Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Banyo Aksesuar

Banyo Aksesuarları ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Tüm sifon modelleri her lavabo ile uyumlu mudur?
Kullanılması gereken sifon modeli lavaboya göre değişeceği için lavabo ve sifonun teknik özellikleri incelendikten sonra sipariş verilmelidir.
VitrA Temassız Sıvı Sabunluk bakımında nelere dikkat edilmelidir?
Çıkış ucunda sabun vb kullanılan maddenin kuruyup birikinti yapmasına karşın iğne benzeri bir çubukla temizlik yapılmalıdır. Yumuşak bir bez ve sabunlu su ile temizlenmelidir. Kalıcı kireç, kir kalıntıları Maratem 209 temizlik ürünü ile temizlenebilir. Maratem 209 temizlik ürünü ile temizlenen yüzeyler bol soğuk su ile durulanmalıdır. Ürünün kaplamasına zarar vereceği için temizlik amaçlı asit içerikli sıvılar, tuz ruhu ve toz temizleyiciler, çamaşır suyu, içeriğinde sülfürik asit, nitrik asit, hidroklorik asit ve diğer asitler ile klor bazlı ağartıcılar içeren deterjanlar kullanılmamalıdır. Ürünlerin bulunduğu ortamda kimyasal malzemelerin kullanılması durumunda ortam çok iyi havalandırılmalıdır.
VitrA Temassız Sıvı Sabunluk nedir?
Üzerindeki sensör ile kullanıcının elinin algıladığında haznesindeki sıvı sabunun el değmeden akmasını sağlar. Temassız sıvı sabunluk, gövde, sensör, pompa ünitesi, iç kısmında pompa ve tanktan oluşur. Tezgah altında 1 L kapasiteli sıvı sabunluk tankı yer alır. Otomatik açma kapama özelliği sayesinde tank tam doldurulduğunda yaklaşık 650 kullanım sağlanır. Temassız sıvı sabunluğun elektrik bağlantıları IP 68 sınıfı su ve toz dayanımına sahiptir. Temassız sıvı sabunluk tezgah üzeri ve ankastre olmak üzere iki farklı kullanım yeri seçeneğine sahiptir. Tezgah üzeri seçeneği kısa ve yüksek olarak ayrılırken ankastre kullanım seçeneği ise duvardandır. Ürünler çalışabilmek için 6 V’luk enerjiye ihtiyaç duyarlar. Elektrikli ürünlerde 6v elektrik adaptör yardımı ile sağlanırken, pilli ürünlerde ise 6 V’luk pil kullanılır. Lityum özellikli pil ortalama 20.000 kullanım gerçekleştirir.
VitrA Temassız Sıvı Sabunluk kullanımında nelere dikkat edilmelidir?
Sensör önünde sensörü gereksiz yere çalıştıracak bir leke vb. unsur bulunmamalı, sensör temizlenmelidir. Sıvı sabun konulabilir. Şampuan ve benzeri yoğun maddeler kullanılmamalıdır.