Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Set 6.0 Karo Koleksiyonu

Set6.0

Beton ve taşın dengeli birlikteliği

Beton ve taşın dengeli birlikteliği

Beton ve taş dokulu karolardan oluşan SET6.0 Koleksiyonu, duvar karoları ve porselenleriyle uyumlu mekân tasarımları için pek çok farklı seçenek sunuyor.  Duvarda düz fonlar, kitkat ve oluklu dekorlar, yerde ise terrazzo ve düz fonlu porselenleriyle koleksiyon, beton ve taşın mükemmel uyumunu konut içi yaşam alanlarına taşıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Klozet Fiyatları Ticari Alanlar için Seramik Fiyatları Yer Seramik Fiyatları Modern Banyo Aksesuarları Fiyatları Yer Karo Seramik Fiyatları Boy Dolabı Fiyatları Tezgah Altı Lavabo Fiyatları Balkon & Teras Seramik Fiyatları Aydınlatmalı Banyo Aynası Fiyatları Banyo Bataryası Fiyatları Mutfak Tezgah Arası Seramik Fiyatları Karo Koleksiyon Ürünleri Ticari Alanlar için Seramik Fiyatları Karo Seramik Fiyatları Banyo Seramik Fiyatları Mutfak Eviye Bataryası Fiyatları Yer Karo Seramik Fiyatları Banyo Dolabı Fiyatları Banyo Seramik Fiyatları Boy Dolabı Fiyatları Duş Kanalı Fiyatları Balkon & Teras Seramik Fiyatları Klasik Banyo Ürünleri Duş Sistemleri Fiyatları Balkon & Teras Seramik Fiyatları Ticari Alanlar için Seramik Fiyatları Duş Kanalı Fiyatları Karo Seramik Fiyatları Duş Sistemleri Fiyatları Koyu Renkli Banyo Ürünleri Mutfak Tezgah Arası Seramik Fiyatları Banyo Mobilyası Fiyatları Duş Seti Fiyatları Karo Koleksiyon Ürünleri Banyo Aksesuarları Fiyatları Banyo Karo Seramik Fiyatları Duş Seti Fiyatları Balkon & Teras Seramik Fiyatları Banyo Karo Seramik Fiyatları Tezgah Üstü Lavabo Fiyatları Mutfak Tezgah Arası Seramik Fiyatları Siyah Beyaz Banyo Ürünleri Mutfak Tezgah Arası Seramik Fiyatları Minimalist Banyo Ürünleri Karo Seramik Fiyatları Balkon & Teras Seramik Fiyatları Banyo Tamamlayıcı Aksesuar Fiyatları Ticari Alanlar için Seramik Fiyatları Karo Koleksiyon Ürünleri Yer Seramik Fiyatları

Set6.0 Karo Koleksiyonu

VitrA markasının dikkat çeken karo modellerinden oluşan SET6.0 Koleksiyonu, birbirinden özel model ve kullanım alanları ile dikkatleri üzerine çeker. Yüksek kaliteden oluşan karo modelleri, tercih edilen alana özel bir dokunuş katar.

SET6.0 Koleksiyonu Desenleri

SET6.0 Koleksiyonu’nda üç farklı model bulunur. Modellerin her birinin kullanım alanları, boyutları ve desenleri farklıdır. Çeşitli dekorasyonlarda kullanılabilen modeller kitkat, düz ve terrazzo seçeneklerinden oluşur.
Dikdörtgen formuna sahip kitkat modelinde, paralel şekilde düzenlenen simetrik çizgiler yer alır. Mekâna dinamik bir görünüm katan kitkat modeli, farklı renk seçenekleri ile her alana uyum sağlar. Düz model, eskitme görünümlü yüzeyi ile sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Ayrıca düz model, her tarzdan dekorasyon ile kullanılabilir. Terrazzo modeli ise tek renk fon üzerinde yer alan ve farklı renklerden oluşan çakıl taşı desenleri ile uygulanan alana doğal ve modern bir görünüm katar. 

SET6.0 Koleksiyonu Özellikleri

SET6.0 Koleksiyonu’nda yer alan soğuk tonlardan oluşan beton ve taş görünümlü karo modelleri, modern dekorasyonlar ile uyum sağlar. Sade ve şık tasarımlardan oluşan geniş ürün yelpazesi, işlevsel özellikleri ile beğeni kazanır.
Seramik çeşidi olan porselen materyalden üretilen karo modelleri, gözeneksiz yüzeyleri ile kolay temizlenebilir. Ayrıca sert yapıları ile aşınma ve yıpranmaya karşı dirençlidir. Kaymazlık seviyesi R10A olan terrazzo karo modelleri, nemli ve ıslak alanlarda güvenli kullanım imkânı sunar. Özel ReaLook  teknolojisi ile oluşturulan desenler, yüzeylerde benzersiz görünümler meydana getirerek doğal bir dekorasyon oluşmasını sağlar.
Kolay montaj imkânı tanıyan ürünlerin kalınlığı 9 mm, derz genişliği ise 3 mm’dir. Yalıtım özelliği ile uygulanan alandaki ısıyı koruyan karo modelleri, farklı boyutlardaki alanlarda kullanıma uygundur.
İç mekânlar için geliştirilen ve dayanıklı materyallerden üretilen SET6.0 serisi, ısı ve nem farklılıklarında karşı yüksek dayanıma sahiptir. Dış mekânlarda kullanılması tavsiye edilmeyen karo modelleri, mat yüzeyleri ve soğuk tonları ile alanlara şık bir dokunuş katar.

SET6.0 Koleksiyonu Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

VitrA tarafından tasarlanıp üretilen SET6.0 Koleksiyonu’nda yer alan karo modelleri, ev içi seramiklerin yanı sıra iç ve dış mekân seramiklerinden oluşur. İç mekân seramikleri, banyo ve mutfak gibi alanlarda kullanıma uygundur. Isı ve nem değişimlerinden etkilenmeyen iç mekân modelleri, ısı yalıtımı sağlayarak yüksek konfor yaratır.
Yüksek ısı değişimlerine ve hava koşullarına karşı dayanıklı olan terrazzo modeli ise hem iç hem de dış alanlarda güvenle kullanılabilir. Mutfak, banyo, teras, balkon, veranda gibi alanlara uygulanabilen modeller, uzun vadeli bir kullanım imkânı tanır.
Karo modelleri üretildiği materyal ve tekniklere bağlı olarak duvar veya yer zeminlerine uygulanabilir. Modellerin bir kısmı sadece duvara, bir kısmı ise hem duvar hem de yer zeminine uygulanabilen yapıdan oluşur.
SET6.0 karo modelleri ev, ofis, restoran, kütüphane gibi pek çok özel ve kamusal alanda kullanıma uygundur.

SET6.0 Koleksiyonu Modelleri ve Fiyatları

SET6.0 Koleksiyonu’nda bulunan karo modelleri üç farklı seçeneğe sahiptir. Farklı özellik, boyut ve renk seçeneklerinden oluşan ürünlerin uygulama alanları değişim gösterir.
Kitkat karo modeli antrasit, koyu gri, soft gri, beyaz ve Mix  dekor seçeneklerine sahiptir. İç mekân duvarlarında kullanıma uygun olan Kitkat karolar, dona dayanımlı değildir. Rektifiyesiz kenarları sayesinde doğal bir yüzey görünümü elde edilir. Özgün bir duvar tasarımı ile dekorasyonları öne çıkaran ürünler, mat yüzeyleri ile beğeni kazanır.
Kitkat duvar karosu 30x60 cm ölçüleri ile farklı büyüklüklerdeki duvarlara uygulamaya uygundur. Dikey veya yatay şekilde uygulanabilen Kitkat karoların yüzeyinde simetrik şekilde sıralanan paralel çizgiler yer alır. Karo modeller, uygulanan alanda huzurlu bir atmosfer yaratır.
SET6.0 Koleksiyonu’nun dikkat çeken modelleri arasında yer alan düz karolar; antrasit, beyaz  soft gri ve koyu gri renklerinden  oluşur. İç mekânların duvarlarına pratik bir şekilde uygulanabilen karo modeli, dış mekânlarda ve zeminlerde kullanıma uygun değildir.
Rektifiyesiz ürün kenarları, uygulanan yüzeyde doğal bir derinlik algısının oluşmasına yardım eder. Sade ve şık tasarımları ile öne çıkan karo modelleri, birbirinden farklı pek çok dekorasyon tarzı ile uyum sağlar.
Düz karo modelleri 30x60 cm ölçüleri ile en dar alanlara bile pratik bir şekilde uygulanabilir. Dikey ve yatay şekilde uygulanabilen karo modelleri, tek renk olarak veya farklı renklerle bir arada kullanılabilir.
Terrazzo modeli beyaz, soft gri, koyu gri ve antrasit olmak  üzere dört farklı renk seçeneğine sahiptir. Koyu gri renkten oluşan karo modelinin üzerinde yer alan çakıl taşı desenleri, fon rengi ile uyum sağlayarak bir bütünlük yaratır. Antrasit renkli terrazzo ise fon rengi ile kontrast oluşturan desenleri ile dikkat çekici bir görünüme sahiptir.
Terrazzo karo modelleri iç ve dış mekânlarda kullanıma uygundur. Yüksek ısı değişimlerine ve neme karşı dirençli olan karo modelleri, güvenli ve uzun vadeli bir kullanım olanağı sunar. Duvara ve yere uygulanabilen ürün, uygulanan alandaki atmosferi değiştirir.
Kenarlarında yer alan rektifiyeler sayesinde parçaların birbiriyle uyum yakalayarak bütüncül bir görünüm oluşmasını sağlayan model, dona karşı dayanımlıdır. 60x60 cm ölçüleri ile kare formuna sahip olan terrazzo modeli, geniş alanlara kolay bir şekilde monte edilebilir.
VitrA SET6.0 Koleksiyonu’nda yer alan ürünlerin fiyatları, tercih edilen modele, boyuta ve ürün sayısına göre değişim gösterir. Farklı materyallerden üretilen ve çeşitli alanlarda kullanılabilen modeller, uzun vadeli kullanım olanağı tanır.