Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Cardostone Karo Koleksiyonu

Cardostone

Taş dokusunun en gerçekçi hali

Taş dokusunun en gerçekçi hali

İtalyan Alpleri’nin sağlam taşı Cardoso’dan esinlenen colorbody porselen koleksiyonu Cardostone, Cardoso taşının doğal yapısındaki beyaz damarlar, taşın doğal rengi gri ve antrasitin yanında bej ve beyaz renk seçenekleri ile seçki sunuyor. Taş dokusunu en gerçekçi haliyle yansıtan rölyefli yüzey seçeneği ise taşın güçlü doğasını yansıtıyor. Cardostone yüksek kaydırmazlık özelliği, temizlenme kolaylığı ve iç mekânda yaratılan estetiği dış mekâna taşımayı sağlayan özel kalınlık alternatifleriyle çağdaş mekânlara uygum sağlıyor.

Cardostone Karo Koleksiyonu

İtalyan Alplerine özgü kaya formlarından esinlenilerek oluşturulan Cardostone Karo Koleksiyonu, yaşam ve çalışma alanlarında doğal görünümden hoşlananlara hitap eder. Üretimlerinde VitrA’nın kullanım kolaylığı sağlayan patentli teknolojilerine yer verilen porselen karo modelleri, yaşam alanlarının hijyen seviyelerini yüksek tutmayı amaçlayanlar için ideal seçeneklerdir. Cardostone, aynı zamanda yüzey yapısındaki farklılık sayesinde hem evler hem de yoğun trafikli alanlarda kullanıma son derece uygun yapıdadır.

Taş Dokusunun En Gerçekçi Hâli

VitrA Cardostone Karo Koleksiyonu, taş dokusunu en gerçekçi hâliyle yaşam alanlarına taşır. İdeal etkinin yaratılabilmesi için koleksiyon dâhilindeki ürünlerin tasarımında İtalyan Alplerine özgü Cardoso taşından ilham alınır. Sağlamlığı ile bilinen bu taş, koyu mavi ve gri renk tonlarını bünyesinde taşır. Granit bileşimli kayaçların parçalanmasıyla ortaya çıkan Cardoso taşından esinlenilen Cardostone ürünleri de görsel açıdan kusursuzluklarını benzer renk geçişlerine borçludur. Cardostone Koleksiyonu’nda yer alan porselen karo modellerinde, beyaz damarlar oldukça belirgin durumdadır. Damarların çevresinde yoğunlaşan renk geçişleri, karonun görsel zenginliğini âdeta zirveye çıkartır. Cardostone karoların sahip olduğu eşsiz yapısal özellik, farklı renk kombinasyonları içeren uygulamaların rahatlıkla hayata geçirilebilmesini sağlar. VitrA’nın her zevke uygunluğu merkezine alan ürün tasarımı anlayışının doğal bir sonucu olarak taşın doğal tonlarındaki karoların yanında bej ve beyaz renk seçenekleri de kullanıcıların tercihine sunulur.                  Koleksiyonda bulunan ürünler, renk çeşitlilikleri sayesinde farklı kombinasyonların uygulanacağı projelerde kendilerine yer bulabilir. Açık renklerin hâkim olduğu Cardostone karo çeşitleri, zengin bir görünüm elde edilmesi amacıyla koyu tonlardaki türdeşleri ile bir arada kullanılabilir. Ürünler, banyo ve mutfak seramikleri olarak modern stilin yanı sıra klasik tarzın ön planda olduğu tasarımlar için idealdir. Özellikle altın sarısı ve siyah banyo/mutfak ürünlerinin bulunduğu mekânlarda kullanıldıklarında, göz alıcı görünüm ortaya koyarlar.

Cardostone Koleksiyonu Özellikleri

Cardostone Koleksiyonu, diğer tüm VitrA serileri gibi kolay temizlenebilme avantajıyla ön plana çıkar. Taşın güçlü doğasını yaşam alanlarına taşıyan ürünler, bu özelliğe VitrA V-Safe teknolojisi sayesinde kavuşur. VitrA V-Safe yüzey teknolojisine sahip ürünler, kapsamlı temizlik süreçlerine ihtiyaç duyulmadan kısa sürede kirden ve tozdan arındırılabilir. Güçlü kimyasalların kullanımına ihtiyaç duyulmadan karoların hijyen seviyelerini çabucak yükseltilebilmesi, bilhassa uzun saatler boyunca çalışan kullanıcılara avantaj sağlar.        VitrA V-Safe  teknolojisini bünyesinde barındıran Cardostone ürünleri, ayrıca hijyenik alanların yanı sıra yumuşak dokunuşlu yüzeylerin oluşturulabilmesini de mümkün kılar. Kaydırmazlık özelliği ile, dış mekânlarda ve ıslak alanlarda rahatça hareket edilebilmesini sağlar. Dolayısıyla bebekler ve çocuklar başta olmak üzere her yaş grubundan kullanıcı için güvenli yüzey kaplaması olma özelliğine sahiptirler.


Cardostone Koleksiyonu Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Cardostone Koleksiyonu, diğer tüm VitrA serileri gibi kullanım alanlarının genişliği ile dikkat çeker. Koleksiyonda yer alan ürünler; temizlenme kolaylıklarından dolayı ev içi seramikler olarak değerlendirilebilir. Kaymazlık değerlerinin yüksek oluşu, ileri yaş seviyesindeki kullanıcılar ve çocuklu aileler için ideal ürünler olmalarını sağlar. Üzerlerinde güvenle hareket edilebilen ve kolay temizlenebilen porselen karolar, aynı zamanda yoğun trafikli alanlarda da değerlendirilebilecek seçeneklerin başında gelir.                              Cardostone porselen karolar, gerek iç gerekse dış mekân uygulamaları için ideal ürün olma özelliğine sahiptir. Özel kalınlık alternatifleriyle kullanıcıların tercihine sunulan Cardostone, dış alanların da en az iç mekânlar kadar estetik görünüme sahip olmasını sağlar. Üstelik dona dayanıklı yapıları sayesinde özgün niteliklerini kaybetmeden uzun yıllar boyunca kullanıldıkları mekânı çarpıcı hâle getirmeye devam edebilirler.

Cardostone Koleksiyonu Modelleri ve Fiyatları

Cardostone Koleksiyonu, İtalyan Alplerine özgü Cardoso taşının görsel açıdan tüm özelliklerini bünyesinde barındırır. Doğal olarak koleksiyon, beyaz rengin ağırlıkta olduğu modellerden oluşur. Kare formundaki porselen karoların damarlı yapıları, temel renklerine ilaveten farklı tonların da belirgin hâle gelmesinde etkilidir. Dolayısıyla uygulama sonrasında iç ve dış mekânlar estetik açıdan çok daha hareketli alanlara dönüşür.

VitrA, açık renklerin hâkim olduğu klasik Cardostone modelleri, doğal görünümlerini ReaLook  özelliğine borçludur. Porselen yer ve duvar karoları, üretimlerinde kullanılan ReaLook  baskı teknolojisi sayesinde gerçekçi doğal taş görünümüne kavuşur. Bu özellik ayrıca her ürünün tıpkı doğadaki taşlar gibi özgün detaylara sahip olabilmesini mümkün kılar. Üstelik karolar, en zorlu şartlara maruz kaldıklarında bile göz alıcı görünümlerini kaybetmez.

VitrA Cardostone Karo Koleksiyonu’nu tercih eden kullanıcılar, kutu ve metrekare bazlı fiyat bilgisini ürün detay sayfasında bulabilir. Aynı sayfa aracılığıyla projeleri için kaç kutu ürüne ihtiyaç olacağı hızlıca hesaplanabilir. Böylece bütçeleri dışına çıkmadan tam da ihtiyaç duydukları miktarda ürüne sahip olabilirler.