İade Prosedürü

Mesafeli satışlarda 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereği, Tüketicinin hiçbir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin alışverişe konu ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde, ön bilgilendirme ve sözleşme niteliğindeki metinde yazılı olan usul ile cayma bildiriminde bulunarak sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu, cayma hakkı kullanımı kapsamında tüketicinin almış olduğu ürünü iade edebileceği ve cayma bildiriminin satıcı veya sağlayıcıya ulaşması tarihinden itibaren 20 gün içerisinde “İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş.” olarak malı geri almayı taahhüt ederiz. Ancak satın alınan banyo ürünlerinin montajının yapılmış olması halinde iade kabul edilmemektedir. Almış olduğunuz ürünü iade etmek veya değiştirmek istemeniz halinde, ürünün size ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde tarafımıza ürünü iade etmek istediğinize dair bildirimde bulunmanız gereklidir. Bu bildirimi sitemizde bulunan “İade talebi oluştur” bölümünden yapabilirsiniz.

Ürün iadesi nasıl yapılır?

  1. İade talebi oluştur
  2. İade kargo kodu oluşur ve size mail ile gönderilir
  3. Bu kod ile birlikte Aras Kargo’ya ürünü teslim et
  4. Ücretsiz şekilde ürün depomuza kargo ile ulaşsın
  5. Ürün depomuza ulaştıktan sonra en geç 10 gün içinde kredi kartınıza iade yapılsın

Not: İade işlemi yapıldıktan sonra bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 3 hafta içinde sipariş tutarınız kartınızın ekstresine artı bakiye olarak yansıyacaktır. Bu süreç tamamen bankanızın sorumluluğunda olup İntema’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Önemli:

İadesini istediğiniz üründe veya ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, hasar, yırtılma ve benzeri bir durum tespit edilmesi halinde üründe iade işleminin yapılması mümkün değildir. Ticari veya mesleki amaçlarla hareket eden tüzel kişi ve / veya kişiler cayma hakkından ve cayma hakkından doğan hiçbir haktan faydalanamaz.

Tasarrufunuzu Hesaplayın

Evde yaşayan kişi sayısını ve duşta geçirilen zamanı girin, standart armatüre göre yaptığınız su tasarrufunu ve bütçenize yansımasını görün.

Evinizde kaç kişi yaşıyor ?
1 Kişinin duşta geçirdiği zaman (dk)
Hesapla
  • Su Masrafları/yıl
  • Enerji Masrafları/yıl
  • Tasarruflarınız/yıl
236686
455236686

Standart Batarya

Artema Termostatik
Batarya

Tekrar Hesapla