Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
Artema Maestro Pull-Out Fonksiyonel Mutfak Eviye Bataryası Krom

Mutfak bataryaları

Tasarım ve işlevselliğin mükemmel kombinasyonu

Tasarım ve işlevselliğin mükemmel kombinasyonu

Mutfağınız, yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz, evinizin kalbinin attığı yerdir. Artema mutfak bataryaları, mutfağınıza kolaylık, pratiklik ve dayanıklılık getiriyor. Zengin tasarım seçenekleri ile tarzınıza, kullanım alışkanlıklarınıza ve beğeninize uygun ürünler sunuyor.

 

Artema, mutfakta en güvenilir yardımcınız olacak pratik özellikleri ve özel fonksiyonları Masterline koleksiyonunda bir araya getirdi. Size kolaylık, hareket özgürlüğü ve rahatlık sunan Masterline mutfak bataryalarıyla mutfağınızda kolayca harikalar yaratabilir, içinizdeki şefi ortaya çıkarabilirsiniz. 

Artema, zevkinize, kullanım alışkanlıklarınıza ve estetik beklentilerinize cevap verecek farklı tasarım dünyalarına ait birbirinden şık mutfak bataryalarını Idealine koleksiyonunda bir araya getirdi. Idealine mutfak bataryalarının özgün tasarımlarıyla beğeninizi ve zevkinizi mutfağınıza kolayca yansıtabilirsiniz.

{0} Ürünleri

Şık ve Kullanışlı Mutfak Bataryaları

Mutfakların vazgeçilmez parçalarından olan mutfak bataryaları, suyun düzenli biçimde akmasına olanak tanırken fonksiyonel yapılarıyla da kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Birbirinden farklı pek çok seçeneği bulunan ürünler, istenilen miktarda sıcak ya da soğuk su kullanımına imkân sağlar. Bununla birlikte VitrA, mutfak evye bataryası modellerini ince zevklere hitap edecek şekilde tasarlayarak konforu şıklıkla bir araya getirir.

VitrA’nın estetik tasarımlı mutfak bataryası modelleri arasında her dekorasyon tarzına uyan alternatifler yer alır. Kullanıcıların mutfaklarına şık bir son dokunuş yapmasına olanak tanıyan ürünler sayesinde dekorasyon istendiği şekilde kişiselleştirilebilir. Her zevke ve ihtiyaca uygun seçenekler sunan VitrA ile mutfak tezgâhları da estetik bir görünüm kazanır.

Mutfak Bataryası Model ve Çeşitleri

Mutfak, ev dekorasyonunun önem taşıyan bir alandır. Sık kullanılan bir alan olması nedeniyle mutfakta kullanılan eşyaların görüntüsü kadar işlevselliğine de dikkat edilir. Kullanıcıların tarzına göre dekorasyonlar yapmasını mümkün kılan VitrA, mutfak bataryalarına aynı zamanda kullanışlı özellikler de ekler. Böylece modeller mutfakta yapılan işlerin pratik hâle gelmesine yardımcı olur.

Çeşitli boyutlarda bulunabilen mutfak batarya modellerinde yükseklik kullanım esnasında rahatlık sağlayacak şekilde belirlenir. Bu sayede büyük tencere ve tavalar evye içine ve bataryanın altına kolaylıkla koyulur. Aynı zamanda bataryanın ideal yüksekliğe sahip olması su doldurma ve yıkama gibi işlemleri de son derece kolay hâle getirir.

Mutfak bataryalarının dakikada kaç litre su akıttığı da değişir. VitrA tarafından tasarlanan ürünlerin dakikada 6 ila 12 litre arasında su akışı özelliği bulunur. Bunun yanı sıra su tasarruflu modeller de mevcuttur. Bataryaya eklenen özel sistem, harcanan maksimum su miktarını azaltarak çevreye saygılı bir kullanıma olanak tanır.

Özelliklerinin yanı sıra mutfak lavabosu bataryalarının birçok rengi de bulunur. Klasik mutfak bataryası modellerine ek olarak siyah ve altın renklerde de tasarımlar mevcuttur. Zamansız bir dekorasyon yapmak isteyenler siyah mutfak bataryası tercih edebilir. İhtişamlı ve göz alıcı bir mutfak için ise altın mutfak bataryası idealdir.

Mutfak Bataryası Fiyatları

VitrA’nın estetik tasarımlı mutfak bataryası modelleri arasında her dekorasyon tarzına uyan alternatifler yer alır. Kullanıcıların mutfaklarına şık bir son dokunuş yapmasına olanak tanıyan ürünler sayesinde dekorasyon istendiği şekilde kişiselleştirilebilir. Her zevke ve ihtiyaca uygun seçenekler sunan VitrA ile mutfak tezgâhları da estetik bir görünüm kazanır.

Mutfak bataryası çeşitleri tasarlanırken kullanıcılara şık bir görünümle birlikte üstün bir performans sunmak amaçlanır. Bu doğrultuda ürünlere eklenen özellikler, pratik ve keyifli bir deneyime olanak tanır. Şebeke suyu ile filtrelenmiş suyu ayıran, tasarruflu veya kolay temizlenen ürünler kullanıcıların mutfakta geçirdiği vaktin keyifli hale gelmesini sağlar.

Mutfak bataryası fiyatları; ürünlerin zarif tasarımları, ihtiyaçlara cevap veren fonksiyonel özellikleri ve kullanım kolaylıkları doğrultusunda belirlenerek kullanıcılara sunulur. Her kullanıcının mutfak dekorasyonuna uyan bir model bulabileceği VitrA mutfak lavabo bataryası seçeneklerinin fiyatlarını inceleyerek seçim yapabilir.

Farklı Özelliklerde Mutfak Bataryaları

VitrA mutfak bataryası çeşitleri, kullanıcılara keyifli ve konforlu bir kullanım sunan avantajlı özelliklere sahip olarak tasarlanır. Hareket özgürlüğü sağlayan modeller, kullanıcının lavabodaki her işini daha kolay yapabilmesine olanak tanır. 360 derece dönen gövde, ProSpray, Pull-out Duo Spray ve Pull-down Duo Spray özellikleri, özgürce hareket etmeyi sağlar.

ProSpray özelliğine sahip olan VitrA mutfak eviye bataryası çeşitleri, eviye etrafında istenilen her yöne doğru kullanılabilir. Pull-out Duo Spray ve Pull-down Duo Spray özellikli mutfak bataryaları, el yakmayan bir el duşuna sahiptir. Bu el duşu Pull-out modellerinde ileri, Pull-down modellerinde ise aşağıya doğru çekilerek istenilen her noktaya su tutulabilir.

Bu 3 özelliğe sahip modellerde aynı zamanda çift akış fonksiyonu da bulunur. Kullanıcılar normal ve duş akış seçenekleri arasında diledikleri zaman kolayca geçiş yapabilir. Bu sayede su, ihtiyaç duyulan şekilde kullanılarak yıkama işlemi pratik hale getirilir.

VitrA’nın birbirinden kullanışlı mutfak bataryaları arasında enerji tasarruflu modeller de mevcuttur. Bu özelliğe sahip ürünlerde kartuş üzerinde gri bir halka bulunur. Bu halka aracılığıyla suyun maksimum ısısı belirlenir. Böylece fazla sıcak su kullanımının önüne geçerek tasarruf yapılır.

Mutfak bataryalarının kullanımının yanı sıra temizlikleri de büyük önem taşır. VitrA, ürünlerini temizliği kolaylaştıran özelliklerle tasarlar. Modellerde bulunan BrightLight özelliği, tasarımın kararma ve aşınmaya karşı dayanıklı olmasını sağlar. Bu ürünler, parlak krom kaplamaya sahiptir ve bu sayede yıllarca kullanıldığında dahi parlaklığını kaybetmez.

VitrA mutfak bataryalarında kireç kırıcı silikon nozullar da bulunur. Silikon materyalden tasarlanan su çıkış ucu sayesinde kireç birikmesi gibi bir durumda temizlik son derece zahmetsiz şekilde yapılır. Bu da ürünlerin daha uzun ömürlü olmasına olanak tanır.

Bataryalarda aranan en önemli özellik ise montaj kolaylığıdır. VitrA, ürünlerini pratik montaj özelliği ile tasarlar. Bu özel tasarım ile ek bir aparata gerek kalmadan montaj yapılabilir. Ek olarak dar alanlarda dahi kullanım kolaylığı sağlayan ileri hareket özelliğine sahip ürünler de bulunur. Bu özellik ile batarya kolunun geriye gitmesi engellendiğinden dar alanlarda veya duvar önü kullanımlarda kolaylık sağlanır.

VitrA ile her kullanıcı, aradığı özelliklere sahip şık ve fonksiyonel bir mutfak bataryası bulabilir. Mutfak bataryası spiralli modellerden çift akışlı seçeneklere kadar her ihtiyacın düşünülerek tasarlandığı VitrA mutfak bataryaları, mutfaklara zarafet katar.