Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Mia Banyo Dolabı Seti Boy Dolabı Ekonomik Beyaz

Ardea

Küçük dokunuşlar, büyük değişimler

Küçük dokunuşlar, büyük değişimler

Ardea Koleksiyonu suya ve neme dayanıklı malzemesi sayesinde banyonuzda uzun süre işlevselliğini korur. Aydınlatmalı aynası ve raflı dolapları ile şıklık ve konfor için fırsat yaratır. Lavabosundaki VitrA Hygiene özelliği sayesinde her koşulda üstün hijyen sağlar.

 

Koleksiyon; lavabo ünitesi, boy dolabı ve aynadan oluşmaktadır. Lavabo üniteleri için 5 ölçü ve 2 kapak seçeneği sunulmaktadır. Lavabo ünitelerine seramik etajerli lavabo dahildir. Koleksiyonda parlak beyaz, cordoba, altın meşe ve parlak antrasit olmak üzere 4 renk seçeneği mevcuttur.
 

Ardea Ürünleri

Ardea Koleksiyonu

VitrA şıklığı ve ayrıcalıklarını banyoda yaşatmak üzere tasarlanan Ardea Koleksiyonu işlevsellik ile zarafeti aynı noktada buluşturan bir anlayış ile şekillendirilmiş ürünlerden oluşur. Sadeliğin tarz sahibi bir yaklaşımla yoğrulduğu Ardea VitrA ürünleriyle kalite anlayışı zirveye taşınır. Koleksiyonu oluşturan her bir parça, banyoda ihtiyaç duyulacak işlevleri karşılamak üzere benzersiz bir hayal gücünün yansıması olarak vücut bulur. Tasarım aşamasından itibaren seçkin bir ailenin üyesi olmak üzere hazırlanır ve en kaliteli malzemelerle VitrA deneyiminin mükemmel birlikteliğinin ürünü olarak ortaya çıkar.

Islak mekanlarda maruz kalacağı su ve nemliliğe karşı koyabilecek uygun malzeme seçimi ve fonksiyonel yaklaşımlarla üretilen VitrA Ardea Koleksiyonu, rahat kullanım özelliklerinin yanı sıra ilk günkü kondisyonda uzun yıllar hizmet verebilecek yapıya sahip olmasıyla bilinir. VitrA Ardea banyo dolabı modelleri ile tüm VitrA Ardea set seçeneklerinde aynı kalitedeki üretim anlayışını görmek mümkündür. VitrA Ardea boy dolabı ve Ardea banyo dolabı seti gibi Ardea Koleksiyonuna ait parçalar renk seçeneklerinden tasarım çizgilerine dek stil sahibi bir anlayışın temsilcileri olduğunu net bir şekilde ortaya koyar.

Banyolarınızı Kişiselleştirin

VitrA Ardea Koleksiyonuna dahil tüm ürünler banyoların kişisel mekanlar olarak sahibine özel olması için tasarlanmıştır. VitrA Ardea dolap, VitrA Ardea 40 cm etajerli lavabo ya da Ardea dolaplı ayna gibi ürünlerin her biri yaşam kalitesini yansıtacak ve kişisel zevk anlayışlarını destekleyecek detaylarla bezelidir. Yavaş kapanan kapak mekanizması gibi hayatı kolaylaştıracak fonksiyonel ayrıntılara sahip olan ürünlerde kullanılan renkler sadeliğin şıklıkla bütünleştiği, hayata değer katan ayrıntılar arasında sayılabilir. VitrA Ardea lavabo modelleri genel olarak ya da VitrA Ardea set 80 cm özelinde tüm seçenekler rafine bir zevk anlayışının ürünü olarak bulunduğu ortama değer katar ve kişisel tasarım zevkini en iyi şekilde yansıtır.

Ardea Ürün Modelleri

Ardea Koleksiyonu içerisinde lavabo bataryası dahil olarak sunulan setler olduğu gibi bataryanın dahil edilmediği banyo dolabı setleri de vardır. Örneğin VitrA Ardea 60 cm banyo dolabı üzerinden ürünü detaylandırmak gerekirse set, bir lavabo dolabı, seramik lavabo, düz ayna ve LED aydınlatmadan oluşur. VitrA Ardea 60 cm ürünü beyaz ve antrasit renk seçenekleri ile sunulurken sifon alt grubu ve süzgeç sete dahil edilen unsurlardandır. VitrA Ardea üyeleri VitrA tarafından geliştirilen ve tertemiz banyo ve tuvaletler yaratmayı amaçlayan Hygiene özelliğine sahiptir. Üretim aşamasında özel bir sırlama teknolojisi uygulanan bu ürünler bakteri oluşumu ihtimalini %99 azaltır.

Ardea Koleksiyonu üyeleri arasında dikkat çekici bir ürün olan VitrA Ardea 75100, geniş hacimli banyolar için oldukça uygun bir modeldir. VitrA Ardea 80 cm genişliği ile rahat kullanım imkânı sağlar ve aynı zamanda geniş hacimli banyolarda dekoratif anlamda önemli bir figür olarak işlev görür. Aydınlatmalı aynası ve raflı dolapları ile fonksiyonel anlamda gayet başarılıdır. Ancak bütün bunların yanı sıra kendini yavaşlatma özelliğine sahip çekmece ve kapaklar sayesinde çocuklar ve yaşlılar için hayatı önemli ölçüde kolaylaştırır.

Ardea Ürün Fiyatları

Sıradanlıktan uzak ve stil sahibi bir şıklık için son derece başarılı ürünler içeren Vitra Ardea Koleksiyonu fiyat düzeyi bakımından temsil ettiği kaliteye oranla uygun bir seviyede bulunur. Tasarım ve üretim aşamalarından itibaren VitrA ürünlerinde kalite standartları net bir şekilde ortaya konurken tüketici lehine olan fiyatlarla kaliteli ürüne ulaşmak isteyenler için önemli bir kolaylık olur. Böylelikle şıklık, zarafet, işlevsellik, kalite ve bulunduğu ortama değer katma yönünden benzersiz ürünler sunan VitrA ile uzun yıllar boyunca keyifle kullanılabilecek ürünlere kolayca ulaşılabilir.

Koleksiyonun Özellikleri

Küçük veya büyük her ebattaki banyo ve farklı beklentiler için ürünler üreten VitrA Ardea 80 cm antrasit modelinde olduğu gibi tüm mobilya ürünlerinde suya ve neme dayanıklı malzemeler kullanır. Böylelikle satın alınan ürünleri ilk günkü kondisyonunda uzun yıllar boyunca kullanmak mümkün olur. VitrA Ardea 80 cm banyo dolabı gibi her modelin lavabosu Hygiene özelliğine sahiptir ve bu sayede %99 oranında bakteri oluşumu ihtimali azaltılmış olur. Koleksiyon dahilinde sunulan dolap ve çekmece kapakları kendini yavaşlatma özelliğine sahiptir.

Ardea Koleksiyonu üyelerinin hayatı kolaylaştıran önemli özelliklerinden bir diğeri de ayna içeren setlerde kullanılan LED spot uygulamasıdır. Makyaj veya tıraş gibi hassas işlerde aydınlatma sayesinde son derece başarılı bir yardım sağlar. Ayrıca dolap gibi kapalı hacimlerde kullanılan LED aydınlatma elemanlarıyla göz hizasında olmayan alanlar aydınlatılır ve önemli bir kullanım kolaylığı elde edilir. Ardea Koleksiyonu içerisindeki boy dolaplarının montaj sırasında kapak açılış yönü tercihi sunması yine önemli bir başka özelliktir. Böylelikle boy dolabı kapağı diğer eşyaların ve yerleştirileceği alanın durumuna göre istenen yönde açılacak şekilde monte edilebilir.