Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Metropole Rim-ex Asma Klozet ve Klozet Kapağı

Metropole

Şehirli bir yaşam tarzı

Şehirli bir yaşam tarzı

Noa Intelligent Design ve Design Studio VitrA işbirliğiyle tasarlanan Metropole Koleksiyonu, şehir hayatındaki insan ihtiyaçları derinlemesine düşünülerek geliştirildi. Çözümcü detaylarıyla dikkat çeken koleksiyon banyoda üstün konfor sunarak şehir yaşamını kolaylaştırıyor.

{0} Ürünleri
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Banyo Mobilyası Fiyatları Klozet Fiyatları Mutfak Bataryası Fiyatları Duş Seti Fiyatları Ayaklı Lavabo Fiyatları Tezgah Üstü Lavabo Fiyatları Asma Klozet Fiyatları Batarya Fiyatları Vitrifiye Fiyatları Banyo Aksesuar Seti Fiyatları Ankastre Batarya Fiyatları Ahşap Banyo Dolabı Fiyatları Tezgah Üstü Lavabo Fiyatları Tezgah Üstü Lavabo Fiyatları Rezervuar Fiyatları Lavabo Dolabı Fiyatları Duvar Tipi Klozet Fiyatları Banyo Bataryası Fiyatları Banyo Çöp Kovası Fiyatları Boy Dolabı Fiyatları Ayaklı Lavabo Fiyatları Çanak Lavabo Fiyatları Etajerli Lavabo Fiyatları Çanak Lavabo Fiyatları Ayaklı Lavabo Fiyatları Klozet İç Takımı Fiyatları Klozet Kapağı Fiyatları Lavabo Fiyatları Lavabo Bataryası Fiyatları Lavabo Fiyatları Rezervuar Fiyatları Batarya Fiyatları Duvar Tipi Klozet Fiyatları Banyo Dolabı Takımı Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Mutfak Bataryası Fiyatları Klozet Fiyatları Duş Seti Fiyatları Ara Musluk Fiyatları Asma Klozet Fiyatları Ara Musluk Fiyatları Klozet Fiyatları Batarya Fiyatları Takım Klozet Fiyatları Lavabo Bataryası Fiyatları Klozet Kapağı Fiyatları Takım Klozet Fiyatları Çanak Lavabo Fiyatları Duvar Tipi Klozet Fiyatları Siyah Banyo Dolabı Fiyatları Tepe Duş Başlığı Fiyatları Lavabo Fiyatları Tezgah Altı Lavabo Fiyatları Ankastre Batarya Fiyatları Pisuvar Fiyatları Ayaklı Lavabo Fiyatları Diş Fırçalık Fiyatları Gömme Rezervuar Fiyatları Tezgah Üstü Lavabo Fiyatları Rezervuar Fiyatları Musluk Fiyatları Lavabo Dolabı Fiyatları Batarya Fiyatları Banyo Dolabı Fiyatları Gömme Rezervuar Fiyatları Klozet İç Takımı Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Duş Kanalı Fiyatları Fotoselli Batarya Fiyatları Pisuvar Fiyatları Banyo Bataryası Fiyatları Klozet İç Takımı Fiyatları Klasik Banyo Dolabı Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Renkli Lavabo Fiyatları Tezgah Altı Lavabo Fiyatları Lavabo Dolabı Fiyatları Banyo Sıvı Sabunluk Fiyatları Modern Banyo Dolabı Fiyatları Banyo Aynası Fiyatları Ayaklı Lavabo Fiyatları Tezgah Altı Lavabo Fiyatları Akıllı Klozet Fiyatları Gömme Rezervuar Fiyatları Etajerli Lavabo Fiyatları Duş Teknesi Fiyatları Duvar Tipi Klozet Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Duş Seti Fiyatları Banyo Dolabı Takımı Fiyatları Lavabo Bataryası Fiyatları Tezgah Altı Lavabo Fiyatları Klozet Kapağı Fiyatları Banyo Aksesuar Fiyatları Etajerli Lavabo Fiyatları Akıllı Klozet Fiyatları Banyo Dolabı Takımı Fiyatları Etajerli Lavabo Fiyatları Beyaz Banyo Dolabı Fiyatları Banyo Havluluk Fiyatları Duş Kanalı Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Çanak Lavabo Fiyatları Çanak Lavabo Fiyatları Tezgah Üstü Lavabo Fiyatları Klozet Seti Fiyatları Lavabo Dolabı Fiyatları Banyo Aynası Fiyatları Klozet Kapağı Fiyatları Çanak Lavabo Fiyatları

VitrA Metropole Serisi

VitrA Metropole koleksiyonu şehirli yaşam tarzını banyo dekorasyonuna taşır. Yalnızca siyah, beyaz, erik ve bej renkleri kullanılarak oluşturulan VitrA Metropole koleksiyonunda farklı özellikler ile zenginleştirilmiş asma klozet modellerinden çanak lavabolara, banyo boy dolaplarından klozet kapaklarına, lavabo dolaplarından rezervuar çeşitlerine kadar çok sayıda ürün bulunur. Geniş ürün yepazesi ile kullanıcıların ihtiyaçlarını hesaba katan Metropole koleksiyonu yalın ve fonksiyonel tasarım anlayışı ile şehirli yaşam stilini seven herkes için uygun banyo ürünlerini tek çatı altında bir araya getirir.

Metropole Ürün Çeşitleri

VitrA Metropole koleksiyonu kapsamında rezervuar, klozet kapağı, banyo boy dolabı, lavabo, dolaplı ayna ve klozet çeşitleri satışa sunulur. VitrA Metropole lavabo, VitrA Metropole klozet ve VitrA Metropole klozet kapağı modelleri bej, beyaz ve siyah renklerde üretilir. Siyah ve beyaz renk seçenekleri, bazı ürünlerde parlak ve mat olmak üzere kendi arasında da ikiye ayrılır. Bu sayede VitrA Metropole koleksiyonu daha fazla kullanıcıya hitap eder.

VitrA Metropole Lavabo Modelleri

VitrA Metropole lavabo modelleri arasında farklı formlara sahip seçenekler satışa sunulur. Kullanıcılar beğenilerine göre oval, dikdörtgen ve yuvarlak modeller arasından seçim yapabilir. Ayrıca, tezgâh altı ve tezgâh üstü olmak üzere de ikiye ayrılırlar. Lavaboların daha görünür ve banyoların dikkati üstüne çeken parçalarından olmasını arzulayan kişiler çanak lavabo modellerine yönelebilir. Lavabonun daha az gözükmesini ve adeta gizlenmesini dekorasyon açısından daha uygun bulanlar ise VitrA Metropole tezgâh altı lavabo modellerini tercih edebilir.

VitrA Metropole lavabo modelleri renk bakımından da farklı kullanıcı beğenilerine hitap edecek şekilde tasarlanır. Banyolarında daha aydınlık bir görünüm elde etmek isteyen kişiler bej ya da beyaz renkli seçenekleri değerlendirebilir, daha modern bir görünüm arzulayan kişiler ise mat ya da parlak siyah seçeneklerini kullanmayı tercih edebilir.

Metropole Banyo Dolabı Modelleri

VitrA Metropole banyo dolabı tek model olarak satışa sunulmuştur. Erik renkli ve 40 cm genişliğindeki Metropole banyo dolabı, boy dolabı olarak nitelendirilir. Renk ve ebat olarak seçenek bulunmasa da kapağın açıldığı yön itibarıyla farklılaşma söz konusudur. VitrA Metropole banyo boy dolabı termoform kaplamalıdır, kapak kısmında ise siyah akrilik cam tercih edilmiştir.

VitrA Metropole koleksiyonunda yer alan dolap modellerinden bir diğeri de lavabo dolabıdır. 100 cm genişliğinde olan tek çekmeceli ve Infinit lavabolu bu dolap modeli yalnızca erik renginde satışa sunulur. Ürün termoform kaplamalıdır ve kapak bölümü akrilik cam kullanılarak üretilir. 2 yıl süresince VitrA garantisi kapsamında yer alan bu ürünün gövde malzemesi ise MDF’dir. Teslimat sırasında armatür deliksiz olarak gönderilir ve teslim edilirken armatür deliği açılır. VitrA Metropole lavabo dolabına lavabo bataryası dahil değildir, uygun lavabo bataryası modelleri de VitrA kataloglarında satışa sunulur.

Metropole Ürün Fiyatları

Şehirli ve yalın bir tasarım anlayışını benimseyen VitrA Metropole koleksiyonunun fiyatları ürünlerin boyutlarına, renklerine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Örneğin klozet modelleri arasında yer alan VitrA Metropole Rim-ex asma klozetler, standart klozetlere kıyasla %95 daha hijyeniktir. Bu sebepten ötürü fiyatları da Rim-ex özelliği bulunmayan VitrA Metropole klozetlerine göre daha yüksektir. Uygun fiyatlı bir seçeneğe yönelmek isteyen kişiler Metropole kısa asma klozet modeline yönelebilir, hijyeni ve kolay temizlenebilirliği önemseyenler ise VitrA Rim-ex asma klozeti tercih edebilir.

VitrA’nın bu koleksiyonunda fiyat farkının net bir biçimde görülebileceği bir diğer ürün grubu da lavabolardır. VitrA tezgah altı lavabo fiyatları, Metrapole Infinit etajerli lavabo modellerine kıyasla daha düşüktür. Metropole koleksiyonunda yer alan banyo ürünülerinin fiyatını etkileyen bir diğer faktör de renk seçenekleridir. Örneğin Metropole Rim-ex asma klozet modelinin mat beyaz renkli seçeneği, parlak beyaz renkli seçeneğe göre daha yüksek fiyatlıdır.

Metropole Koleksiyonu Özellikleri

VitrA Metropole koleksiyonunun her bir parçasının özenle düşünülmüş özellikleri mevcuttur. Örneğin Metropole Rim-ex asma klozet modelleri termostatik musluk içerir ve VitrA Fresh deterjan haznesine sahiptir. Bunlara ek olarak taharet borusu girişi de sıva altında kalacak şekilde tasarlanmıştır, sıcak ve soğuk suyu karıştırarak konforlu bir kullanım sunar ve standart klozetlere göre daha hijyeniktir.

VitrA Metropole koleksiyonu kapsamında kullanıcıların beğenisine sunulmuş olan tüm klozet modelleri kolay montaj özelliğine sahiptir. Uzun ömürlü kullanım garantisi sunan VitrA Metropole klozetlerinin 10 yıl boyunca garantisi de bulunur.

Metropole koleksiyonunun Rim-ex özellikli olmayan 48 cm’lik kısa asma klozet seçenekleri su tasarrufu özelliğiyle ön plana çıkar. Avrupa Birliği tarafından belirlenmiş olan kurallara göre mümkün olan en düşük seviyede su tüketimi yapacak şekilde tasarlanmıştır.

VitrA Metropole koleksiyonunun özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken bir diğer parçası da ince klozet kapaklarıdır. Metropole klozet kapağı modelleri siyah, beyaz ve bej renklerinde satıışa sunulur. Bu ürünler yavaş kapanır oluşlarıyla sessiz bir kullanımı garanti ederler. Ayrıca standart klzoet kapakları ile kıyaslandıklarında ekstra ince görünüm sunmaları da estetik anlamda öne çıkan özelliklerinden biridir. Metal menteşeler kullanılmış olan ve duroplast malzeme kullanılarak üretilen VitrA Metropole ince klozet kapağı modelleri uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanılabilir. 2 yıl süre ile VitrA güvencesi altına alınan bu ürünüler, benzerlerine göre çok daha dayanıklı ve fonksiyonellerdir. Kolay sökülüp takılır olma özellikleri ile de montaj aşamasında standart klozet kapaklarına üstün gelirler.