Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
Alışveriş Rehberi
Siparişinize ait tüm sorularınıza ait detayları bulabilirsiniz.

İşlem Rehberi


Sipariş Aşamaları


Nasıl Sipariş Veririm?

Web sayfamızdaki Kampanya ve Fiyat bilgilerine, üye olmadan da ulaşabilirsiniz. Üye olarak veya üye olmadan sipariş verebilirsiniz.


Nasıl Üye Olurum?

Sipariş verebilmek için ana sayfada, sağ üst köşede “SEPETİM” butonunun yanında yer alan "HESABIM" ikonuna tıklayınız ve açılan menüde “GİRİŞ YAP” butonuna tıklayınız.

Açılan sayfada “ÜYE OL” butonuna tıkladıktan sonra üyelik bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz ve “KAYDOL” butonuna basınız.


Alışverişe başlamak için:

Ana sayfada sağ üstte bulunan “SEPETİM” ikonuna tıklayarak sepetinizdeki ürünlere ulaşabilirsiniz. Sepet sayfasındaki “SEPETİ ONAYLA” butonuna tıkladığınızda açılan pencerede belirlediğiniz üyelik e-posta adresi ve şifrenizi ilgili yerlere yazarak alışverişinize hesabınızla devam edebilirsiniz.

Üye girişi yapmadan alışveriş yapabilmek için “ÜYE OLMADAN DEVAM ET” butonuna tıklayarak açılan pencerede e-posta adresinizi yazarak devam edebilirsiniz.

Alışveriş yaparken seçtiğiniz ürünleri sepetinize “SEPETE EKLE” butonu ile ekleyebilirsiniz.

Sepetinize ürün eklediğinizde; sayfanız SEPETİNİZE yönlendirilmeyecektir. Farklı bir ürün daha sepetinize eklemeden direkt satın alma yapmak istiyorsanız sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “SEPETİM” ikonuna tıklayabilirsiniz. 

Sepetim sayfasında adet bölümünden ürün adedini değiştirebilir veya sepetinizden ürünleri silebilirsiniz. “SİPARİŞ ÖZETİ” alanından ürününüzün KDV dahil toplam tutarlarını ve indirim miktarlarını görebilirsiniz. 

“TESLİMAT” adımında teslimat adresi bilgilerinizi girerek adres kaydınızı oluşturup kaydetmelisiniz.

Daha sonra “Teslimat Adreslerim” adımında ürünlerinizin geleceği adresi seçmelisiniz. (Sağ tarafta açılan adres seçeneklerinizden uygun olanı seçerek)

Siparişinizin faturasının doğru kesilebilmesi ve teslimatta problem yaşanmaması için fatura bilgilerinizin ve teslimat bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz.

“ÖDEME” adımında karşınıza alacağınız ürünlerin toplam sipariş tutarı, kargo tutarı, indirim miktarı ve toplam tutarı gelmektedir. Hemen yanında olan “Ödeme Bilgileri” bölümünü doldurarak kartınıza uygun ödeme seçeneğini seçebilirsiniz. Ardından bu sayfada yer alan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini okuyarak onaylamanız gerekmektedir.


Alışverişi tamamlamak için:

Ödemenize ait bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmelisiniz.

Ödeme bilgilerinizi girdikten sonra siparişinizi ve alışverişinizi tamamlamak için sayfanın alt kısmında “Onayla ve Bitir” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. (Güvenli ödeme altyapımız iyzico, uluslararası normlara uygun olarak PCI-DSS lisanslarına sahiptir.)

Tüm ödemelerinizde 3D Security sistemi devreye girecektir. Lütfen bankanızın sizi yönlendirdiği sayfada işlem sırasını takip ediniz.

Ödeme için bilgilerinizi doğru girdiğinizde siparişinizin tamamlandığını belirten bir sayfa karşınıza gelecektir.

Bu sayfada sipariş numaranız, aldığınız ürünler, teslimat ve fatura adresiniz bulunmaktadır. Bu bilgiler aynı şekilde e-posta adresinize de gönderilmektedir.

Alışverişlerde banka ya da İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş. Kredi Kartı Güvenlik Birimi gerekli durumlarda, siparişiniz ile ilgili onay alabilmek için kredi kartı sahibine, sistemlerinde kayıtlı bir telefon numarasından ulaşması gerekebilir. Kredi kartı sahibine kayıtlı telefonlardan ulaşılamaz ise siparişinizi kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak amacı ile iptal edebilmektedir.

Siparişinizin banka tarafından onay alabilmesi için; bankanızda ve sitemizde kayıtlı kişisel iletişim bilgilerinizin güncellenmiş olması gerekmektedir.Bilgilendirme


İşleminiz tamamlanmadan önce bilginize sunulacak mesafeli satış sözleşmesini altı ay süreyle sizin için saklayacağız. Satış tamamlandıktan sonra internet sitemiz üzerinden mesafeli satış sözleşmesine ulaşmanız mümkün olmayacaktır.

Siparişiniz tamamlanmadan önce girdiğiniz verilerin doğruluğunu kontrol edebilmeniz amacıyla sipariş özetiniz ekrana yansıyacaktır. Bu aşamada siparişin tamamlanmasından önce iptal butonunu kullanarak siparişinizi iptal edebilir ve sepetin ilk adımına geri dönebilirsiniz. İsterseniz üst bölümden sepetin istediğiniz aşamasına tıklayarak o aşamaya tekrar gidebilir ve değişiklik yapabilirsiniz.Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Mekanizmaları


Doğacak uyuşmazlıklarda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen parasal sınırlar dahilinde doğrudan yerleşim yerinizin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti veya Tüketici Mahkemesi yetkilidir.Kişisel Verilerin Korunması


Online.vitra.com.tr elektronik ticaret işlemleri nedeniyle tüketicilerden elde ettiği kişisel bilgi ve verileri 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile tamamen uyumlu bir şekilde işlemekte ve gizli tutmaktadır. Online.vitra.com.tr tarafından kişisel verilerin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere https://online.vitra.com.tr adresinde yer alan Kişisel Verilerin Korunması linkinden; bilgi güvenliği politikasına ilişkin detaylı bilgilere ise https://online.vitra.com.tr adresinde Bilgi Güvenliği Politikası linkinden yer ulaşabilirsiniz.