Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Suit Lavabo Bataryası Bakır

Suit

Suya şekil veren tasarım

Suya şekil veren tasarım

Suit zamansız tasarımı, boyut çeşitliliği, farklı su akış tipleri ile zengin ve benzersiz bir koleksiyon.

Design Studio VitrA tarafından tasarlanan Suit Koleksiyonu, geometrik şekillerden ilham alarak, onları zarif ve özgün bir tasarıma dönüştürüyor. Silindirik ve kübik formların birlikte kullanımı; geçmiş, bugün ve gelecek arasında bir bağ kuruyor. Dikdörtgen formundaki çıkış ucunun suya verdiği şekil, suyu âdeta tasarımı tamamlayıcı bir unsur haline getiriyor.

{0} Ürünleri
  VitrA Design Studio Erdem Akan Tasarım
TASARIMCIYI KEŞFEDİN
Design Studio VitrA

Erdem Akan’ın liderliğinde kurum bünyesinde çalışan tasarımcı ekip, VitrA’nın tasarım felsefesi ve kültürünün bel kemiğini oluşturuyor. Design Studio VitrA’nın, İnovasyon Merkezi’ndeki çok disiplinli ekiplerin desteğiyle hayata geçirdiği koleksiyonlar, sürdürülebilir ve akıllı teknolojilere dayanan ve “herkes için tasarım” ilkelerine uygun yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çekiyor.


Suit Koleksiyonu

VitrA Suit Koleksiyonu ile suya mükemmel bir estetik ile hükmetmeyi başarır. Sahip olduğu zamansız tasarım detayları, çeşitli boyutları ve farklı su akış tipleri ile son derece zengin ve benzersiz bir koleksiyon olan Suit, geometrik şekillerden ilham alan tasarım çizgilerini mükemmel bir duruş ile sergiler. Design Studio VitrA imzalı koleksiyonun zarif detaylarla bezeli şıklığı, göz kamaştıran bir banyo elde etmeyi kolaylaştırır. Ürünlerde silindirik, kübik formlar dikdörtgen su çıkış uçları ile mükemmel bir bütünlük sergiler. Eşsiz şıklık anlayışındaki modellere imza atan tasarımcı ekip VitrA Suit ile ayakta alkışlanacak kalibrede bir performans ortaya koyar. VitrA Tasarım felsefesi ve kültürünü en iyi şekilde yansıtan koleksiyonların yaratıcısı olan İnovasyon Merkezi üyeleri her adımda daha iyiyi hedefleyen bir perspektife sahiptir. Banyo dekorasyonu için konfor kadar önemli olan şıklık konusunda stil sahibi bir yaklaşımla tasarlanan Suit Koleksiyonu, zamana meydan okuyan dayanıklılığa sahip ürünlerden oluşur.

Suya Şekil Veren Tasarım

VitrA Suit L, VitrA Suit U ve diğer modellerde kullanılan çıkış ucundan itibaren suyun aldığı şekil metalik malzeme ile tam anlamıyla bütünleşir. Su akış formuyla ürün tasarımının bu denli uyum içerisinde olabilmesi VitrA’nın mükemmeliyetçi tasarım anlayışının bir ürünüdür. Isı ve debi limitörü içeren batarya modelleri hem enerji hem de ısı tasarrufu yapma kabiliyetine sahip çevreci anlayıştaki ürünlerdir. VitrA kalite ve tasarım standartları doğrultusunda sıradanlıktan uzak, stil sahibi banyolar için mükemmel bir seçim olan Suit Koleksiyonu, her ayrıntıda işlevselliği ve konforu yaşatır. Sadelik içerisinde üst düzey şıklık hedefleyen VitrA, Suit Koleksiyonu ile parlak siyah ve krom renklerin yanı sıra altın ve bakır renk seçeneklerini de sunar.

Suit Ürün Modelleri

Suit U ankastre lavabo bataryası ve Suit L ankastre lavabo bataryası modelleri diğer aile üyeleri gibi banyolara değer katan bir tasarım anlayışı ile üretilir. Suit lavabo batarya modellerinde üründen çıkan su ile metalik malzemeler yekpare tasarım elemanları gibi davranır ve tam anlamıyla görsel bütünlük sağlanır. VitrA Suit L batarya, VitrA Suit U batarya ve diğer modeller zamansız tasarım anlayışına sahiptir ve farklı su akış tipleri ile banyolara değer katar. Çıkış ucu uzunluğu ve çıkış ucu yüksekliği bakımından farklı seçeneklere sahip modeller vardır. Ayrıca üstten ve yandan açma kapama imkânı sağlayan tasarımlarla ürünleri kişiselleştirmek ve bu benzersiz koleksiyonda her ihtiyaca uygun bir ürün bulmak mümkündür. VitrA Suit lavabo bataryası siyah ve diğer renk seçeneklerinde kısa veya yüksek çıkış ucu tercihleri yapılabilir. Tüm batarya modelleri hassas ve yumuşak aç kapa özelliklerine sahiptir. VitrA imzası taşıyan ve BrightLight olarak bilinen aşınmaya dayanıklı ve parlaklığı uzun süre koruyacak bir krom kaplama teknolojisi ile üretilir.

Suit Ürün Fiyatları

VitrA Suit banyo bataryası fiyatları tasarımındaki benzersiz çizgiler ve mükemmeliyetçi anlayışı ile tüketicilerin kaliteye olan mesafesini kısaltır. Tüm VitrA ürünleri gibi Suit Koleksiyonu parçaları da şıklık, dayanıklılık, kalite ve konfor bakımından her zaman mükemmeli hedefler. Estetik değerler ile fonksiyonelliği aynı potada eriten VitrA, ulaşılabilir düzeyde fiyatlara sahip ürün koleksiyonları sunar.

Suit Koleksiyonu Özellikleri

VitrA Suit lavabo bataryası ısı ve debi limitörlü özel kartuşu, gizli çıkış ucu ve gizli perlatörü ile banyonun şıklığına net bir katkı sağlar. Kolay hareket edebilen, hassas ve yumuşak aç kapa özelliği ile uzun yıllar boyunca ilk günkü performansını korur. VitrA Suit batarya modelleri tüm maharetlerinin yanı sıra mükemmel çevreci özelliklere sahiptir. Suyun maksimum ısısının belirlenmesine olanak sağlayan yapısı ile gereğinden daha sıcak su kullanımına izin vermez. Ayrıca debi limitörü sayesinde gereksiz su tüketiminin önüne geçilmiş olur. BrightLight özelliği ile imal edilen VitrA Suit banyo bataryası modelleri kararma ve aşınmaya son derece başarılı bir şekilde karşı koyan krom kaplamaya sahiptir. Böylelikle hem Suit lavabo bataryası hem de banyo bataryası modelleri 10 yıla varan garanti şemsiyesi taşır ve uzun yıllar ilk günkü görünüm ve kondisyonda hizmet verir.