Giriş Yap / Üye Ol
Üye olmadan (üyeliksiz) verdiğiniz siparişleri ve yaptığınız iadeleri sorgulamak için buraya tıklayın.
0
VitrA Artema Bataryalar ve Musluklar

Bataryalar ve Musluklar ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Kireç kırıcılı silikon nozullar teknolojisi nedir?
Bu teknolojiye sahip ürünler kendi kendini temizleyemez ancak plastik nozullarına bastırıp kireci daha kolay temizleyebilirsiniz.
BluEco teknolojisi nedir?
90 derece açı ile çalışan BluEco kartuş, orta konumda açıldığında sadece soğuk su vererek kombinizin gereksiz yere çalışmasına ve enerji harcamasına engel olur.
V-Box bakımında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
Yumuşak bir bez ve sabunlu su ile temizlenmelidir. Kalıcı kireç, kir kalıntıları Maratem 209 temizlik ürünü ile temizlenebilir. Maratem 209 temizlik ürünü ile temizlenen yüzeyler bol soğuk su ile durulanmalıdır. Ürünün kaplamasına zarar vereceği için temizlik amaçlı asit içerikli sıvılar, tuz ruhu ve toz temizleyiciler, çamaşır suyu, içeriğinde sülfürik asit, nitrik asit, hidroklorik asit ve diğer asitler ile klor bazlı ağartıcılar içeren deterjanlar kullanılmamalıdır. Ürünlerin bulunduğu ortamda kimyasal malzemelerin kullanılması durumunda ortam çok iyi havalandırılmalıdır.
VitrA Temassız bataryaların kullanımında nelere dikkat edilmelidir?
Ürün yumuşak bir bez ve sabunlu su ile temizlenerek durulanmalı ve kurulanmalıdır. Uzun dönemli kullanım sonucunda ürün üzerinde oluşan kalıcı kireç ve kir kalıntılarını temizlemek için Maratem 209 temizlik ürünü kullanılabilir. Yüzey, Maratem 209 temizlik ürünü ile temizlendikten sonra bol soğuk su ile durulanmalıdır. Sıcak su kullanmamaya dikkat edilmelidir. Ürünün kaplamasına zarar vereceği için temizlik amaçlı asit içerikli sıvılar, tuz ruhu ve toz temizleyiciler, çamaşır suyu, içeriğinde sülfürik asit, nitrik asit, hidroklorik asit ve diğer asitler ile klor bazlı ağartıcılar içeren deterjanlar kullanılmamalıdır. Ürünlerin bulunduğu ortamda kimyasal malzemelerin kullanılması durumunda ortam çok iyi havalandırılmalıdır.
V-Box kullanımında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
Termostatik armatürlerin kullanımı için kombi ve şofben gibi ürünlerin su sıcaklığı 55 C derece ve üzerine ayarlanmalıdır. Termostatik armatürlerin verimli çalışabilmesi için sıcak ve soğuk su arasındaki dinamik su basıncı maksimum 1 bar olmalıdır. Basıncın azalmasına sebep olabilecek güneş enerjisi veya ani su ısıtıcıları kullanılmamalıdır.
Daha Fazla Göster