Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Miniworx Duvar Karosu

Miniworx

Sayısız kombinasyon, çok boyutlu yaratıcılık

Sayısız kombinasyon, çok boyutlu yaratıcılık

VitrA miniworx, 4 renk, 4 yüzey, 4 form, 11 boyut, sayısız ve yaratıcı döşeme seçeneği ile tek başlarına kullanılabildiği gibi birlikte de kombinlenebiliyor. 
Miniworx küçük alanlar için ideal çözümler sağlıyor, mekânları genişletiyor, büyük alanları tekdüzelikten kurtarıyor. Kaydırma, balıksırtı, diagonal veya yön değiştiren dizilimler sunarken, farklı renk, yüzey ve ebattaki karoların birlikte modüler kullanımı gibi yaratıcı döşeme şekillerini, hem yer hem de duvar kullanımları için sayısız kombinasyonda yaratma fırsatı sağlıyor.
 

miniworx Karo Koleksiyonu

Zemin ve duvarda kullanılan karo modellerinde standart tasarımlardan sıyrılmak yaratıcı bir dekorasyona olanak tanır. Aynı yüzeyde farklı renk, şekil ve boyutlarda karolar tercih etmek de sıra dışı bir görünüm oluşturmaya katkıda bulunur. VitrA’nın benzersiz tasarımları temel karo renk ve boyutlarıyla birleştirdiği yenilikçi koleksiyonu miniworx, yaratıcı ve sıra dışı dekorasyonları zahmetsizce yapma imkânı sunar.
Küçük alanlara etkili çözümler sağlayarak mekânı genişletmeye fırsat tanıyan miniworx, büyük alanlarda ise tekdüzelikten uzak, yalın ve şık bir görünüm oluşturur. Koleksiyonda 4 renk, 4 yüzey, 4 form, 11 boyut, sayısız ve yaratıcı döşeme seçeneği sunulur. Modern dekorasyonların vazgeçilmezi olacak miniworx karo tasarımları, kullanıldığı alana çabasız bir şıklık kazandırır.

Sayısız Kombinasyon, Çok Boyutlu Yaratıcılık

VitrA’nın temel seramik ürünlere yeni bir perspektif katarak incelikle tasarladığı miniworx Karo Koleksiyonu, kullanıcıların diledikleri alanı tamamen kendi yaratıcılıklarını kullanarak dekore etmesine olanak tanır. 11 farklı boyutta bulunabilen karo seçenekleri arasında hem duvar hem de zemine uygun alternatiflerin olması sayesinde mekânda görsel açıdan bütünlük sağlanması da mümkün olur. Modüler bir karo sistemi olan miniworx, bu özelliğiyle mix & match gibi kullanıcının tamamen kendi zevkine uygun bir seçim yapmasına da imkân verir.
Temiz, minimal ve çağdaş ortamlar yaratan miniworx Karo Koleksiyonu’nda temel modellere ek olarak farklı yüzey tasarımıyla dikkat çekici bir görünüme sahip alternatif duvar karoları da yer alır. Tüm karoların birden fazla ölçü seçeneğinin bulunması döşemede çeşitlilik sağlayarak yüzlerce alternatif dekorasyon fırsatı yaratır. Birbiriyle uyumlu temel renkler, özgün yüzeyler ve çeşitli ölçülerle az sayıda karodan pek çok kombinasyon miniworx sayesinde kolaylıkla oluşturulabilir.
 
miniworx Koleksiyonu Nasıl Kombinlenir?

Dekorasyonda sadelikte yana olanlar için dizayn edilen minimal ve modern miniworx Koleksiyonu’nda yer alan karolar, çağdaş ve zarif bir görünüm için idealdir. Birbiriyle uyumlu parçalardan oluşan bu koleksiyon sayesinde yaşam alanlarında hayal edilen atmosfer yaratılabilir. Özgün ve çarpıcı tasarımlar, kullanıcıların aynı zamanda samimi ve sıcak bir ortam yakalamasına da yardımcı olur.
Birlikte kullanılabilen uyumlu karo tasarımlarını kullanıcıların beğenisine sunan miniworx, modüler bir karo sistemi olmasıyla döşeme uygulamalarında farklılığa imkân tanır. Çeşitli renk ve yüzeylerdeki miniworx karolar bir arada kullanılarak aynı oda içinde farklı bölmeler oluşturulabilir. Bu sayede kitap okuma köşesi ya da kahve bölümü gibi alanların sınırları çizilirken zevkli bir görünüm sağlanır.
miniworx karo modelleri, çeşitli şekillerde yüzeylere uygulanabilir. Formun yanı sıra ölçülerde de çeşitlilik olması da koleksiyonun önemli bir avantajıdır. Bu sayede bir yüzeyde birden fazla ölçüde karo kullanılabilir. Örneğin duvarın belirli bir kısmına 10x20 ölçülerde ve kalan kısımlara 10x10 ölçülerinde karolar döşenerek modern, sade ve şık bir görünüm yakalanabilir.
miniworx Koleksiyonu’nun karoları aynı zamanda birbirine uyumlu renklerdedir. Beyaz, krem, gri, siyah ve altın renklerdeki karolar bir arada tercih edilebilir. Benzersiz bir dekorasyon yaratma olanağı sunan bu özelliği sayesinde miniworx ile şık ve keyifli ortamlar oluşturmak mümkün olur. Dar banyolarda beyaz ve altın ya da klasik bir mutfakta siyah, beyaz ve altın birlikte kullanılarak ortamın ambiyansı tamamen değiştirilebilir.

miniworx Koleksiyonu Tek Nasıl Kullanılır?

Yalın ve iddialı tasarımlara sahip miniworx karolar arasından görsel açıdan bir bütünlük sağlamak amacıyla tek bir form seçilerek döşenebilir. Diyagonal, balıksırtı, düz veya yön değiştiren biçimde dizilen seramiklerle dekorasyon tamamlanabilir. Farklı döşeme şekilleri sayesinde aynı göz alıcı görünümü yakalamak mümkün olur.
10x10 gibi küçük boyutlu miniworx karolar ile yaratıcı desenler oluşturulabilir. Aynı zamanda bu küçük karolar yüzeyde bulunan düzensizliklerin de gizlenmesini sağlar. Diğer yandan koleksiyonun renkleri de tek başına kullanıldığında ortamın daha şık görünmesine katkıda bulunur. 

miniworx Koleksiyonu Hangi Alanlar İçin Kullanılabilir?

Yalın bir şıklık sağlayan miniworx Koleksiyonu, farklı mekânlar için çözümler sunar. İç mekân kullanımına uygun olarak dizayn edilen modeller yaşam alanlarına yeni bir hava kazandırır. Duvara ve zemine uygulanabilen miniworx karo tasarımları özellikleriyle de dikkat çeker. Şıklığıyla beğenilen ürünler kaliteli yapılarıyla da uzun ömürlü kullanıma olanak tanır. 
Ev içi zemininde kullanılabilen miniworx Koleksiyonu, çizilme ve kırılmaya karşı son derece dirençlidir. Bu sayede uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Bunun yanı sıra ısı ve neme karşı da dayanıklı olan modeller banyoları keyifli yaşam alanları haline gelmesini sağlar. Ev gibi kişisel alanlara ek olarak kafe, restoran, ofis ya da okul gibi kamuya açık alanlar da miniworx Koleksiyonu’nun sadelikten gelen şıklığıyla dekore edilebilir.
 
miniworx Koleksiyonu Modelleri ve Fiyatları

Küçük bir dokunuşla büyük farklar yaratmaya olanak tanıyan miniworx Karo Koleksiyonu, sade ama iddialı tasarımıyla dikkatleri üzerine çeker. Koleksiyonun parlak modelleri zarafete ek olarak ortama ışıltılı ve şık bir görünüm kazandırır. Küçük alanlarda kullanılan ürünler mekânın daha geniş görünmesine yardımcı olurken geniş mekânlar ise sıradanlıktan kurtularak benzersiz bir şıklığa kavuşur.
Modern ve minimalist tarzın vazgeçilmezi miniworx Karo Koleksiyonu, sunduğu zengin çeşitlilik sayesinde her kullanıcının beğenisine uyan seçenekleri bünyesinde barındırır. Renk, form, yüzey ve ölçü bakımından birçok seçeneğin olması fiyatların da çeşitlilik göstermesini sağlar. Bu sayede kullanıcılar, VitrA kalitesini her an hissedebilecekleri karolar arasından diledikleri gibi seçim yapabilir.