Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Lavabolar İkon

Lavabolar ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

VitrA Clean teknolojisi nedir?
VitrA Clean, tüm seramik yüzeyi kaplayan su itici yapısı sayesinde yüzeyde kir ve kirli suyun tutunmasını önler ve güçlü temizleyicilere ihtiyaç duyulmadan kolay temizlik sağlar. Bu teknoloji sayesinde su taneleri yüzeyde yayılmaz, küre olarak kalır ve eğimli yüzeylerde yerçekimi kuvveti ile aşağı doğru kayarlar. Kayma sırasında su taneleri yüzeyde bulunan kirleri de beraberlerinde taşıyarak yüzeyin kendi kendine temizlenmesini sağlarlar. VitrA Inovasyon ekibinin geliştirdiği uzun zincirli yapıdaki moleküllerden oluşan VitrA Clean, renk ve özellik fark etmeksizin lavabolar, klozetler ve bidelerde tüm seramik yüzeyi kaplayacak şekilde uygulanabilir. VitrA Clean özelliği en yoğun kullanım koşullarında bile ürünün kullanıldığı yıllar boyunca devam eder.
VitrA Hygiene teknolojisi nedir?
Tüm VitrA markalı seramiklerde bakteri gelişimini %99,9 oranında önleyen VitrA Hygiene özel sır teknolojisi kullanılır. VitrA Hygiene sırrı, kullanım esnasında yüzeyine bulaşan ve çoğalarak kolonileşmeye çalışan bakterilerin hücre yapısını bozarak onları etkisiz hale getirir.Tüm dünyada kullanılan ISO 22196, JIS Z 2801, ASTM E 3031- 15, TSE 13420 test metotlarına göre VitrA Hygiene’in hem gram negatif (E.coli) hem de gram pozitif (S.aureus) bakterilere karşı etkili olduğu ulusal ve uluslararası akredite laboratuvarlar tarafından onaylanmıştır.VitrA Hygiene sırrı seramik ürünlerin pişirilme süreci öncesinde ürünün hem iç hem de dış yüzeylerini tamamen kaplayacak şekilde uygulandıktan sonra yüksek sıcaklıkta pişirilir, böylece sır tabakası ürünle bütünleşir banyolarda tam hijyenik koruma en yoğun kullanım koşullarında bile ürünün kullanıldığı yıllar boyunca devam eder.
Lavabodaki su taşma deliği nedir?
Lavabodaki su giderinin tıkanması durumunda lavabodaki suyun dışarı taşmasını önler ve su taşma deliğinden su tesisatına akan suyu tahliye eder.