Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Versus Karo Koleksiyonu

Versus

Silver Fantasy mermerinin doğalına en yakın tonlarda mekanlara yansıması

Silver Fantasy mermerinin doğalına en yakın tonlarda mekanlara yansıması

Silver fantasy mermerini, doğalına en yakın tonlarıyla mekânlara yansıtan bir karo seramik serisi olan Versus uygulandığı her ortamda minimal ve modern bir algı yaratıyor. Soğuk mermer dokusunun bronz renkteki parlak paslanmaz metal çubuklarla yarattığı zıtlık, duvarlara yepyeni bir görünüm kazandırıyor.

Versus Karo Koleksiyonu

VitrA markası, kurulduğu ilk günden itibaren yüksek kalite anlayışını benimser. Bu anlayış doğrultusunda oluşturulan koleksiyonlardan biri olarak öne çıkan Versus Karo Koleksiyonu, pek çok farklı alanda kullanılabilir. Özenle seçilen materyallerin, farklı teknik ve teknolojiler ile şekillendirilmesi sonucu ortaya çıkan ve özel olarak tasarlanan karo modelleri, zamansız ve sade tasarımları ile birçok tarza uyum sağlar. Doğal yüzeylerin sıcaklığı ile soğuk tonların bir arada kullanıldığı Versus Koleksiyonu, modern kent mimarisinde doğayı hissetmeye yardımcı olur.

Versus Koleksiyonu Özellikleri

Kaliteli banyo ürünlerinden Versus Koleksiyonu, göz alıcı tasarımları ve fonksiyonel yapıları ile beğeni toplar. Tasarım ve işlev açısından birçok özelliğe sahip olan karo modelleri, uzun vadeli kullanım olanağı sunar.
Silver Fantasy mermer görünümüne sahip olan Versus Koleksiyonu ürünleri, gri ve tonlarından oluşan karo modelleri soğuk ve doğal bir atmosfer oluşmasını sağlar. Karo modellerinin yüzeyinde yer alan damarlı desenler, tasarıma hareket katar. Uygulanan alanda dinamizm oluşturan mermer görünümlü karo modelleri, birçok farklı zevke hitap ederek çeşitli tarzlarda dekore edilen alanlarda kullanılabilir.
Rektifiyesiz ürün kenarları, damarlı mermer yüzeyi ile bir bütün oluşturur. Kaplanan yüzeyde derinlik algısı yaratarak alanın olduğundan daha geniş ve ferah görünmesine yardımcı olur. Doğal bir kaplama görünümü sunan karo koleksiyonu, 3 mm derz genişliği ve 9 mm karo kalınlığı ile sade bir tasarım örneği sergiler.
Versus Koleksiyonu, bir seramik türü olan porselen materyalden üretilir. Şekillendirildikten sonra yüksek ısıda fırınlanarak kullanıma hazır hâle getirilen banyo karo seramikleri, sık bileşenleri sayesinde sert bir yapıya sahiptir.
Sert ve gözeneksiz yüzeyli karo modelleri, bakteri oluşumunu önlerken aşınma ve yıpranma gibi dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Pratik bir montaj aşamasından sonra kullanılabilen karo modelleri, birbirinden bütün dekorasyonlara uyum sağlar. Parlak yüzeyi ile gerçek mermer görünümü sunan ürünler kolay temizleme imkânı sağlar. Ağır kimyasalların ve sert materyallerin kullanılması tavsiye edilmeyen temizlik sürecinde karolar, sabunlu nemli bir bez ile hafifçe silinerek kurulanabilir.ReaLook teknolojisinin kullanıldığı yüzey desenlendirmesi, doğaya zarar vermeden etkileyici tasarımların oluşmasını sağlar. Derin ve gerçekçi tasarımların oluşturulduğu yüzeyler, doğal yapıları ile öne çıkar.
Yatay veya dikey uygulama biçimlerinin tercih edilebildiği karolar, farklı alanlarda isteğe bağlı şekilde yerleştirilebilir.

Versus Koleksiyonu Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Zamansız ve sade tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken Versus Koleksiyonu, pek çok farklı alanda kullanıma uygun dayanıklı yapıları ile beğeni kazanır. Versus Koleksiyonu’nda yer alan karo modelleri, iç mekân duvarlarında kullanılabilecek şekilde geliştirilip tasarlanır. Isı ve nem değişikliklerine karşı dayanıklılığa sahip olan karo modelleri, banyo ve mutfak gibi alanlarda güvenle kullanılabilir. Dış mekânlara ve yerlere uygulanması tavsiye edilmez.
Duvarlara uygulanabilen yapılardan oluşan karo modelleri, damarlı yüzeylerin ve özel kenarlarının yarattığı derinlik algısı sayesinde tercih edilen alanda geniş ve ferah bir atmosfer yaratır. Soğuk tonlardan oluşan dekorasyonlar ile bütünlük sağlayarak son derece sade bir görünüm elde edilmesine olanak tanıyan özel tasarım karo modelleri, sıcak tonlarla kullanıldığında tezatlık oluşturarak girift bir dekorasyon oluşmasına yardım eder.
Ev gibi bireysel mekânların yanı sıra restoran, okul, ofis, kafeterya, bar gibi pek çok farklı mekânın banyo ve mutfaklarında da kullanılabilen Versus Karo Koleksiyonu, uygulanan alana etkileyici bir hava katar.

Versus Koleksiyonu Modelleri ve Fiyatları

Mermer görünümlü yüzeyleri ile beğeni toplayan Versus Koleksiyonu’nda iki farklı model yer alır. 30x60 ebatlarındaki düz yüzeyli modeller beyaz ve gri renklerden oluşur. Parlak beyaz karo modelinin yüzeyinde, beyaz fon üzerinde yer alan ince yapılı açık gri damarlar bulunur. Minimal bir tasarım olarak öne çıkan beyaz karolar, doğal görünümleri ile hem modern hem de otantik tarzlarla bir arada kullanılabilir.
Gri renkli düz karo modeli ise gri fon üzerinde yer alan siyah, beyaz ve gri tonlarından oluşan damarlı tasarımı ile modern tarz dekorasyonlara uyum sağlar. Versus Koleksiyonu’nda öne çıkan ve 30x60 cm ebatlarından oluşan dalga dekor karo modeli, iki farklı renk seçeneğine sahiptir.
Beyaz dalga dekor, beyaz fon üzerinde yer alan ince yapılı seyrek damar motifleri ile sade bir tasarım örneği oluşturur. Damar motiflerini kesen ve asimetrik paralellerden oluşan dalga görünümü, karo modeline dinamik bir hava katar.
Gri dalga dekor karo modeli ise açık gri bir fondan oluşur. Fon üzerinde gri, beyaz ve siyah damar motiflerinin yer aldığı modeli, paralel dalgalar keser. İç içe geçen farklı motifler, karoya üç boyutlu bir görünüm katarak modern tarzlarla kullanılmasına olanak tanır.
VitrA tarafından oluşturulan Versus Karo Koleksiyonu’nda bulunan parçaların fiyatları bazı etkenlere bağlı olarak değişim gösterir. Ürünün modeli, boyutları, materyalleri, sayısı gibi unsurlar fiyatı belirler. Tercih edilen karo modelinin dayanıklılık seviyesi ve üretim sürecinde uygulanan işlemlere paralel olarak fiyatlarda da artış görülür.
Doğal görünümlü yüzeyleri ve dayanıklı yapıları ile uzun yıllar güvenle kullanılabilen Versus Karo Koleksiyonu, bütün iç mekânlara ve duvar yüzeylerine uygulanabilir.