Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Suit Lavabo Bataryası Bakır

Suit

Suya şekil veren tasarım

Suya şekil veren tasarım

Suit zamansız tasarımı, boyut çeşitliliği, farklı su akış tipleri ile zengin ve benzersiz bir koleksiyon.

Design Studio VitrA tarafından tasarlanan Suit Koleksiyonu, geometrik şekillerden ilham alarak, onları zarif ve özgün bir tasarıma dönüştürüyor. Silindirik ve kübik formların birlikte kullanımı; geçmiş, bugün ve gelecek arasında bir bağ kuruyor. Dikdörtgen formundaki çıkış ucunun suya verdiği şekil, suyu âdeta tasarımı tamamlayıcı bir unsur haline getiriyor.

Suit Ürünleri
  VitrA Design Studio Erdem Akan Tasarım
TASARIMCIYI KEŞFEDİN
Design Studio VitrA

Erdem Akan’ın liderliğinde kurum bünyesinde çalışan tasarımcı ekip, VitrA’nın tasarım felsefesi ve kültürünün bel kemiğini oluşturuyor. Design Studio VitrA’nın, İnovasyon Merkezi’ndeki çok disiplinli ekiplerin desteğiyle hayata geçirdiği koleksiyonlar, sürdürülebilir ve akıllı teknolojilere dayanan ve “herkes için tasarım” ilkelerine uygun yenilikçi tasarımlarıyla dikkat çekiyor.


Suit Koleksiyonu

VitrA Suit Koleksiyonu ile suya mükemmel bir estetik ile hükmetmeyi başarır. Sahip olduğu zamansız tasarım detayları, çeşitli boyutları ve farklı su akış tipleri ile son derece zengin ve benzersiz bir koleksiyon olan Suit, geometrik şekillerden ilham alan tasarım çizgilerini mükemmel bir duruş ile sergiler. Design Studio VitrA imzalı koleksiyonun zarif detaylarla bezeli şıklığı, göz kamaştıran bir banyo elde etmeyi kolaylaştırır. Ürünlerde silindirik, kübik formlar dikdörtgen su çıkış uçları ile mükemmel bir bütünlük sergiler. Eşsiz şıklık anlayışındaki modellere imza atan tasarımcı ekip VitrA Suit ile ayakta alkışlanacak kalibrede bir performans ortaya koyar. VitrA Tasarım felsefesi ve kültürünü en iyi şekilde yansıtan koleksiyonların yaratıcısı olan İnovasyon Merkezi üyeleri her adımda daha iyiyi hedefleyen bir perspektife sahiptir. Banyo dekorasyonu için konfor kadar önemli olan şıklık konusunda stil sahibi bir yaklaşımla tasarlanan Suit Koleksiyonu, zamana meydan okuyan dayanıklılığa sahip ürünlerden oluşur.

Suya Şekil Veren Tasarım

VitrA Suit L, VitrA Suit U ve diğer modellerde kullanılan çıkış ucundan itibaren suyun aldığı şekil metalik malzeme ile tam anlamıyla bütünleşir. Su akış formuyla ürün tasarımının bu denli uyum içerisinde olabilmesi VitrA’nın mükemmeliyetçi tasarım anlayışının bir ürünüdür. Isı ve de