Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
Artema AquaHeat Termostatik Duş Sistemi Banyo Bataryası Sabit Sıcaklık

AquaHeat

Aradığın sıcaklık onda

Aradığın sıcaklık onda

Her detay düşünerek geliştirilen AquaHeat termostatik bataryalar evdeki herkesin banyo keyfini katlayacak çözümler sunuyor. Suyun sıcaklığını sabitleme, akış miktarını kontrol etme ve batarya yüzeyini güvenli sıcaklıkta tutma özellikleri sayesinde duş keyfini katlıyor.
Güvenli gövde: Özel teknolojisi sayesinde termostatik bataryanızın gövdesi, duş suyunuzdan daha sıcak olmaz. Bu sayede batarya gövdesi hep güvenli sıcaklıkta kalır ve özellikle çocuklar için yanma tehlikesi olmayan bir duş ortamı yaratır.
Sabit sıcaklık: AquaHeat termostatik batarya daima istediğiniz sıcaklıkta su verir. 38 derece ve üzerine güvenle çıkmanızı sağlar. İstediğiniz sıcaklığı ayarlayıp saçınızı şampuanlamak için suyu kapatıp tekrar açtığınızda bile su sabitlediğiniz sıcaklıkta akmaya devam eder.
Akış kontrol: Akış kontrol butonu yüksek debiye kontrollü çıkılmasını sağlar. Termostatik batarya, bu özelliği sayesinde %50’ye varan su tasarrufu sağlayarak hem ev ekonomisini hem de doğayı düşünür.

AquaHeat Ürünleri

Banyo keyfi kavramını görsel unsurlar, yüksek kalite ve konfor bakımından yerli yerine oturtan VitrA AquaHeat koleksiyonu benzersiz mekanlar elde etmek üzere tasarlanmıştır. İhtiyaç duyulabilecek her detay için bir çözümü olan AquaHeat VitrA imzası taşımasının bir sonucu olarak mükemmeli yaşatır. Su sıcaklığını sabitlemek, akış kontrolünü elinde bulundurmak ya da batarya yüzeyini istenen sıcaklıkta tutmak onun benzersiz özelliklerinden sadece birkaçıdır. Mekâna değer katan tasarımlarla her zevk ve beğeni için sıra dışı seçenekler sunan VitrA ürünleri seçkin banyolara imza atmak isteyenlerin tercihidir.

AquaHeat Ürün Modelleri

VitrA AquaHeat Bliss duş sistemleri geniş seçenek havuzuyla zor beğenenlerin işini kolaylaştırır. Yüksek kalite düzeyinde ve benzersiz tasarımlara sahip AquaHeat Koleksiyonu üyeleri, sadeliği şıklık ile mükemmel noktada buluşturur. AquaHeat Bliss 250 veya VitrA AquaHeat Bliss 240 serisi ürünleri, kullanıcı beklentilerini tam olarak karşılamak üzere her ayrıntı düşünülerek tasarlanmıştır. Ürünler armatür üzerinde bulunan 2 yollu yönlendirici ile suyu el duşu veya duş başlığına yönlendirme imkânı sunar. Ayrıca suyun istem dışı olarak 38 derecenin üzerine çıkmasını engelleyici emniyet butonu özellikle çocuklar için çok önemlidir. VitrA AquaHeat Joy 200 modeli ürün maksimum banyo keyfi için özel olarak tasarlanmıştır. Su sıcaklığı sabitleme, akış ve dış sıcaklık kontrol mekanizmaları içeren yapısı onun konfor, güvenlik ve çevrecilik özelliklerinden bazılarıdır.

AquaHeat Bliss S 230B sıva altı montajı gerektirmeyen yapısı ile banyolara değer katacak modellerden birisidir. Armatür üzerindeki iki yollu yönlendirici suyu başlığa veya el duşuna yönlendirir. 23 mm çaplı ana kolonu ve 226X226 mm ölçülerindeki tepe duşu ile konfor arayışındaki herkesi memnun edebilir. AquaHeat S2 Ankastre Banyo/Duş Bataryası termostatik kartuşu ile suyun yüksek sıcaklıklara kendiliğinden çıkmasını engeller. Tek volan ile kontrol edilebilen 3 yollu yönlendirme sistemi kullanım kolaylığı sağlar ve konfor duygusunu en üst seviyeye taşır. Kararma ve aşınmaya karşı uzun süreli koruma sağlayan BrightLight teknolojisi ve 10 yıllık garanti süresi sayesinde kullanım ömrü boyunca ilk günkü kondisyonunu korur.

VitrA AquaHeat banyo bataryası tesisattan gelen suyu yönlendiren ve basınçtan sıcaklığa pek çok parametreyi yöneten bir kahraman olarak nitelenebilir. Sıva altı montaj sonrasında tercih edilen dış üniteyle mükemmel bir uyum sağlar. VitrA AquaHeat termostatik banyo bataryası modelleri sabit su sıcaklığı sağlayarak sürpriz sıcaklık değişikliklerine izin vermez. Ayrıca yüksek su sıcaklıklarına geçebilmek için bilinçli bir tercihle bunu sağlamak gerekir. Son derece önemli bir güvenlik detayı olan bu uygulama özellikle çocuklar için büyük fayda sağlar.

AquaHeat Ürün Fiyatları

VitrA AquaHeat termostatik batarya fiyatları temsil ettiği kalite ve tasarım çizgisi ile kıyaslandığında gayet makul bir seviyededir. Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü korur ve aynı işlevsellikle hizmet verir. Böylelikle kısa zamanda kendini amorti eder ve kullanım ömrü boyunca aynı kalite ve konforu yaşatır. VitrA termostatik batarya modelleri kalite ve konfor bakımından en üst seviyede olmakla birlikte fiyatları her zaman tüketici lehine belirlenir.

AquaHeat Koleksiyonu Özellikleri

AquaHeat Koleksiyonuna dahil tüm batarya modelleri VitrA kalite güvencesi taşıyan benzersiz niteliklere sahip ürünlerdir. Köşeli el duşu ve yine köşeli olarak tasarlanan duş başlığı ile VitrA AquaHeat RH3 banyo sistemi ve diğer tüm koleksiyon üyeleri su sıcaklığını sabitleyerek istenen sıcaklıktaki konforu kesintisiz olarak sunar. Termostatik batarya modellerinin önemli bir avantajı olan bu sistem kullanıcı konforunu sağlayan önemli bir bileşendir. Su akış miktarı ile batarya yüzey sıcaklığını sabit tutabilen AquaHeat batarya modelleri bulundukları mekâna değer katan seçkin ürünlerdir. VitrA’nın üstün iç gövde tasarımı sayesinde sıcak su ile gövde arasında bir izolasyon tabakası oluşturulur. Böylelikle sıcak su hiçbir zaman dış gövdeye temas etmez ve gövdenin aşırı ısınması mümkün olmaz. Su akışının kontrol altında tutulması ile %50’ye varan su tasarrufu sağlanır. Böylelikle hem kişisel ekonomiye hem de çevreye önemli katkı sağlanır. El duşu ve duş başlıklarında bulunan silikon nozullar sayesinde su çıkış uçlarında oluşabilecek kireçlenmeler basit bir el hareketi ile kolayca temizlenebilir.