Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA ArchiPlan Dar Lavabo Dolabı

ArchiPlan

Her plana uygun çözümler

Her plana uygun çözümler

Her proje kendine özeldir ve farklı ihtiyaçları vardır. ArchiPlan Koleksiyonu bu ihtiyaçlara cevap verebilmek için Design Studio VitrA tarafından özenle tasarlandı. Banyo mobilyası, vitrifiye ve aksesuarlardan oluşan koleksiyon kusursuz planlama için akıllı çözümleri dayanıklılıkla harmanlayarak özellikle dar banyolara sahip ev, otel, restoran, cafe & bar gibi alanlarda kusursuz bir çözüm ortağına dönüşüyor.

 

Koleksiyon, estetik ve fonksiyonellikten ödün vermeden suya ve neme dayanıklı kontraplak malzemesiyle her koşulda uzun süreli kullanım imkanı sağlıyor.

 

Lavabo ile banyo mobilyaları arasında yer alan koruma boşluğu, su ile teması minimum hale getiriyor, bu sayede banyo dolapları şişme ve rutubete karşı ekstra dayanıklılık kazanıyor.

ArchiPlan Ürünleri
  VitrA Design Studio Erdem Akan Tasarım
TASARIMCIYI KEŞFEDİN
Design Studio VitrA

Erdem Akan’ın liderliğinde kurum bünyesinde çalışan tasarımcı ekip, VitrA’nın tasarım felsefesi ve kültürünün bel kemiğini oluşturuyor. Design Studio VitrA’nın, İnovasyon Merkezi’ndeki çok disiplinli ekiplerin desteğiyle hayata geçirdiği koleksiyonlar, sürdürülebilir ve akıllı teknolojilere dayanan ve “herkes için tasarım” ilkelerine uygun yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çekiyor.


ArchiPlan: Her Plana Uygun Çözümler

Her planın kendine has olması fikriyle VitrA Tasarım Ekibi tarafından özenle dizayn edilen ArchiPlan koleksiyonu, farklı ihtiyaçlara cevap verir. Vitrifiye ürünleri, banyo mobilyaları ve aksesuarları içeren koleksiyon, banyoda gerekli olan her ürünü kullanıcılara sunar. Kusursuz bir dekorasyon için akıllı ve fonksiyonel çözümler sağlayan ArchiPlan ürünleri, dayanıklı yapılarıyla da kullanım keyfini katlamayı başarır.

Her detayda mükemmellik arayanlar için VitrA ArchiPlan koleksiyonunda zamanı geçmeyen tasarımlar bulunur. Ürün çeşitliliğinin yanı sıra farklı boyutlarda bulunabilmesi avantajıyla kullanıcılara en dar alanlarda dahi çağdaş estetiği yansıtan ergonomik ve konforlu bir banyo dekorasyonu yapma imkânı tanır. Ev, otel, restoran, kafe ya da bar gibi yaşam alanları için ideal bir çözüm olan ArchiPlan, banyoya rahatlığın yanında temiz bir görünüm de kazandırır.

ArchiPlan Ürün Modelleri

VitrA’nın yenilikçi tasarımları ve kalitesini ArchiPlan koleksiyonu sayesinde banyonun her köşesine taşıyarak zevkli bir dekorasyon oluşturmak mümkündür. Şık tasarım, üstün performans ve dayanıklılığın bir araya geldiği ürünler, kullanım konforunu en üst seviyeye çıkarır. ArchiPlan koleksiyonunun zamansız sadeliği ile banyoda kolayca kusursuz bir uyum yaratılabilir.

ArchiPlan koleksiyonunda farklı boyutlarda lavabo, dolap, raf gibi ürünler yer alır. Özellikle dar alanlar için düşünülmüş tasarımlar arasında bulunan klozet dolabı, raflı ayna ve dar lavabo mekânı en verimli şekilde kullanmaya olanak tanır. Tüm detaylarında kalitenin hissedildiği ArchiPlan, banyoyu son derece keyifli ve konforlu bir alan haline getirir.

ArchiPlan lavabo modelleri, kaliteli seramik malzemeden üretilerek kullanıcılara sunulur. Ayrıca seramik ürünlere uygulanan VitrA Hygiene iyon teknolojisi sayesinde zararlı bakteri oluşumunun önüne geçilir. Özellikle toplu kullanım alanları için son derece önemli olan bu teknoloji, hijyeni sağlayarak hastalıkların yayılmasını engeller.

Dar alanlar için kurtarıcı olan ArchiPlan dar lavabo ise boyutları ve görselliği ile küçük banyoların da estetik ve kullanışlı hale gelmesine yardımcı olur. Ürün ArchiPlan lavabo dolabı ile birlikte kullanılarak küçük banyolarda depolama alanı elde edilmesine olanak tanır. Modern ve şık çizgileri işlevsellikle birleştiren koleksiyon ile her banyoyu verimli bir şekilde kullanmak mümkündür.

ArchiPlan Ürün Fiyatları

VitrA ArchiPlan, banyoda yer kazanmak için ideal ürünlerden oluşur. Tasarımlar yer kazanırken aynı zamanda benzersiz bir atmosfer yaratması için sade ve şık çizgilerle oluşturulur. Her dekorasyon tarzına uyum sağlayabilen koleksiyon, stil sahibi bir görünüm isteyenlerin tercih edebileceği ürünlere sahiptir.

Farklı ihtiyaçları başarılı bir şekilde cevaplayan ArchiPlan, sadelikten aldığı şıklığına ek olarak dayanıklı ve kaliteli ürünleriyle banyoda uzun yıllar konfor sağlar. Alandan en yüksek verimi almak için çeşitli raf ve dolaplar, fonksiyonel bir çözüm sunar. Aynalı raf, klozet dolabı ve VitrA ArchiPlan lavabo dolabı fiyatları ile özellikleri incelenerek her banyo için uygun modeller seçilebilir.

ArchiPlan Koleksiyonu Özellikleri

Birbirinden işlevsel parçalar sayesinde yeni, keyifli ve rahat bir banyo deneyimi elde edilir. Kullanıcıların evlerinde en rahat olmak istedikleri banyoyu kişiselleştiren bu ürünler, dayanıklılıklarıyla bu keyfin uzun yıllar devam etmesini sağlar.

Minimal banyolar için ideal olan ArchiPlan koleksiyonunda bulunan vitrifiye ürünleri, üstün kaliteli seramikten üretilir. Dolap modelleri ise kulpsuz olarak tasarlandığından dolayı dar alanları etkili bir şekilde kullanmaya destek olur. Aynı zamanda koleksiyondaki mobilyalar çeşitli renklerde tasarlanarak farklı banyo dekorasyonları ve farklı tarzlara hitap eden şık seçenekler rahatlıkla bulunabilir.