Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Integra Square Rim-ex Kanalsız Asma Klozet ve Klozet Kapağı

Integra

Her banyoya uyum

Her banyoya uyum

Integra, ergonomik lavabo ve klozet seçenekleriyle banyolara konfor getiriyor. Koleksiyon evlerde, otellerde ve kamusal alanlarda her ölçüde banyoya uyum sağlayacak şekilde tasarlandı.

 

Integra klozetler yuvarlak ve kare form seçenekleriyle banyonuzla kusursuz uyum sağlar.

 

Modern form: Integra Square

Sade ve zamansız: Integra Round

 

Integra klozetlerin tasarım çizgileriyle uyumlu klozet kapakklarıyla birbirinden farklı kombinasyonlar yaratılabilir.

Integra Ürünleri
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Gömme Rezervuar Fiyatları Duş Seti Fiyatları Rezervuar Fiyatları Musluk Fiyatları Ayaklı Lavabo Fiyatları Lavabo Dolabı Fiyatları Tezgah Üstü Lavabo Fiyatları Banyo Dolabı Fiyatları Klozet Fiyatları Banyo Aksesuar Seti Fiyatları Vitrifiye Fiyatları Gömme Rezervuar Fiyatları Klozet İç Takımı Fiyatları Duş Kanalı Fiyatları Fotoselli Batarya Fiyatları Tezgah Üstü Lavabo Fiyatları Pisuvar Fiyatları Rezervuar Fiyatları Banyo Bataryası Fiyatları Duvar Tipi Klozet Fiyatları Duvar Tipi Klozet Fiyatları Klozet İç Takımı Fiyatları Vitrifiye Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Çanak Lavabo Fiyatları Çanak Lavabo Fiyatları Fotoselli Batarya Fiyatları Klozet Kapağı Fiyatları Rezervuar Fiyatları Çanak Lavabo Fiyatları Duvar Tipi Klozet Fiyatları Banyo Dolabı Takımı Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Duş Seti Fiyatları Akıllı Klozet Fiyatları Etajerli Lavabo Fiyatları Asma Klozet Fiyatları Etajerli Lavabo Fiyatları Ara Musluk Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Duş Seti Fiyatları Batarya Fiyatları Batarya Fiyatları Takım Klozet Fiyatları Lavabo Bataryası Fiyatları Tezgah Altı Lavabo Fiyatları Klozet Kapağı Fiyatları Akıllı Klozet Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Klozet İç Takımı Fiyatları Yerden Tek Klozet Fiyatları Takım Klozet Fiyatları Klozet Seti Fiyatları Duvar Tipi Klozet Fiyatları Tepe Duş Başlığı Fiyatları Ayaklı Lavabo Fiyatları Lavabo Fiyatları Klozet Kapağı Fiyatları Çanak Lavabo Fiyatları Pisuvar Fiyatları

Integra Koleksiyonu

VitrA tarafından satışa sunulan Integra koleksiyonu içerisinde lavabo ve klozet modelleri yer alır. Banyo aksesuarları arasında yer alan ürün modelleri fonksiyonel kullanım özellikleriyle kullananlara pratiklik sunar. Banyo aksesuarlarına evlerde, otellerde ve kamusal alanlarda ihtiyaç duyulur. Temizlik ihtiyaçlarının karşılanmasına olanak sağlayan ürün modelleri Integra koleksiyonuyla üst düzeyde karşılanır. Her boyutta banyo ile uyumlu olacak şekilde tasarlanan Integra koleksiyonu kullanıcılara yüksek konfor sunar. Kompakt tasarım özellikleri ile kullanım kolaylığı sunan ürünler uzun yıllar dayanıklılık gösterir.

Kaliteli malzemelerin birleşiminden elde edilen Integra koleksiyonu ürün modelleri VitrA kalitesinde satışa sunulur. Ürün modellerini uzun yıllar aktif şekilde kullanılabilir ve su tasarrufu elde edilebilir. Yaşam alanında modern ve şıklık isteyenler VitrA banyo aksesuarlarını tercih edebilir. VitrA Integra modelleri hızlı ve pratik bir şekilde temizlemeye uygun olarak üretilir. Farklı zevkler ve banyonun alan özellikleri göz önünde bulundurularak tasarlanan ürün modelleri çeşitlilik gösterir.

Integra Ürün Çeşitleri

VitrA içerisinde bulunan Integra koleksiyonu ürün çeşitleri kullanıcılara üst düzey temizlik ve hijyen kullanımı sağlar. Su tesisatının bulunduğu her yerde ürün çeşitlerinden yararlanılabilir, temizlik ve hijyen sürekliliğini sağlanabilir. El yıkama ve genel temizlik esnasında suyun etrafa sıçramasını önleyecek şekilde tasarlanan ürün çeşitleri her yaş grubu tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Integra ürün çeşitleri arasında bulunan lavabo modelleri farklı tasarım özellikleri ile göz doldurur. Kullanım alanı özelliklerine bağlı olarak farklı genişlik ve özelliklerde lavabo çeşitlerini üretilir. Her banyoya uyum sağlayabilen lavabo modelleri VitrA kalitesi ile sunulur.

Alana estetik dokunuş sağlayan Integra ürün çeşitleri dayanıklıdır, uzun yıllar kullanılabilir. Dayanıklı ürünler kullanmak isteyen ve aynı zamanda dekoratif olarak ortama farklılık kazandırmayı tercih edenler VitrA Integra asma klozet modellerini tercih edebilir. Alanın genel tarzına farklı bir dokunuş kazandıran ürün çeşitleri farklı tasarım özellikleriyle iç mekân tasarımı sağlar.

Integra Lavabo Modelleri

VitrA Integra lavabo modelleri çeşitli tasarımlarıyla kullanıcılara sunulur. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden VitrA Integra koleksiyonu kolay temizlik kolaylığı imkânı sunar. Kullanıcılar görsel ve teknolojik olarak farklı zevklere hitap eden ürün arasından seçim yapabilir. Monte edilecek yer özelliklerine bağlı olarak farklı büyüklük ve özellikte üretilen lavabo modelleri geniş ve dar alanlarda tercih edebilir. Seçim yaparken farklı seçenekler incelenebilir, lavabo modelleri arasında yer alan standart modeller de değerlendirilebilir.

Monte edecek alan özelliklerine bağlı olarak farklı boyut seçeneklerinden yararlanılabilir, duvara monte edilebilen ve edilemeyen lavabo modelleri kullanım alanının özelliklerine bağlı olarak tercih edilebilir. Integra koleksiyonu lavabo modellerinin periyodik bir şekilde temizliğinin yapılması önem taşır. Uygun bakım yöntemleriyle temizlenen lavabo modelleri uzun ömürlü olur. VitrA Integra koleksiyonu kalitesini tercih edenler zengin tasarım özelliklerini alana yansıtabilir.

Integra Klozet Modelleri

Kanalsız olması sayesinde ekstra hijyen sağlayan VitrA Integra Rim-ex asma klozet modelleri kullanım tercihine, kullanım alan özelliklerine ve tasarım özelliklerine bağlı olarak tercih edilebilir. Banyo alanının kullanım özelliklerine bağlı olarak tasarlanan ve farklı standartlarda üretilen klasik modeller de tercih edilebilir. VitrA geçmişten bugüne kadar uzanan farklı tasarım biçimleriyle ürün modelleri satışına yer verir. Integra koleksiyonu ile göz dolduran VitrA klozet modelleri ile kullanışlılık ve pratiklik sunar. Göze hitap eden modellerle alana farklı bir görünüm kazandırmak isteyenler tarzını banyo alanına yansıtabilir.

Integra koleksiyonu klasik modellerinin sahip olduğu kapak yapıları kullananlara birden fazla alanda avantaj sağlar. Yavaş kapanan, sessiz kapat özellikleriyle kullananları rahatsız etmeyen ürün modelleri özel menteşe sayesinde sessiz ve yumuşak bir şekilde kapanabilir. Eksantrik menteşe tipi kullanan VitrA Integra klozet modelleri kolay bir şekilde sökülüp takılır. Menteşe malzemesi olarak metal materyal tercih edilen ürün modelleri köşeli tasarım özellikleriyle estetik görünüm sunar. Standart kalınlıkta üretilen VitrA Integra Rim-ex kanalsız duvara tam dayalı klozet modelleri duvara dayalı olması sayesinde göze hitap eden tasarım özelliği sergiler. VitrA Integra 121-003-909 klozet kapağı gibi seçenekler sunan klozet modelleri kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlanır.

Integra Ürün Fiyatları

VitrA Integra ürün fiyatları tasarım, genişlik, malzeme ve ürünün sahip olduğu özelliklere bağlı olarak değişim gösterir. Seçim yaparken banyo özellikleri ve kişisel zevk belirleyici olur. Pratik kullanım avantajı, ergonomik tasarım özellikleri ve farklı şekil özelliklerinden yararlanmak isteyenler VitrA Integra koleksiyonunu inceleyebilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanabilir.

VitrA Integra koleksiyonu içerisinde yer alan klozetlerin fiyatları ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Rim-ex tuvaletler kolay temizleme imkânı sağlayan özel teknolojiyle üretildiğinden diğer modellere kıyasla daha yüksek fiyatlıdır. VitrA Integra ürün modelleri uzun yıllar dayanıklılık sergiler. Dayanıklı materyalden elde edilen ürün modelleri renk, desen, materyal gibi unsurlar bakımından farkını ortaya koyar.

Integra Koleksiyonu Özellikleri

VitrA tarafından satışa sunulan Integra koleksiyonu sahip olduğu özelliklerle kullananların dikkatini çeker. Ergonomik yapılı VitrA Integra lavabo ve klozet seçenekleriyle her tip banyoda konforu sunar. Integra koleksiyonu ev, otel ve kamusal alanlarda sıkça tercih edilir. Farklı ölçü özellikleriyle üretilen ürün modelleri banyoya uyum sağlayacak şekilde tasarlanır. Integra koleksiyonunda yer alan ürün modelleri kolay bir şekilde söküp takabilir, klozet kapakları pratik bir şekilde vidasız kolay monte edilebilir şekilde üretilir.

İhtiyaç duyulan her anda ürün sökülerek temizlik işlemi gerçekleştirilebilir. Yavaş kapanma özelliği sergileyen VitrA Integra klozet kapağı sessiz kapak özelliği sergiler, özel menteşe kullanarak üretilir. VitrA Integra square modellerinde sıkça eksantrik menteşe tipi tercih edilir. Yuvarlak köşeli tasarım özellikleriyle üretilen VitrA Integra Rim-ex klozet modelleri kolay temizlenir. VitrA yüksek mühendislik ile ürün modelleri tasarımına yer verir. Yenilikçi fikir ve özellikle tasarlanan VitrA Integra round modelleri banyo alanında pratiklik ve kolaylığı kullananlara sunar.