Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Outline Çanak Lavabo Mat Beyaz

Outline

Seramik ustalığı

Seramik ustalığı

Dayanıklı cerafine malzemesiyle şekillenen Outline lavabolar, modern ince formlarıyla banyolarda tasarım özgürlüğü sunuyor.

Outline Lavabo Koleksiyonu

VitrA Outline lavabo koleksiyonu banyo alanlarına yeniden yorum katar. Nem, su ve buhara karşı dayanıklılık sergileyen Outline lavabo koleksiyonu, kolay temizlenen yapısıyla ve estetik görünümüyle uzun yıllar kullanıma eşlik eder. Her boyutta kullanılabilen ölçülere sahip ürün modelleri hemen hemen her alanda uyumu yakalar. Geniş boyut seçenekleri ve şekilleriyle banyo alanlarını güzelleştiren VitrA Outline lavabo koleksiyonu tezgah üstü konumlandırmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Farklı renk seçenekleri ve farklı şekilde lavabo tasarımları ile Outline lavabo koleksiyonu kullanıcılara şıklığı ve konforu yaşatır.

Uzun kullanım ömrü, estetik görünümü, konforlu kullanımı ve pratiklik özellikleriyle kullananları mutlu eden ürün modelleri yüksek kaliteli ürünler arasında yerini alır. Dayanıklı yapı ve kaliteli malzeme ile şekillenen Outline lavabo koleksiyonu ürünleri modern havası ve ince formuyla dikkatleri üzerine çeker. Banyo alanına tasarımıyla özgürlüğü sunan Outline koleksiyonu farklı renk tonlarıyla farklı zevklere hitap eder. Çanak formunda üretilen lavabo modelleri her tasarım konseptine uyumluluk gösterebilir. Modern üretim teknikleri kullanan VitrA Outline lavabo koleksiyonu hayata geçirdiği lavabo modelleri ile birlikte estetik tasarımlı alternatifler sunar.

Outline Lavabo Modelleri

Standart lavabo şekli ve ölçülerine yeniden görünüm katan VitrA Outline lavabo modelleri armatür deliksiz ve su taşma deliksiz olarak dizayn edilir. Farklı renk tonlarıyla satışa sunulan lavabo modelleri birçok tarzda dizayn edilen banyolara uyumludur. VitrA clean özelliğine sahip olarak üretilen ürün modelleri, su lekesi ve kireç artıklarına karşı direnç gösterir. Genel olarak banyo alanında yer alan su lekesi ve kireç artıkları sorunu, VitrA clean özelliği sayesinde sorun olmaktan çıkar.

VitrA Clean teknolojisi sayesinde sert kimyasal materyaller kullanmadan ürün modelleri kolayca temizlenebilir. Dayanıklı malzeme ile oluşturulan lavabo modelleri modern yapısı ve ince tasarım özellikleriyle banyo alanına farklı bir atmosfer kazandırır. Lavabo ölçüleri banyo alanında duyulan ihtiyaç ve beklentilerine yanıt verecek şekilde tasarlanır. Farklı büyüklükteki banyolara uygulanabilir şekilde tasarlanan Outline lavabo VitrA modelleri VitrA kalitesinde satışa sunulur.

Outline Lavabo Fiyatları

VitrA Outline lavabo fiyatları avantajlı seçeneklere sahiptir. Uzun ömür vadeden ve dayanıklı materyal yapısından elde edilen VitrA Outline asimetrik lavabo modelleri, banyo alanında inovatif tasarımlar düşleyen kullanıcıların ihtiyacını ve beklentilerini karşılar. Standart dizaynların aksine asimetrik ve oval çizgiler banyoların havasını değiştirir. Modern görünümüyle dikkatleri üzerine çeken ürün modelleri kullanışlı ve şık bir banyo elde edilmesine olanak sağlar. Uzun yıllar kullanıma eşlik eden leke tutmayan teknolojisi ile kolay temizliğe imkan sağlayan yüksek kaliteli koleksiyonlarla dikkatleri üzerine çeken Outline lavabo fiyatları modelden modele değişim gösterir.

Siyah, beyaz, ekru gibi farklı renk seçenekleriyle üretilen ürün modelleri banyoda yer alan mobilyalarla uyumu yakalar. Outline lavabolarının renk ve model seçenekleri fiyatları doğrudan etkiler. Banyo alanında alışılmışın dışında bir havaya sahip olmak isteyenler VitrA kalitesinde üretilen Outline lavabo modellerini inceleyebilirler.

Outline Koleksiyonu Özellikleri

VitrA Outline koleksiyonu hemen hemen her banyo tarzına eşlik eder. Sahip olduğu özel modellerle fark yaratan VitrA Outline koleksiyonu birden fazla model ve şekil seçeneği sunar. Görünümü ve şekli ile her zaman kullanışlılık ile şıklık sergileyen, kolay bir şekilde temizlenebilen, dayanıklılığıyla göz dolduran ürün modelleri kullanıcıların beğenisini kazanır. Kullananlara konforu sunmak amacıyla özenle tasarlanan ürün modelleri birbirinden farklı ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur. VitrA Outline lavabo modellerinde montaj kolaylığı yer alır. Bu ürünü pratik bir şekilde montaj edebilir, kullanım avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Zarif, sade görünümleri ile öne çıkan ürün modelleri tezgah üstü konumlandırılarak kullanılabilir. Banyo alanına farklı bir estetik görünüm kazandırmak isteyenler, kullanışlı tasarımlarıyla öne çıkan Outline koleksiyon ürünlerinden yararlanabilir. Hijyen sunan VitrA Outline çanak lavabo modelleri pratik temizliğiyle kısa sürede temizlik işleminin yapılmasına yardımcı olur. VitrA kalitesi ve tecrübesiyle satışa sunulan Outline koleksiyonu hem dar hem geniş banyolarda kullanıma uygun olarak yer alır.