Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Marmori Karo Fayans

Marmori

Klasik mermerlerin en seçkin örneklerini sunan mermer görünümlü porselen serisi

Marmori Koleksiyonu - Mermer Görünümlü Porselen | VitrA Online

Koleksiyon, siyah renkli Saint Laurent Nero, beyaz renkli Calacatta, Carrara mermerleri ve krem ile bronzun bir araya geldiği Pulpis mermerlerinden ilham alan doğal görünümlü seramiklerin yanı sıra grej, fildişi, gri renk yelpazesindeki mermerler ile öne çıkıyor.
İç mekanlarınıza krem ve bronzun zarafetiyle siyah ve beyazın zıtlıklardan beslenen çarpıcı uyumunu bir arada sunan Marmori, sınırsız bir tasarım özgürlüğü sunuyor.
 

Marmori Karo Koleksiyonu

Her dönemde trend olmayı başaran mermer görünümlü seramikler, şıklığı yakalamak için eşsiz bir seçimdir. Klasik ve modern tarza uyum sağlayan mermer görünümü VitrA kalitesi ile seramiklere aktarılarak Marmori Karo Koleksiyonu oluşturulur. Koleksiyondaki karoların beyazdan griye, siyahtan bronza kadar oldukça geniş bir yelpazede sunulan renkleri arasından farklı zevk ve dekorasyonlara uygun seçenekler bulmak mümkündür.
Mermer görünümlü karoların en seçkin örneklerini kullanıcılarla buluşturan Marmori Karo Koleksiyonu, ilhamını aldığı doğayı yaşam alanlarına taşımaya yardımcı olur. Dekorasyonda doğal taş görünümünü sevenlerin tercih edebileceği bu koleksiyonda renk ve model açısından birçok farklı alternatif bulmak mümkündür. Marmori Koleksiyonu’nda yer alan karoların bu çeşitliliği tasarımda özgürlük sağlar. 

Mermer Görünümlü Porselen Serisi

Güçlü ve iddialı duruşunun yanı sıra sade bir dekorasyon için de ideal olan mermer görünümü, VitrA Marmori Koleksiyonu’nda yeniden yorumlanır. Özellikle banyo dekorasyonunda her zaman gözde bir seçenek olan mermer, kullanıldığı ortama yeni bir kimlik kazandırır. Damarlı ve karakteristik dokusu ile öne çıkan Marmori karolar, cesur dekorasyonların vazgeçilmezi olur.
Her yaşam alanında zamansız bir şıklığa imza atmayı sağlayan Marmori, aynı zamanda ortama doğal bir dokunuş yapar. Doğadan esinlenerek oluşturulan koleksiyonun parçaları arasında yalnızca iç mekânlarda değil, dış mekânlarda da kullanıma uygun alternatifler bulunur. Doğanın ve mermerin güçlü yanının incelikle tasarlandığı Marmori Koleksiyonu, çeşitli dekorasyon stillerine de kolayca uyum sağlar.
Ortamın havasını yenileyen Marmori karolar, ahşap ve metal gibi dekorasyonda sık kullanılan materyallerle birlikte oldukça göz alıcı bir görünüm yaratır. Bunun yanı sıra son derece sade ancak bir o kadar şık tasarımı ile öne çıkan bu ürünler, farklı renk ve dokudaki karolarla da bir arada kullanılabilir. Böylece sınırsız bir kombinasyon seçeneği ile dekorasyon tamamen özelleştirilir.

Marmori Koleksiyonu Hangi Renk ve Desenlerde?

Mermer görünümlü Marmori Koleksiyonu’nda bulunan duvar karoları parlak yapısıyla ortama ışıltı katar. Beyaz, grej, krem, gri, bronz ve siyah renklerde tasarlanan bu iç mekân seramikleri birbirine uyumlu renkleri sayesinde kombinlenerek tercih edilebilir. Siyah ve beyazın yarattığı kontrast uyumla modern bir görünüm elde edilebileceği gibi krem ve bronz bir arada kullanılarak zarif bir dekorasyon da yapılabilir.
Dayanıklı yapısıyla öne çıkan tasarımlar arasında beyaz, bronz, grej, gri, krem ve siyaha ek olarak Carrara beyaz ve Calacatta beyaz dekorları da bulunur. Dikkat çekici bir etki yaratan damarlı mermer deseninin hayat bulduğu bu renkler, diğer renklerle kolayca uyum sağlayarak estetik bir görünüm oluşturmaya katkıda bulunur.

Marmori Koleksiyonu Özellikleri

Göze hitap eden mermer dokusunun zarif renklerle bir araya getirildiği Marmori Koleksiyonu, doğal ve sade bir şıklık yaratır. Tasarımların şıklığına ek olarak kaliteli ve dayanıklı yapıları da kullanımı keyifli hale getirirken uzun ömürlü olmasına da destek olur. İşlevselliği şıklıkla tamamlayan VitrA, Marmori Koleksiyonu’ndaki karoları kullanıcı ihtiyaçlarını düşünerek ince detaylarla tasarlar.
Koleksiyonda yer alan modeller arasında full lappato seçenekler de bulunur. Taşlanarak parlatılan bu ürünler, ışıltısıyla göz kamaştırır.

Marmori Koleksiyonu Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Yaşam alanlarında doğal yansımalara yer vermek, popüler bir dekorasyon trendidir. Bu trendi istenilen her ortamda uygulamaya olanak tanıyan Marmori Koleksiyonu, çarpıcı mermer deseni ve göz alıcı renkleri ile farklılık yaratır. Zengin renk çeşitliliği, kullanıcıların hayallerindeki dekorasyonu oluşturmalarına da fırsat verir. Koleksiyondaki renkler, duvar ve zemine uygun modellerde de farklılık gösterebilir.
Zarif, modern ve şık görünümlü mermer dokulu seramikler özellikle banyolar için ideal bir seçimdir. Mermerin klasik görünümünü VitrA kalitesi ile mekânlara taşıyan Marmori Koleksiyonu banyolara modası geçmeyecek bir görünüm kazandırır. İç ve dış mekânda kullanılabilen ürünler, işletmelerin dekorasyonu için de tercih edilebilir. Özellikle dona karşı dayanıklı olan modeller dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Farklı ölçülerde dizayn edilen Marmori karolar arasından her kullanıcı zevkine ve ihtiyacına göre bir seçim yapabilir.

Marmori Koleksiyonu Modelleri ve Fiyatları

Damarlı görünümü ile doğal mermer dokusunu yaşam alanlarına taşıyan Marmori Koleksiyonu, klasik dekorasyonlardan vazgeçemeyenler için özenle tasarlanır. Kullanıldığı mekânın atmosferini değiştiren ürünler, kullanıcıların hayalini kurduğu dekorasyonları yapmasına olanak tanır. Çağdaş, güçlü ve estetik bir görünüm için sıkça tercih edilen mermer dokusu, VitrA kalitesiyle kullanıcılara sunulur. Renk, desen ve ölçü açısından zengin bir çeşitliliğe sahip olan koleksiyon sayesinde hem iç hem de dış mekanlarda eşsiz dekorasyonlar oluşturabilir.