ölçülerinde tasarlanan bu modeller de duvarda ya da zeminde kullanılabilir. Desenli bir model ile etnik renkler arasından biri seçilerek göz alıcı bir kombinasyon da yapılabilir. Böylece kullanıcılar istedikleri odayı zevklerine hitap eden şekilde dekore edebilir.
VitrA kalitesini her detayında gösteren retromix Koleksiyonu, dekorasyonda sıkça tercih edilen geleneksel desenleri modern karo seramiklere uyarlar. Siyah ve beyaz kontrastından faydalanarak yapılan tasarımlar, gri tonlarıyla zenginleştirilerek kullanıcılara sunulur. Sıcak ve soğuk tonlarda çeşitlendirilen desenli modeller, dört farklı etnik renkteki karo ile aynı koleksiyonda yer alır. Bu çeşitlilik sayesinde özgürce kombinasyonlar yapılarak eşsiz bir dekorasyona imza atılabilir.

retromix Koleksiyonu’nda Hangi Desenler Var?

VitrA tasarım ekibi tarafından kullanıcıların beğenisine sunulan retromix Koleksiyonu’nda bulunan karolar, renkleri ve desenleri ile göz alıcı bir görünüme sahiptir. Gelenekselden moderne ilerleyen bir çizgide geometrik desenlerle tasarlanan bu ürünler arasında her zevke hitap eden alternatifler bulunabilir. Farklı desen, renk ve ölçü alternatifleri sayesinde kullanıcılar iç mekân tasarımlarında tamamen özgür olur.
retromix Koleksiyonu’nda yer verilen seramikler, geometrik şekillerle oluşturulan desenlerle tasarlanır. Yıldız, daire ve çizgiden oluşan desenlerin sıcak ve soğuk olmak üzere 2 adet seçeneği bulunur. Siyah ve beyazla birlikte kullanılan gri, sıcak ya da soğuk olarak tercih edilebilir. Bu da kullanıcıların ortamdaki diğer renklere göre seçim yapmasına imkân vererek tamamen kullanıcının zevkine hitap eden bir dekorasyon yapılabilmesine fırsat tanır.
Enerjik bir mutfak için sıcak tonlar veya ferah bir banyo için soğuk tonlardaki desenli karolar seçilebilir. Etnik renkli karoların bir rengi ile bir arada kullanılan desenler göz alıcı bir görünüm oluşturur. Dekorasyonda farklılık isteyenlerin beklentilerine cevap vermek üzere dizayn edilen retromix Koleksiyonu, yalnızca kendi bünyesinde bulunan karolarla değil, VitrA’nın diğer koleksiyonlarıyla da son derece uyumludur. Böylece her kullanıcı hayal gücünü ve yaratıcılığını kullanarak sıra dışı dekorasyonlar oluşturabilir.

retromix Koleksiyonu Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Gelenekselliği modern tarzla harmanlayan retromix Koleksiyonu, farklı alanlarda kullanılabilmesi ile kullanıcılara avantaj sağlar. Birbirinden şık karolar, hem konutlarda hem de ticari alanlarda yaratıcı bir atmosfer oluşturmaya olanak tanır. Banyo ve mutfaklar gibi iç mekânlar ya da kafe ve restoranlar gibi işletmelerde geçmişten izler taşıyan modern bir dekorasyon yapmak retromix karolarla mümkün hâle gelir.
retromix Koleksiyonu’nun göz alıcı etnik renkli karoları ile banyo ve mutfaklara renk katılabilir. İç mekânlarda duvar ve zemin kullanımına uygun olarak üretilen bu modeller, mutfakta tezgâh aralarına şık bir görünüm kazandırır. Tek renkli banyo dekorasyonlarından sıkılanlar ise bir duvarda veya zeminde etnik renkli retromix karolarını kullanılabilir.
retromix Koleksiyonu’nun desenli karoları ise iç ya da dış mekân fark etmeksizin duvar ve zeminde kullanıma uygundur. Yaşam alanlarına hareket katan ve keyifli mekânlar hâline getiren bu desenlere banyolarda, mutfak tezgâh aralarında ve ev içi zeminlerde yer verilebilir. Renkli ve eğlenceli bir dekorasyon yapmayı mümkün kılan bu tasarımlar dona karşı dirençli yapısıyla dış mekânda güvenle kullanılabilir. Aynı zamanda kaymaz yüzeye sahip mat tasarımlar da duş alanı gibi ıslak yüzeylerde tercih edilebilir.

retromix Koleksiyonu Fiyatları

Farklı büyüklüklerde ve geleneksel desenlerle kullanıcılara sayısız kombinasyon imkânı sunan retromix Koleksiyonu, kullanıldığı ortamın atmosferini güçlü ve modern hâle getirir. Farklı genişlikteki yaşam alanları için yaratıcı döşeme alternatifleri sağlayan özellikleri ile öne çıkan retromix Koleksiyonu, böylece her mekânda yer alabilir.
VitrA, retromix Koleksiyonu ile her bir kullanıcının hayal gücü doğrultusunda zevkine hitap eden bir alan oluşturmasına olanak tanır. Karoların özelliklerine göre belirlenen fiyatlar ise fiyat noktasında da bir çeşitlilik oluşmasını sağlar. Böylece dekorasyonda yenilik isteyenler bu fiyat çeşitliliğinden faydalanarak renkli bir alan yaratabilir. Hem klasik hem de modern tarzda dekorasyonlarda rahatlıkla kullanılabilen retromix karolar sayesinde her ortamın enerjisi ve atmosferi değişir.