Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Banyo Mobilyası Banyo Dolabı

Banyo Mobilyaları ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

LEDli lavaboların enerji tüketimi yüksek midir?
LED'li lavabolarda elektrik 12 volta düşürülür ve ürün sensörlü olduğu için enerji tüketimi düşüktür.
MDF nedir?
Orta yoğunlukta lif levha anlamına gelen MDF orta sertlikte bir levhadır. Termomekanik olarak odun veya diğer selülozik ham maddelerden elde edilen liflerin belirli bir rutubet derecesine kadar kurutulduktan sonra yaklaşık %9-11 oranında termosetting (sıcaklıkta katılaşan) karakterli bir tutkal kullanılarak sıcaklık ve basınç altında preslenmesiyle oluşur. MDF, yüzeyinin sert ve diğer malzemelerden daha pürüzsüz olması sebebiyle boyama ve renklendirme gibi işlemlerde en iyi sonuç alınan kompozit malzemedir.
MDF Lam nedir?
MDF levha üzerine, dekor kağıdının kaplanmasıyla elde edilir. Teknolojik emprenye makineleriyle melamin reçinesi ve tutkal emdirilerek dekor kağıdı yanmaz ve su geçirmez hale gelir. MDF-Lam, MDF‘nin tüm özelliklerini içerir. Tek farkı yüzeyindeki melamin katmanıdır. Melamin, dekor kağıtlarının üzerine suni reçine emdirilerek elde edilen ince desenli şeffaf katmandır. MDF plakaların her iki yüzeyine kaplanır.
Tüm lavabo modelleri her mobilya ile uyumlu mudur?
Tüm lavabolar her mobilya ile uyum sağlamayabilir. Fiyat listesinden ve ürün detay sayfalarımızdan uygun lavabo modelleri ile ilgili bilgi alınmalıdır.
Termoform kaplama nedir?
PVC bazlı folyolar MDF plakalar üzerine sıcaklık ve basınç ile uygulanır. Pürüzsüz, temiz bir yüzey, dayanıklı ve uzun ömürlü mobilyalar için tercih edilen bir malzemedir. Ürünlerimizde yüksek kalite folyolar kullanılmaktadır.